reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Trzeba być na czczo, u mnie gin tego nie robi i muszę iść do laboratorium. Ginka powiedziała że większość kobiet wymiotuje jak nie wiem, ale powiedziała że można sobie cytrynę wziąć i wcisnąć do tej glukozy bo wyniku to nie zmienia, a lepiej smakuje i warto sobie zabrać na to badanie wodę bo potem się bardzo pić chce :)
 
reklama
Hej Dziewczyny.
Wczoraj miałam taką syt, która mnie zaniepokoiła. Na majtkach zobaczyłam małą kropkę krwi. Nie była duża, ale była a potem już normalnie jak gdyby nigdy nic. Zresztą zdziwiła mnie ta kropka bo ani brzuszka nie miałam twardego, ani nic nie bolało... No a po tej akcji miałam normalny śluz. Mała cały czas kopie, a więc ruchliwa jest. Nie wiem co to mogło być. Może przy rozciąganiu macicy? Przyjaciółka pociesza, że na pewno jest OK, ja oczywiście zadrynkam do ginki czy mam się zjawić na usg co by mnie uspokoiło czy czekać do 14 września.. Dziwne. Mojemu nie mówiłam, nie chcę Go denerwować. Ale jak trzeba będzie to mnie zawiezie na usg i wtedy Mu powiem czemu.
 
Mój gin nakazał mi zgłosić się do laboratorium na czczo i wytłumaczył procedurę tak:
1. pobierają krew
2. dają do wypicia 75g glukozy ( ewentualnie jak przyniosę cytrynę to mogę sobie dodać do roztworu)
3. czekam 2h
4. pobierają krew po raz drugi po 2h.

Ja muszę test zrobić pomiędzy 24 a 28 tc , teraz jestem w 25 to pewnie za tydzień podskoczę do laboratorium.
Dziewczyny czy Wam też tak pioruńsko dokucza kręgosłup? :( A może znalazłyście jakiś sposób na ten ból - mi nic nie pomaga.
Siedzie po 8h w biurze, w pracy a przez ten ból coraz odważniej zaczynam myśleć o L4 - chyba że jest jakiś sposób na to cholerstwo.
 
Mój gin nakazał mi zgłosić się do laboratorium na czczo i wytłumaczył procedurę tak:
1. pobierają krew
2. dają do wypicia 75g glukozy ( ewentualnie jak przyniosę cytrynę to mogę sobie dodać do roztworu)
3. czekam 2h
4. pobierają krew po raz drugi po 2h.

Ja muszę test zrobić pomiędzy 24 a 28 tc , teraz jestem w 25 to pewnie za tydzień podskoczę do laboratorium.
Dziewczyny czy Wam też tak pioruńsko dokucza kręgosłup? :( A może znalazłyście jakiś sposób na ten ból - mi nic nie pomaga.
Siedzie po 8h w biurze, w pracy a przez ten ból coraz odważniej zaczynam myśleć o L4 - chyba że jest jakiś sposób na to cholerstwo.

Ja siedzę w domu i też mnie strasznie boli kręgosłup nawet jakbym cały dzień odpoczywała!!! Może jakieś słabe plecy mamy;-)

Ciekawe bo mi jakpołożna mówiła o tym badaniu( tylko że ja mam 50g) to powiedział że trzeba zrobić do 24 tyd c!!!
Pewnie znowu co lekarz to inny termin:-)
 
Hej Dziewczyny.
Wczoraj miałam taką syt, która mnie zaniepokoiła. Na majtkach zobaczyłam małą kropkę krwi. Nie była duża, ale była a potem już normalnie jak gdyby nigdy nic. Zresztą zdziwiła mnie ta kropka bo ani brzuszka nie miałam twardego, ani nic nie bolało... No a po tej akcji miałam normalny śluz. Mała cały czas kopie, a więc ruchliwa jest. Nie wiem co to mogło być. Może przy rozciąganiu macicy? Przyjaciółka pociesza, że na pewno jest OK, ja oczywiście zadrynkam do ginki czy mam się zjawić na usg co by mnie uspokoiło czy czekać do 14 września.. Dziwne. Mojemu nie mówiłam, nie chcę Go denerwować. Ale jak trzeba będzie to mnie zawiezie na usg i wtedy Mu powiem czemu.

A nie masz moze hemoroidów? Bo ja po wizycie w łazience to czasem zauważam na papierze plamki krwi ale to są tak mikroskopijne ilości że sie nie przejmuję! W pierwszej ciąży i po niej też tak miałam:no:
 
Ja siedzę w domu i też mnie strasznie boli kręgosłup nawet jakbym cały dzień odpoczywała!!! Może jakieś słabe plecy mamy;-)

Ja mam bardzo dużą skoliozę, jako dzieciak nosiłam gorset ortopedyczny i teraz chyba za to pokutuję :baffled: - od tygodnia nie ma pozycji w której po 1h nie bolałby mnie kręgosłup, nawet w nocy się budzę z bólu. Po 8h w pracy na siedząco leżenie na twardym z podniesionymi nogami też nie pomaga a basen, aquareobik i inne cuda odpadają - zazwyczaj po takich przyjemnościach dostaję infekcji i kończy się na 2 tygodniach aplikowania globulek a tego nie znoszę!:angry:

Ciekawe bo mi jakpołożna mówiła o tym badaniu( tylko że ja mam 50g) to powiedział że trzeba zrobić do 24 tyd c!!!
Pewnie znowu co lekarz to inny termin:-)

Możliwe ja od mojego dostałam takie właśnie widełki
 
Ja też miałam maleńką kropkę, małą, poza tym nic nie boli, brzuszek normalny, Mała cudnie jak zawsze kopie. Więc nie wiem co to;/ U nas rozbierają kominek, jak skończy się hałas to zadrynkam do gin.
 
Witam się!
nadrabiam Was-mam jeszcze 6 stron ale muszę już pisać bo później zapomnę

Anoola-ja jak miałam grypę żołądkową to brałam smectę aż do zatrzymania i pomogła:tak:

co do chrzcin to ja też jestem za kwietniem-wielkanoc-a męża się przekona:-)
szkoła rodzenia-nie wybieram się:no:

czytam dalej:-)
 
reklama
No właśnie Anaola jak tam się czujesz?

Ja mam wizytę we wrześniu i dżina kazał przed wizytą zrobić glukozę, więc faktycznie co lekarz to inny termin :tak:

Kręgosłup na razie nie boli, ale jak piszecie to przypominają mi się bóle krzyżowe przy porodzie.... :-(
 
Do góry