reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

oj niedobrze , nie bedzie mnie troche a tyle co wrociła, miesiac spokoju i znowu plamienia:(:szok::szok: i znowu dufaston. trzy,ajcie sie dziewczynki. za kilka dni powinnam wrocic:(:-(
 
reklama
Martuska
Te zastrzyki są na podtrzymanie ciąży. Lekarz powiedział mi, że w ciąży nie można podac immunoglobiny, jeśli nie została podana przed ciążą to dopiero po porodzie. Naszczęście zrobili mi badania antyciała -RH i nic nie wyszło! Czyli albo dzieci mająmoją grupę krwi, albo mój organizm jeszcze nie wytwarza tych przeciwciał. Następne badanie w 28tc, mam nadzieję, że będzie dobrze!:tak:

Georgina
Wielkie gratulacje:-) Super, że Twoja Fasolka jest zdrowa i wszystko u niej OK:tak:
 
hej!Mało sie udzielam na naszym forum, ale przesypiam ostatnio połowe zycia z małymi przerwami na jedzenie do którego itak musze sie zmuszac.Mam porostu jedzeniowstręt, nic mi nie smakuje, na nic nie mam ochoty, ciagle mi sie odbija i mdłosci nie dają żyć.
Georgina:jestesmy w tym samym tygodniu, mam termin na 22 grudnia
Wszystkie macie cudowne brzuszki.Musze sie wybrac na zakup, w nic sie nie mieszcze , pozostał mi jedynie dres.
 
aparatka82 - głowka do gory napewno wszystko bedzie dobrze kochana ! wszystkie trzymamy kciuki!

bazylek ja tez w dresik lub spodenki ciazowe hi hi hi ,bo juz ciezko cos na dupke naciagnac ,a dzidziulki sciaskac nie mam zamiaru !
 
joanna, bazylek ja też w domu latam w dresach, już kupiłam pierwsze spodnie ciążowe ;-)

aparatka główka do góry, będzie dobrze.
 
Próbowałam własnie w ten sam sposób wstawić suwaczek i ... się nie udało ;(
jutro zrobię jeszcze raz.
Co do moich bóli brzucha - są lekkie, czuję sie jakby mnie coś ciągło - tak jak na okres, takie ciagnięcie - może to faktycznie macica ... Termin do lekarza mam dopiero na 1 czerwca, bo u nas wszystko pozajmowane i masakryczne koleji do lekarza są. Leżec tez nie mogę, bo pracuję od 7:30 do 15:30 a później troszkę ogranę domek i nauka oraz pisania pracy lic. Masakra ... jak dobvrze, że już kończę tą katorgę :)
dziewczynki - brzuszki macie cudne !!!! jak tylko mi sie uda to wstawię fotę mojego :)
 
reklama
No to po wizycie:-)
Fotki wstawione gdzie trzeba:-)
Widziałam dzisiaj moją dzidzię!!Ale ruchliwa!Niesamowite zobaczyć jak rusza nóżkami, rączkami..jak się bawi!Wszystkie paluszki u stóp widać!!!Dzidzia ma 2,75cm i USG pokazało 9 tygodni i 4 dni (muszę suwaczek poprawić).Termin przesunął się o jeden dzień z 14 na 13 grudnia:-)Poza tym ciąża rozwija się książkowo, tętno dzidzi 169:-)Jedna rzecz mnie martwi..te moje poranne biegunki + 6 kg w dół:-(+z badania resztek pokarmowych wyszła mi:niestrawione kuleczki skrobi i kuleczki tłuszczu...
 
Do góry