reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja ogolnie teZ lubie gotowac, wymyslac nowe dania, ale oststnio mam takiego lenia, ze tego sie opisac nie da:baffled:

Dzis nareszcie troszke posprzatalam, ale tak poza tym to straszny leniuszek sie zrobilam;-)
 
reklama
Mnie już szkoli mama jak mam gotować ale na szczęście nie mam dwóch lewych rąk do gotowania. No i mój przyszły mąż stawia na mięso w każdej postaci więc tak źle nie będzie:-) nie jest wybredny i marudny:tak:

moj je tylko mieso albo jakies maczne rzeczy ... warzyw wcale!!!

a j mam pomysla :) na obiad (chyba w sobote bo wczesniej nie dam rady) zrobie pizze :)
 
Hej dziewczyny,
Ja juz po polowkowym z dzidziami wszystko oki doktor zrobil mi filmik i mam kilka wydrukow z opisem. Dzidzie rosna bardzo szybko doktor nawet wg Usg wyznaczyl nowy termin porodu tydzien szybciej bo jak on to powiedzial dzidzie rozwijaja sie ponad srednia waza juz 450g. Wiec nie dziwie sie ze mam taki brzuchol.

Co do wagi to nie martwcie sie ja tez mam 9 in plus i lekarz powiedzial ze to oki.
Dostalam litanie badan do zrobienia a i zmienil mi leki mam teraz zamiast duphastonu i kaprogestu fenetoral i Izospan(cos takiego) ale najwazniejsze to ze powiedzial ze musze wiecej zaczac chodzic.

A co do ruchow to ja jestem w 22tc i tez nie czuje caly czas czasami tylko dwa trzy razy w ciagu dnia i jak go wczoraj zapytalam to powiedzila zeby sie nie martwic ze to oki i dlatego nie czuje bo tam jst duzo wody i neutralizuje.
 
moj je tylko mieso albo jakies maczne rzeczy ... warzyw wcale!!!

a j mam pomysla :) na obiad (chyba w sobote bo wczesniej nie dam rady) zrobie pizze :)
ja dzisiaj planowałam pizze- bardziej dla siebie i dla dziecka, ale jest zimno- taki wykręt i nie za bardzo chce mi się robić, chyba skończy się na kotletach z piersi- już wyjęłam z zamrażarki mięso,
co do tatusia to uwielbia warzywa i sałatki , nie przepada w przeciwieństwem do mamusi i synka za mięsem-
 
ja dzisiaj planowałam pizze- bardziej dla siebie i dla dziecka, ale jest zimno- taki wykręt i nie za bardzo chce mi się robić, chyba skończy się na kotletach z piersi- już wyjęłam z zamrażarki mięso,
co do tatusia to uwielbia warzywa i sałatki , nie przepada w przeciwieństwem do mamusi i synka za mięsem-
Ło mój prawie sałatek nie tyka jedynie jako dodatek i to w małej ilości:-)
 
mea- co z tym zamkniętym wątkiem, który to jest? ja bez problemu mogę wchodzić na wszystkie, może zwyczajnie go nie widzę
kiedyś rozmawiałyśmy aby zamknąć album, ale tam też mam podgląd na wszystko - dziwna i tajemnicza sprawa
 
mea- co z tym zamkniętym wątkiem, który to jest? ja bez problemu mogę wchodzić na wszystkie, może zwyczajnie go nie widzę
kiedyś rozmawiałyśmy aby zamknąć album, ale tam też mam podgląd na wszystko - dziwna i tajemnicza sprawa

monia musisz poczekac na Joanne!!! nie wiem czy gdzies nie wyjechala ... tylko ona moze ci wyslac zaproszenie !!! tam jest wlasnie album zalozony i nasze namiarny na nk itd ... uzbroj sie w cierpliwosc :) moze Asia ma meza i dlatego do nas nie zaglada :)
 
reklama
Do góry