reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Georgina ale to chyba przez to że to już druga ciąża i choć też uwielbiam swojego dzieciaczka to już te dolegliwości są hmmm.... bardziej męczące?! W pierwszej tylko 9 miesiąć wspominam nie najlepiej ale zawsze jak było mi słabo czy żle to mogłam do woli odpoczywać, nic się nie stało jak o 14 nie było obiady, mogłam spać ile wlezie!!!
A teraz życie:-) Mąż o obiad nie będzie zły ale dziecka nie będę karmić słoiczkami przez resztę miesięcy;-)
W nocy spać nie umię a rano o 6.30 mała już buszuje:-D
Wiem wiem sama tego chciałam ale tu ponarzekać trochę mogę nie?:-)

Taak skąś to znam;-) Ale jestem na zwolnieniu lekarskim więc korzystam z wolnego czasu:tak: Później już tak nie będzie;-)
 
Jestem i ja!
Salon już prawie skończony-na zamkniętym wstawie zdjęcia:tak:
teraz jeszcze drobne poprawki w kuchni i sypialni i wsio.
Robiła któraś szablony na ścianie?? bo się troszkę boję,że ścianę zapaskudzę:confused:
biorę się dalej za robotkę:-):-):-):-)



jeszcze 99 dni:-):-):-):-):-)

a w sobotę 3d:-)

buziaki;-)
 
Witajcie kobietki, nadczytałam to co wczoraj pisałyście...
Ja miałam wczoraj bal w brzuchu mały kopał jak szalony i to dosyć wysoko, ma położenie główkowe więc może nogami wierzgać. Dziś też daje znaki ale już słabsze, chyba się po nocy zmęczył:-)
Pogoda piękna więc żal w domu siedzieć chyba wybiorę się na miasto, nie mam dziś pomysłu na obiad, mhmmm.........., może cosik mi podrzucicie co można na szybko zgotować?:confused:
 
Hej hej,

To i ja sie witam z rańca. :tak:Tylko na chwilę bo dziś rzeczoznawca przyjeżdża i chce być przy oględzinach autka.

Hej dziewczyny ja wpadam ponownie i informuje, że już zaopatrzyłam sie w czekoladkę przed jutrzejszym USG:) i na teraz też mleczna z miętowym nadzieniem mniam:)))))
Daj znać koniecznie po usg.
widze ze motyw z czekolada stal sie popularny :D
Mea - ja zamiast czekolady wcinam kwaśne żelki. Młody takie tańce po nich odstawia że szok. :-D
 
Witajcie kobietki, nadczytałam to co wczoraj pisałyście...
Ja miałam wczoraj bal w brzuchu mały kopał jak szalony i to dosyć wysoko, ma położenie główkowe więc może nogami wierzgać. Dziś też daje znaki ale już słabsze, chyba się po nocy zmęczył:-)
Pogoda piękna więc żal w domu siedzieć chyba wybiorę się na miasto, nie mam dziś pomysłu na obiad, mhmmm.........., może cosik mi podrzucicie co można na szybko zgotować?:confused:

ja dzisiaj serwuję pangę w panierce i frytasy a do tego ogórki? albo kapusta:-)
frytasy mam gotowe, panga chwila moment i jest więc obiadek jak znalazł:-D
 
reklama
Do góry