reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

dzięki za info o tej glukozie. Hmm, lubie słodkie rzeczy ale...bez przesady :p wezmę cytrynkę na wszelki wypadek :] a po tym teście chyba wsune kapustke kiszoną dla zrównoważenia smaku :))
 
reklama
Zaczyna mnie głowa boleć z tego hałasu;/ Tak, uspokoiłam się trochę:) Ufam mojej gince, opisałam jej szczegółowo syt., więc chyba wie co mówi. Na pewno wie. Na obiad mamy rosołek od wczoraj a na drugie jeszcze nie wiem;)
 
mnie naszło na spaghetti.
Georgina obserwuj zatem, mam nadzieję, że już się nie powtórzy :tak:
mnie dziś mała uwiera trochę, przesunęła się znacznie w górę, czuję ją pod piersiami i tak jakby mi naciskała na żołądek, niedobrze mi:baffled:
 
Laski uwzięłam się i policzyłam kiedy powinnam dostać @. I to są właśnie TE dni:) To już w ogóle się uspokoiłam bo wiem, że tak się zdarza.
 
Laski uwzięłam się i policzyłam kiedy powinnam dostać @. I to są właśnie TE dni:) To już w ogóle się uspokoiłam bo wiem, że tak się zdarza.

no to się już nie denerwuj, bo podejrzewam, że i głowa Cię zaczyna boleć nie z hałasu a z nerwów ;-)
właśnie popatrzyłam na mój suwaczek... i wyobraziłam sobie swoją małą jako tego opisanego tam hot-doga :-D
 
Kto tam wie z czego;) Ginka właśnie pytała czy przypadkiem nie mam mieć teraz @ w sensie gdybym nie była w ciąży lub czy po współżyciu tej krewki nie było. Po współżyciu odpowiedziałam, że nie a co do @ to straciłam rachubę, ale już se obliczyłam.
 
ale dziś karetki często jeżdżą :szok: chyba strzelę sobie kawę bo mam strasznie niskie jak na siebie ciśnienie - 90/90. w ogóle senna jestem, nie wyspałam się dzisiaj.
 
A ja walczę z obiadem. Też jakoś głowa mnie boli, spać mi się chce i ogólnie jestem jakaś nie do życia:baffled: Jeszcze jak na złość zgaga mi się doplątała:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry