reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ale fajnie ,ze tyle nas sie tam wpisuje. Nie zapominajcie jednak , ze na pogaduchy mamy nasz Grudzien 2009. Ja widze wiekszosc z nas czeka na dziewczynki :). Jeszcze zadna nie napisala ze zdecydowanie chlopiec :)
 
reklama
aparatka az tak bardzo boli? hm.. Jesli gin powiedziala ze mozesz brac nospe to moze wez. Nie wiem sama . Nikt Ci tu nie doradzi bo my nie Panie doktor a odpowiedzialnosc zbyt duza. Ale jak masz czuc bol i sie denerwowac to moze wez i sie troszke wyluzujesz a i mniej zestresowana bedziesz. Trzymaj sie.

maarta - Antos jest przeslodki :). Przykro z powodu Kubusia. Mam nadzieje ,ze bedzie dziewczynka :)

MalaJedza-wcale na taka jedze to ty nie wygladasz:)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki z nie samego rana :) - alez mi sie dobrze spalo. Rano nie moge sie podniesc z lozka ale wieczorem moge siedziec do polnocy i nie jestem spiaca.

Martuska - tez uwazam , ze to dobry moment na przedstawienie sie. zobaczcie ile nas jest. Czasem jak chce skomentowac czyjas wypowiedz to musze sie wracac i sprawdzac kto to napisal bo wszstkie mi sie mieszacie kolezanki. W koncu same ciezarowki to jak was rozrozniac .:)

Martuska,
arabella,
Lilijka,
niunias (z listopada),
MalaJedza,
Stokrotka24,
Beata2710,
aparatka82,
kulaszusza,
maarta100,
magdas,
Monika222,
gogana
no i ja emwu76 (tez Monika:))


I to tylko z ostatnich trzes stron tego watku. I teraz pytania za 100pkt.
Ktora ile ma lat?
Z jakich miast sa?
Ktora to ich ciaza?
Czym sie zajmuja?
o lubia?
Czekaja na chlopca czy na dziewczynke?
Ciaza byla zaplanowana czy niespodzianka?

Moze ktos pomysli , ze jestem wscibska ale przeciez bedziemy tu ze soba okolo 7 miesiecy a i pewnie jeszcze dluzej na kolejnych watkach o dzieciach. Nawet sobie gole brzuche bedziemy pokazywaly. Gadamy kiedy i ile figlujemy z mezami, mowimy jakie mamy balony (czyt.piersi). Nawet o gazach i infekcjach tu bylo a takich podstawowych info o sobie nie wiemy. Wiec ja jestem za . Ktos jeszcze?

Martuska , ty zakladaj nowy watek bo to Twoj pomysl. Proponuje nazwe Grudzien 2009-o nas. - bedzie latwo znalezc.

Kazda moglaby napisaccos o sobie i wstawic fotke. Jak sie zna twarz to tez latwiej.

Proponuje tabielte stworzyć wszystko bedzie w jednym miejscu

Martuska,
arabella,
Lilijka,
niunias (z listopada),
MalaJedza,
Stokrotka24, latek 24 studentka IV roku psychologii:) dzidzia bardzo bardzo wyczekiwana choć to nie spodzianka 1 ciąza a dzidzia wazne zeby była zdrowa.
Beata2710,
aparatka82,
kulaszusza,
maarta100,
magdas,
Monika222,
gogana
no i ja emwu76 (tez Monika:))
 
Wiecie co? Teraz jak np aparatka pisze ze lezy i ze ja boli to jestem w stanie zobaczyc jej twarz. Zupelnie inaczej sie rozmawia jak sie wie kto jest kto i jak wyglada :).
Zastanwiam sie czy tylko ja dzisiaj siedze przyklejona do kompa :). Mam dzis wolne i mam lenia wiec chyba mi wolno, nie? :)
 
Aparatka mi lekarz powiedział, ze jak bedzi eboleć, a niestety boli:-( to mam brać nospe, przepisał mi tą forte.

ZAraz i ja pooglądam zdjęcia;-)
 
reklama
Monia masz racje:)pzrynajmniej wiemy jak wygladamy, mozesz sobie wyobrazic jak lerze i zwijam sie z ;-)bółu:pPP ale tak czy inaczej ciesze sie ze jest takie miejsce ze jest ktos kto przechodzi to co ja i od razu człowiek sie pewniej czuje, Dzięki dziewczynki
:) wziełam nospe a co:tak:, od razu mniej boli i jestem spokojniejsza:tak:
 
Do góry