reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Voila!
Według poczęcia to 28 dni po ( 4 tygodnie)..a USG pokazuje 5 tydzień i 3 dni:-)Czyli rośnie szybko!Jeszcze tak dobrze nie widać kształtu..ale jest!
 

Załączniki

  • 16 04.jpg
    16 04.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Lilijka piekny widok!


juz wyjasniam - owulke najprawdopodobniej mialam wczoraj...przedwczoraj...w kazdym badz razie termin porodu przypadlby 5 stycznia.. i jak w poprzedniej ciazy chce cc na zadanie ok 1,5tyg wczesniej...(bo wole grudzien niz styczen:-pwiec tak, czy siak wychodzi grudzien...ale yniepotrzebnie wybiegam tak w przyszlosc...moze nic nie wyjdzie..ponioslo mnie...
znikam
i zycze spokojnych 9 miesiecy!
 
Nie nie..dokładnie taka sama, bo USg było robione w czwartek:-)5tygodni i 5 dni dzisiaj:-)Ale znam dzień owulki-i wychodzi,że ciąża szybko się rozwija (bo według tego niecałe 5 tygodni:-)
 
emwu76
Suwaczki sa ustawiane inaczej od ostatnije miesiaczki. Ja tem tez nie kumam dlaczego ta to sie liczy. W sumie maluszek jest od momentu poczęsci a liczy sie od ostetnije miesiączki. Maleństwo ma 2 tyg od zapłodnienia a mówi sie ze 4 tyg.
 
U mnie suwaczek o dziwo dobrze pokazuje, bo od miesiączki to byłby już prawie 8 tydzień (mam długie cykle 37 dniowe) i ginka też mi liczyła ten 5 tydzień właśnie od poczęcia:-)i według wykresu wszystko się zgadza:-)Oby fasoleczka dobrze rosła!!!!
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny.:-)
Lilijka jaka piekna fasolka:-)
wiatam też nowe mamusie i pozdrawiam:-D robi sie nas coraz wiecej.
U mnie suwaczek pokazuje wszystko dobrze, lekarz mi mowił że fasolka szybko sie rozwija.
 
Ostatnia edycja:
emwu76
Suwaczki sa ustawiane inaczej od ostatnije miesiaczki. Ja tem tez nie kumam dlaczego ta to sie liczy. W sumie maluszek jest od momentu poczęsci a liczy sie od ostetnije miesiączki. Maleństwo ma 2 tyg od zapłodnienia a mówi sie ze 4 tyg.

stokrotko no ja wiem ,ze suwaczki sa od ostatniej miesiaczki bo tak sie liczy ta ciaze :). Pierwsze dwa tygodnie ciazy to jeszcze nawet jajeczka nie ma. a myslalam ,ze Lilijka robila USG dzisiaj. A w sumie to nie wiem czemu zwlekala dopiero do dzisiaj zeby nam sie fasolinka pochwalic?!:angry::-).
A z tymi suwaczkami i miesiaczkami to tez tak roznie. Ja wg ostatniej mies jestem juz 6 tyg i 5 dni wciazy ale suwaczek ustawilam inaczej. Owu miala tydzien pozniej. Dodalam wiec dwa tyg przed owu (wg ksiazkowego cyklu tak powinno byc) i tak mi wychodzi 5 tyg 5 dni. I tak dopiero jak pojde na USG to okaze dokladny wiek ciazy.
 
reklama
Do góry