reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam wszytskie Panie i nową grudniową mamusie:) ja noc w koncu spokojnie przespałam, bóle ustapiły sa ale takie normalne jak okresowe, plamienie sie juz nie powturzyło, ale dufaston bede brac jeszcze, moj gin zaleca zeby sobie brała po jednej tabletce do 12 tygodnia.:) widze ze temat rozstępów z rana.ja własnie musze sobie kupic jaką soliwke ponoc najlepiej sie na mokro smarowac, tak na wszelki wypadek. a wage bede kontrolowac bo potem bedzie mniej do zrzucania:) zaraz sie pakuje i do pracy:) dzis kolejna zostanie zoną a za kilka miesiecy moze mamusią:) miłego dnia dziewczynki do usłyszenia
 
tzn - termin wg @ bylby na 5.01.- ale w zwiazku z tym, ze mam krotsze cykle- to licze, ze koniec grudnia...z ginem na cc bede umowiona bo to mamy juz obgadane, jak w poprzedniej ciazy...
 
Ale robilas juz test ? Bo jesli termin wychodzi na 5 stycznia to chyba za wczesnie zeby wykazal ciaze ale jesli myslisz ,ze to be koniec grudnia to znaczy ze jestes w dwa tyg mlodszej ciazy ode mnie czyli 3 tyg i 5 dni co daje nam 12 dni po owlacji. moze test juz cos pokaze. Trzymam kciuki :)

aparatka bardzo dobrze ze bole przechodza . Mimo to pamietaj zeby sie oszczedzac. Kliknij te fotki jesli musisz i wracaj do domu do lozeczka i giry do gory :)
 
cześć

stoneczka- rozstępy bledną, ale:no: nie znikają......:no:

Mi tez w pierwszej ciąży się udało, ciało bez ani jednego rozstępu- gładka skóra jak u dzieciaczka....:-D Zobaczymy teraz:baffled::baffled::baffled:

U nas tez słoneczko świeci- miłego dnia.....:-D:-D:-D
 
tzn - termin wg @ bylby na 5.01.- ale w zwiazku z tym, ze mam krotsze cykle- to licze, ze koniec grudnia...z ginem na cc bede umowiona bo to mamy juz obgadane, jak w poprzedniej ciazy...

Gracjaska ale Ty chyba dziś masz dopiero owulkę?????
Więc skąd wiesz, czy do nas dołączysz??????:szok::szok::szok:
Nie zrozum mnie źle- życzę ci żeby się udało. Ale dziś nie mozesz miec tej pewności ze Ci się uda.....:szok::szok::szok:

--------------------------------------------------------
Tu znalazła Twój post na innym wątku;
moja temp utrzymywala sie ok 37.00...w dniu owulki (wg obliczen i uczucia - klucia jajnikow, wzdetego brzucha, babelkow...taki dyskomfort comiesieczny w dniu owulki) wypadla wczoraj/dzis(13/14 dc)...i mierze temp- a tu wczoraj 36,8 a dzis 36,6 -----------to prawidlowo?...owulke mam dzis...czy spadek temp. zapowiada owulke- bo juz glupieje........................

Jeżeli jutro będzie skok i temp. powoli będzie szła w górę mozemy przyjąć że owulka jest dziś. Tylko pod koniec cyklu nie sugeruj sie temp. 37C- ja tak miałam 3 razy i już myślałam że się udało i lipa. Zobacz jaki masz śluz! Ale działać zawsze można ;-)
 
Ostatnia edycja:
Przed chwileczka weszlam sobie z nudow na kalkulatory porodu. I wiecie co? Po wpisaniu tych samych danych oba kalkulatory pokazuja mi ten sam czas owulacji zgodny z prawda ) ale inne terminy porodu.
Kalkulator porodu - sprawdź termin porodu - serwis eDziecko.pl

Kalkulator TERMIN PORODU: Medigo

Wprowadzilam ostatnie @ 4.03 , dlugosc cyklu 33 , owu wyszla 23.03 bo tak bylo . I jeden kalk daje mi termin 5.12 a drugi 14.12. Poza tym jesli mialabym termin na 5.12 to jak kalkulator moze podawac ze jestem dopiero w 4 tyg ciazy. Jakies bzdury albo ja czegos nie lapie.
ja sawiam na 14.12
Ale skad te roznice?
 
Ostatnia edycja:
Gracjaska trzymam kciuki za pozytywny test.
Emwu skoro Gracjaska wyliczyła sobie termin na 5.01 bardzo prawdopodobne ze w grudniu urodzi. Ja np miałam planowaną cesarke i była zrobiona w 38 tyg ciąży. :tak:

I u mnie na Mazurach piękny dień, słońce świeci, superancko jest:-)
 
reklama
A poza tym nie musimy przecież wszytskie w grudniu urodzić, różnie później bywa;-)
Piszę jeszcze na forum wśród kwietniowych mam 06 i część z nas urodziła w marcu, część w maju:-)
 
Do góry