reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
krolikt.gif

Najserdeczniejsze życzenia
zdrowych, radosnych i spokojnych


Świąt Wielkiej Nocy,


smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie
życzy



Magda(grudniowa mama 2008) i Juleczka


jajkaa.gif
jajko.gif
 
Ostatnia edycja:
Kochane!!!

Zdrowych spokojnych, wiosennych świąt, dla Was i Waszych Cudów pod Sercem:-)

Odebrałam dzis wynik bety HCG!!!!

w 21 dniu po poczęciu (długość dotychczasowej fazy lutealnej)-2229:-):-D
Zgadza się nawet bo jestem w przedziale 3-4 tydzień (licząc od poczęcia)
Za to progesteron 13,9... nie wiem kochane..dzwoniłam do swojej ginki, podałam wynik..mówiła że ok..ale ja wiem,że lepiej jak wyższy...powiedziałam jej to, a ona: że lepiej jak jest koło 20..ale tak tez jest dobrze..Jakie macie doświadczenia?Co radzicie?
 
ja nie robiłam bety, poszłam do gina po testach ciążowych z apteki i zrobił mi usg, nie wiem co ci poradzić Lilijko :-( Ale trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze!
 
Kochane!!!

Zdrowych spokojnych, wiosennych świąt, dla Was i Waszych Cudów pod Sercem:-)

Odebrałam dzis wynik bety HCG!!!!

w 21 dniu po poczęciu (długość dotychczasowej fazy lutealnej)-2229:-):-D
Zgadza się nawet bo jestem w przedziale 3-4 tydzień (licząc od poczęcia)
Za to progesteron 13,9... nie wiem kochane..dzwoniłam do swojej ginki, podałam wynik..mówiła że ok..ale ja wiem,że lepiej jak wyższy...powiedziałam jej to, a ona: że lepiej jak jest koło 20..ale tak tez jest dobrze..Jakie macie doświadczenia?Co radzicie?


Witaj ja tak samo jak magdas poszłam do gina po testach zapteki, zrobił mi usg i widziałam swoja fasolke:-) ma 4 milimetry:-). Teraz ma na wizyte 21.04. :tak:

W czoraj czułam sie bardzo okropnie Ciagle chceało mi sie spac wszystko mnie bolałai byłam bardzo rozkoazona:-(, nie wiedziałam do sie ze mna dzieje. Mam do was pytanko czy moze odczuwacie podobne obiawy jak senność zmeczene rozkojarzenie.:eek:


Witam nowe mamusie i składam najserdeczniejsze zyczenia.:tak::-)
Ja ma termin ma 09.12 :-) i Jestem z mazowieckieko.

******@--@--@
******@---------
---@
****@-----------
------@
***@-Wielkanoc--
-----@
**@--------2009-
-------@­
**@-(\(\--------
---/)/)-_@
**@-(=':')------
-(':'=)---@
**@(..(")(")..("
)(")..)---@
***@------------
---------@
*****@----------
------@
********@--@--@ ________________
__ .._..,._
________________
.__.'…..…_)
_______________<
_,)'…..-"a\
________________
_/'...(……..\
____._.-----..,-
'…………...(`"--^
____//…………………….|

___(|………`;……..……
..|
_____\…..;.----/
…………,/
______)…//…/____
|…|\…\
______\…\\…\____
|…|/…/
_______\…\\…\___
|…|\../
________`" `"____
……vVVv..00()00……
_
…..(___).`00.0´…
_.(_)_…
…..~Y~……..|…….(_
)@(_)…
…….\|……….\|/……/.
(_)…….
…..\\|///……\\|//
..\|/..\\|//
W te piękne Święta,
gdy Pan Zmartwychwstanie
.
Życzę smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaczka, białego zająca
i oby te święta trwały bez końca
Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy


Dla wszystkich grudniówek 2009.
 
hejka, ja też śpiąca na okrągło ;) Wcześnie wstaję i wcześnie się kładę, mimo że wcześniej chodziłam spać po północy. Teraz już około 21 jestem senna. Ale poza tym nic mi nie jest - no może oprócz bólu jak podczas okresu :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie.
W piątek ujrzałam na teście dwie grube krechy. Tego samego dnia wizyta u ginekologa i potwierdzenie ciąży. Tak więc z moich obliczeń wynika, że urodzę w grudniu ale którego, to jeszcze nie wiem. Usg mam w środę. Jak na razie sporo stresu, nerwów i wątpliwości... Na radość pewnie dopiero przyjdzie czas...
Wesołych Świąt dziewczyny :-D
 
reklama
Monika222 czekam w takim razie na wieści z dnia 21.04, bo ja też mam wtedy wizytę (niestety na rano i boję się czy zdążę na seminarkę hehe);-)
Jutro zamierzamy powiedzieć rodzicom, że na zimę zostaną dziadkami :tak:Teściowa to chyba będzie przeszczęśliwa... mam nadzieję! No ale ciekawe jak to przyjmą ;) Pozdrawiam!
 
Do góry