reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

W ogóle dziewczyny chciałam się troszkę wyżalić.. Bo ostatnio nic tylko płaczę i się denerwuję. Chyba nie dorosłam by zostać matką.

Spokojnie, zobaczysz wsyztsko będzie dobrze, a poza tym po to są te magiczne miesiące ciąży żeby się przygotować do macierzyństwa!:-)
 
reklama
hehe racja, ale ja za pierwszym podejściem zaszłam;-) a zrobiłam testów z 10:-D
hehe to tak jak ja :-D:-D tyle że myśmy się jeszcze nie starali, a tylko bardziej ryzykowaliśmy :-D:-D a testów zrobiłam chyba 4 ;-) na więcej mam szlaban od mojego kochania, ale dzisiaj go zmolestuję i i tak jeszcze jeden kupię :-D
 
Hej hej :)

witam nowe dziewczyny :) Wczoraj byłam u gina, wyglądamy o tak i widać uderzenia serduszka :

Dzidzia
FMMixBjwa3cieKnPHZwYJA
FMMixBjwa3cieKnPHZwYJA
attachment.php


Póki co kruszyna ma 9 mm długości, przytwierdziła się mocno i ma się dobrze.
Następna wizyta za 4. tygodnie. Nie przechodziłam ani tokso ani cytomeg. więc gin zakazał spoufalania się z kotami ( ehh i co ja zrobię z moim podwórkowcem :eek:) w kwestii unikania tokso i z małymi dziećmi, które najczęściej przenoszą cytomeg. :eek:
Kochać się z mężem pozwolił ale bardzo delikatnie a do tego bezwzględnie unikając jakiegokolwiek ucisku na brzuszek - może i Wam się przyda ta informacja ;-)

Ja może odstaję gdyż testów ciążowych zrobiłam słownie dwa : jeden dzień po terminie miesiączki i jeden 4 dni później.
Natomiast powiem Wam, że dopiero wczoraj dotarło do mnie, że noszę w sobie nowe życie - jak głośno usłyszałam miarowo bijące serducho - normalnie rozczuliłam się na tej kozetce :-D
 
Czesc dziewczynki. U mnie znow pada wrrrr:crazy:

Mala Jedza - zdjecia sie nie wyswietlaja. Moze wklej je jeszcze raz. Gratuluje kruszynki. Ja juz sie nie moge doczekac. Jeszcze dwa dni i zobacze swoja. :)

Witam kolejne mamy.
 
Beatko
z całego serduszka dziękuje za troskę. Czuje sie juz lepiej ale chciała bym zabaczyć ze z moja kruszynką wszystko oki.

Malajedza
Ciesze sie ze słyszałaś juz bicie serduszka. To musiało być piękne nie dziwię sie wiec ze sie rozczuliłaś.
 
Czesc dziewczynki. U mnie znow pada wrrrr:crazy:

Mala Jedza - zdjecia sie nie wyswietlaja. Moze wklej je jeszcze raz. Gratuluje kruszynki. Ja juz sie nie moge doczekac. Jeszcze dwa dni i zobacze swoja. :)

Hmm..dziwne- jak ja otwieram forum to widać :baffled: ale spróbuje raz jeszcze - może za pomocą załącznika będzie lepiej a przynajmniej miniatura.
 

Załączniki

  • pierwsze usg male.jpg
    pierwsze usg male.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 45
MajaJedza - gratuluję slicznej kruszynki :-)zazdroszczę tego , że już słyszałaś bicie serduszka.. ale wszystkie tego doczekamy w końcu!:tak:
 
No kurczę nie było mnie tylko parę dni (chyba od piątku) a tu się już tyle stron narobiło :) Dostałam Luteinę w piątek i nakaz leżenia przez 3 tygodnie, gdyż jak powiedział gin "każde plamienie i krwawienie może być oznaką wczesnego poronienia". Na usg widać było "tykający" punkcik, ale gin powiedział, że pika troszkę za słabo. Dlatego mam leżeć i jeść tą wstrętną luteinę (niedobrze mi się robi bo jest gorzka). A co u Was? Postaram się przeczytać te 20 stron postów, które mnie ominęły, ale nie gwarantuję, że dam radę ;) Pozdrawiam! :tak:
 
reklama
magdas - my się jeszcze nie znamy! leż grzecznie i łykaj luteinę. A nie wolałaś dostawać jej dopochwowo? ja dostałam właśnie taką i nie dość że jest refundowana (tańsza!), to łatwa w aplikacji i nie mdli po tym ;-)
 
Do góry