reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Stoneczka bardzo dziękuje, myśle ze nie tylko mi sie przyda:) za5 min do odmku a w domu nie łanczam kompa tylko prawie cały czas śpie, hmm za spanie w pracy chyba mnie nie zwolnia bo dzis chyba usnełam na chwilke:) pozdrawiam dziewczyny miłego popołudnia:)
 
reklama
A ja jeszcze nie zauwazylam zeby mi piersi urosly. Nie bola tez wcale. Byly tylko obolale w terminie spodziewanej miesiaczki. Tak sobie mysle, ze moze to jednak nie blizniaki, skoro te moje objawy takie dosc lagodne, albo ja jakas nietypowa jestem ;)
 
Witam Dziewczyny! Trochę czasu potrwa zanim sie poznamy i dojdziemy ogładu która co i jak:tak:

Powiem tak: jestem po wizycie, pięknie na usg było fasolkę widać:tak: według usg 6 tydz ciąży. Niestety wskaania do leżakowania mam, zeszła ciąża taka była i ta tak samo się zaczęła:-( bóle, małe plamienia... dostałam luteine, zwolnienie wiec odpoczywać mam.

No i doktor powiedział, że do podmywania się to tylko szare mydło.
 
heja ;) Mnie tak samo jak większość z Was - cycki i bolą i rosną ;) Potwierdzam skuteczność migdałów przed snem - wstałam rano bez problemów, naprawdę! Inna sprawa, że nudności powróciły gdzieś po 2-3 godzinach od wstania... :eek: Chciałam jakoś pomóc sobie (szybciej wywołać wymioty) i wtrząchnęłam małą pizzę z cebulą i szynką... i wiecie co? Zamiast lecieć do łazienki - zrobiło mi się dobrze! :laugh2: Wypiłam też herbatkę z imbiru, tak na wszelki wypadek. Mam nadzieję, że we wtorek zobaczę swoje tykające małe serduszko...:tak: Pozdrawiam i lecę na trening! Paa!
 
Ja póki co nie mam mdłości i całe szczęście...;-)
W pierwszej ciąży miałam do 16 tygodnia, więc może teraz będzie lepiej. Ale mam silne zawroty głowy.:baffled::baffled::baffled:
 
Ho ho ho !! Ale sie tu dzieje. Wystarczy wyjsc z domu na pol dnia a tyle Cie ominie. I jak tu sie teraz polapac co komu dolega albo kto ma nowe wiesci? :)

maarta100 - witam w klubie :)
aparatka82 - nie zapomnij napisac jak po wizycie - chyba ,ze cos ominelam
stoneczka - fajnie miec w gronie lekarza. Moze nas bedziesz oswiecac jak jakies glupoty bedziemy pisac :) A jaka specjalizacja?
Lilijka - Teraz to masz pewnie mnostwo inspiracji ? Brzuszki, brzuszki i jeszcze raz brzuszki. :)
MalaJedza - Dzieki, kuracja trwa. Ja odrazu powiedzialam w pracy. Oczywiscie zaznaczylam , ze to dopiero poczatek i wszystko sie moze zdarzyc. Nie bylo zadnego problemu tyle, ze to nie Polska. Choc tu w Irlandii sa problemy z praca ciaza nie jest absolutnie zadnym problemem. nie ja pierwsza i nie ostatnia :)
Kulaszusza - Mimo , ze piersi mi urosly to mnie tez nie bola, mialam kilka bardziej emocjonalnch dni i apetyt w pierszym tygodniu. teraz przyczepila sie infekcja, ktora chyba zwalcze w kilka dni. a tak poza tym to zadnch typowych ciazowych objawow nie mam. Nie spie w dzien, nie mdli mnie, w glowie mi sie nie kreci. Chyba powinnysmy sie cieszyc.

Wizyta u gin w czwartek - nie moge sie doczekac. Jeszcze caaaaaly tydzien.
 
Pisałam z Wami troszkę więc wypada się pożegnać ... wczoraj straciłam moje maleństwo :-(to było straszne, skurcze, krwawienie, zabieg... Na szczęście miałam do kogo wracać, do mojego ślicznego synka, mam cudownego męża który przechodzi ze mną to wszystko..
Ściskam Was i życzę wszystkiego dobrego
 
:( Bardzo mi przykro. Tak to juz bywa i nic na to nie mozna poradzic. Odzyskuj sily , odczekajcie kilka miesiecy i nastepne podejscie. :) Uda sie . Bede trzymac kciuki.
Nie moge napisac "nie martwcie sie" bo jest sie czym martwic. razem dacie rade. :) Nie zapomnij sie odezwac za kilka miesiecy i dac znac jak tam zdrowko i samopoczucie.
Powodzenia
Wielki buziak na otarcie lez.
 
reklama
Witam
Niedawno dowiedziałam sie ze jestem jedną z grudnióweczek. :)
Co bardzo bardzo mnie cieszy ale także odrobinę przeraża. To moja pierwsza ciąza wiec wszystko co dzieje sie z moim ciałem i moja psychiką jest dla mnie zupełna nowością.
Mam nadzieje ze razem bedzie nam łatwiej znieść tych 9 miesiecy:) i nie zwariować:)



Czesc Dziewczyny
Nie bylo mnie pare dni i jakie mile zaskoczenie, ze nas przybywa:-)

Ja w poniedzialek przezylam mega dola polaczonego z placzem jakiego w zyciu jeszcze nie doswiadczylam. Poczytalam o poronieniach i bylam pewna, ze u mnie pewnie do niego dojdzie, bo przestalam czuc jakiekolwiek objawy ciazowe. Nawet cycki mnie przestaly bolec w poniedzialek wieczor. Koszmar dziewczyny.
Pisze to, zebyscie nie czytalay, zadnych strasznych rzeczy. Ja jestem pielegniarka i myslalam, ze na mnie takie sprawy nie dzialaja, ale widac w ciazy wszystko jest mozliwe.
Poki co cyce zaczely mnei bolec od nowa i nadal mam uczucie, ze w podbrzuszu cos sie dzieje, krwawien brak wiec chyba wszystko jest ok:happy:


Powoli zaczynam mieć to samo. Nie czytam o poronieniach ale jak dziewczynki poszą to mnie to przeraża i bardzo bardzo bardzo się boje.
 
Do góry