reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

No jasne ,ze tak. termin porodu moze sie przesunac. Nie ma co do tego watpliwosci. Ale zauwaz co napisala Beata. Znalazla ona post z ktorego wyniklo ,ze gracjaska dopiero owuluje:). I nawet jesli wszystko bedzie jak najlepiej to nie ma szans na zalapanie sie do grudnioweczek. Chyba ,ze w tym poscie bylo cos pokrecone. Najlepiej gdyby gracjaska nam to wyjasnila :).

A to czy donosimy nasze ciaze czy nie to juz inny temat. Musimy jednak zakladac ,ze tak inaczej musialybysmy bys w watku listopad 2009, pazdziernik 2009 i na wszelki wypadek wrzesien 2009 . :)

a za gracjaske i tak trzymam kciuki.
 
reklama
Witam
Jasne ze różnie moze być ale nie zależnie od tego ja jestem na forum tylko grudnióweczek a nie stycznióweczek i listopadóweczek. Raczje sugerujemy sie tym co wyliczyłyśmy lub co przewidział nam lekarz.
Natomiast jesli dziś jest owólacja , a pewnosci sie nie ma i juz sie wpisuje na grudnióweczke (nie rzomumcie mnie źle nie mam nic przeciwko) to chyba troszke wybiegadnie w przyszłość.
Ja naprawde rozumiem dziewuszki które bardzo chcą mieć małgo ludzika...
naprawde ale warto poczekać aż pojawią sie te dwie kreski.
 
Witam. Dzis upewnilam sie ze bede mama. Odebralam bete z wynikiem 29.17 :) Termin na okolo 27 grudnia.. Niestety plamie ale mam nadziej ze moje malenstwo jest silne i wytrwa
 
Jasne Dziewczyny, przynaję rację z wybieganiem w przyszłość;-)

Netula skr miałaś plamienia, to do gina marsz! Ja też miałam:-( dostałam luteine i nakaz siedenia w domu, leżakowania i odpoczywania.
 
dziewczyny ale ja juz sie tak jak i wy boje o malenstwo i zaraz po odebraniu wyniku bety zadzwonilam i mam wcinac dupghaston i odpoczywac:) a jak cos sie bedzie dziac dzwonic
 
Witajcie Kochane!!
Ale postów!!!Nie nadążam za Wami;-)
Dziś w nocy obudziły mnie mdłości..ale za to rano..i do teraz tfu tfu..zero!!!!W końcu mogę coś zjeść i mam apetyt! U mnie największy problem, to zapachy...drażni mnie prawie wszystko i czuję 10-krotnie mocniej..Mam już pierwsze zdjęcie mojej fasoleczki:-)
Wybrałam sobie Luteinę dopochwową na wszelki wypadek (tfu..tfu..)-ależ się zdziwiłam jaka różnica w cenie!!Duphaston cos koło 30zł..a Luteina...3zł:szok:
 
reklama
Do góry