reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam czwartkowo)
Wlasnie, jak te szablony wykorzystac? robilam probe na kartonie i lipa a farba byla zupelnie gesta. Chyba kredka obrysuje i potem pedzelkiem maltkim pokoloruje... Probowalam gabka ale naprawde sa przecieki. Ktos ma doswiadczenie szablonowe?
Wczoraj moje malenstwo tak wariowalo w brzuszku, za az zaniepokoilam sie, ze spania nici przez godzine, ale potem jakos sie uspokoilo... a czekollady nie jadlam wcale;)

Ja malowalam na szabloinie,przykleilam go tasma malarska,musi przylegac do sciany i wtedy nakladałam farbe gabeczka,punkcikowo,czekalam az troche przeschnie i odklejałam delikatnie szablon,farby nie moze byc zbyt duzo-efekt super.
 
reklama
Ja urządzając pokoik Antosiowi wybierałam naklejki, tzrymają się i nie ma z nimi problemu :tak: teraz jak urządzamy dom to tez kupiłam mu naklejki ale naklejane od dołu, na których jest łąka:tak:
Dzidzi pokoik jak narazie stoi biały bez niczego, nie mam koncepcji, urządze go jak sie urodzi, I tak pierwsze pół roku łóżeczko będzie u nas w sypialni stało.

może masz rację z tymi naklejkami. jeśli się dobrze trzymają, nie odklejają, to może i lepiej by było się na nie zdecydować...

a co myślicie o gwiazdkach na suficie? tych świecących w ciemności?
 
a co myślicie o gwiazdkach na suficie? tych świecących w ciemności?

Fajny efekt:tak: super to wyglada. Tylko jedno ale jest- kiedys takie miałam i jak mi się znudziły tzreba było sufit na nowo szpachlować bo sama farba tego sladu po gwiazdkach nie zakryje:-(

Zamiast tego polecam lampki dla dzieci, my mieliśmy taką karuzelę z lampkami, Antos był zachwycony:tak:Teraz żałuję że ją sprzedałam.....
I wbrew pozorom pilot w karuzeli wcale bajerem nie był, naprawdę się sprawdzał:tak:
FISHER PRICE KARUZELA MISIE PROJEKTOR PILOT+GRATIS (708059181) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
może masz rację z tymi naklejkami. jeśli się dobrze trzymają, nie odklejają, to może i lepiej by było się na nie zdecydować...

a co myślicie o gwiazdkach na suficie? tych świecących w ciemności?

Ja tez mialam i powiem ci ze mnie wkurzalo to jak szlam spac.
Fajny efekt:tak: super to wyglada. Tylko jedno ale jest- kiedys takie miałam i jak mi się znudziły tzreba było sufit na nowo szpachlować bo sama farba tego sladu po gwiazdkach nie zakryje:-(

Zamiast tego polecam lampki dla dzieci, my mieliśmy taką karuzelę z lampkami, Antos był zachwycony:tak:Teraz żałuję że ją sprzedałam.....
I wbrew pozorom pilot w karuzeli wcale bajerem nie był, naprawdę się sprawdzał:tak:
FISHER PRICE KARUZELA MISIE PROJEKTOR PILOT+GRATIS (708059181) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Taka karuzela to super sprawa:-)tez chyba taka nabede:tak:
 
ta karuzela chyba zrobi furorę :-D na pewno taka zamówię.

ja już nie wiem jak urządzać ten pokoik, co chwila zdanie zmieniam... strasznie się niezdecydowana zrobiłam :sorry2:
 
Piękna karuzela ale nie wyobrażam sobie żeby moja Hania przy tym zasnęła:-) Ale jako zabawka to super!
Gwiazdki też mam, przyklejone na ścianie koło łużeczka!
Niestety mamy chyba zbyt mało nasłonecznioną sypialnie bo jakoś słabo i krótko świecą:-)
A na mojego bobaska nie działa ani czekolada ani nic innego! Rusza się tylko jak dłużej poleżę!
Teraz już nie mam żadnych zachcianek i mało co mi smakuje:-(
A na początku zabiłabym za słodkie i za kebaba:-)
 
Też się witam z rana:-) Dzis do pracy na popołudnie więc mogę po necie pobuszować. Ale miałam noc- w życiu się nie wyspałam w 3 godziny, a dziś mi sie udało, oczka mi się otworzyły o 7.30 i koniec spania. Ciekawe tylko jak ja w pracy będę funkcjonować;-)
Czy któraś z was wie co się dzieje z Marta23?? Nie odzywa się cos długo a ostatnio w szpitalu była:-(
 
Witajcie Dziewczynki!
zołza666, helcia81 gratuluję córeczek.
dagmar gratuluję synka; myślę, że maluszek jeszcze nadrobi wagę, moje w ciągu 4 tygodni prawie ją podwoiło (z 350 w 21 tyg. na 650 w 25 tyg.).
cherie to dobrze, że dzisiaj lepiej się czujesz.
No właśnie Dziewczyny czy wiemy coś o Marcie, faktycznie nie odzywa się. Miejmy nadzieję, że z nią i maluchami wszystko w porządku.
Moje Maleństwo ruchliwe, nawet teraz buszuje w brzuchu. A wczoraj nawet pokopało trochę moją mamą, ale była zadowolona:) A na czekoladę jakoś niezbyt reaguje, a może tylko tak mi się wydaje.
Ja obiadek mam gotowy: rosołek stoi w lodówce, a wczoraj od rodziców przywiozłam gołąbki, więc mogę się polenić:)
 
reklama
Witam kolejnym popołudniem ;-)
Dziś obiecałam sobie, że nie będę marudzić, ale chyba mi nie wyjdzie... Potwornie mnie boli pośladek :-( Jakiś nerwoból mi wszedł i spać nie mogłam. Przerobiłam wszystkie sposoby z sieci na to, ale nic nie pomaga. I półleżę teraz na sofie i umieram. Do tego coś mi w nocy jakby pękło w środku gdy kaszlnęłam. Potwornie się zdenerwowałam, ale skoro nie krwawię i Młoda szaleje to uznałam, że nie będę się martwić. Tak więc siedzę na sofie, uśmiecham się do monitora (teoria trzech uśmiechów - a nuż się sprawdzi) i czekam nie wiem na co ;-)
Miłego dnia Wam wszystkim życzę :-)
 
Do góry