reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Beti1975, miałam taki sam cień kreseczki. Chyba tylko ja go widziałam. 3 albo 4 dni później była już widoczna.

Coraz więcej Grudnióweczek. Ja chyba się "zapiszę" na dobre po wizycie u lekarza.
 
Witam wszystkie nowe mamusie i trzymam za was kciuki.:tak::-).
magdas piszesz że sie zle czujesz ja dzis jak nigdy mam dobry dzień i chyba tak bedzie do konca.:tak:, ale nie przejmuj sie ja dwa dni temu myslałam że zwariuje:-( może pózniej sie lepiej poczujesz.

pozdrawiam wszystkie mamausie i wasze fasolki :-D miłego dzia
 
hej kochane, jak tam po pierwszym dniu świąt?:-)
u mnie niestety mimo tej niewyraźnej kreseczki, dziś pojawiło się plamienie:-(, także nie pobędę tu z Wami niestety:-(
cóż walczymy dalej............
życzę Wam szcześliwych msc do szczęśliwego rozwiązania:-)
buziole:-)
 
Emwu, nie robiłam , bo to już raczej nie plamienie, a normalna @
we wtorek umówiłam się na wizyte, ale jak mnie zaleje to końca to nie wiem czy będzie sens, ale zobaczymy co powie
 
Hej dziewczyny.
Jak tam mijają wam święta? U mnie całkiem dobrze. W zasadzie nie mam żadnych dolegliwości. No może oprócz tego, że chce mi się spać a mimo to i tak prześpię w nocy tylko 6-7 godzin :wściekła/y: Magdas mam nadzieję, że Ci przejdzie i będziesz się dobrze czuła.
Beata2710 wiesz u mnie z tym kalkulatorem to nie jest takie proste bo ja miałam nieregularny okres, który ostatnio miałam 16 lutego no ale 26 marca na teście miałam nadal jedną kreskę, więc pewnie owulacja była przesunięta, bo na kolejnym teście (10 kwietnia) były już dwie kreski tak więc pewnie dopiero po usg będę wiedziała który to tydzień.
Beti1975 musisz być dobrej myśli bo to może być mimo wszystko ciąża. No ale na razie czeka Cię czekanie na wizytę u lekarza i myśl pozytywnie :)

W ogóle wiecie dziewczyny jakoś boję się tego wszystkiego, że nie dam rady itp. A do tego niedługo czeka mnie poinformowanie rodziców mojego chłopaka o tym co się stało i jakoś w ogóle sobie tego nie wyobrażam :-( Moi rodzic już wiedzą i na szczęście dobrze to przyjęli...
Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć

emwu76 ja też pamiętam ten strach 8 lat temu ;-) Udało Ci się w pierwszym cyklu????? SUPER!!!!
Widzę, ze masz dużego synka ;-)
No u mnie było troszkę cykli, ale się udało i jest ok. Udało się wtedy kiedy na maxa odpuściłam i się w 100% wyluzowałam ;-);-) no ale do tego każda staraczka musi dojrzeć i wiele spraw przeanalizować ;-)

Gimi$ a chłopak się ucieszy???? Planowaliście ciążę????

magdas oj nudności, nie zazdroszczę...... :-( pamiętam ten koszmar. Póki co, u mnie kończy się jedynie na zawrotach głowy ;-).

resztę grudniówek pozdrawiam ;-)

Nareszcie po świętach!!!!! U mnie dziś ślicznie świeci słonko ;-)
 
Do góry