reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zanim nadrobie napisze wam jakiego mam cholernego nerwa!!!!!!
niedawno ciemieniucha a teraz co????? PLESNIAWKI!!!!!!
ciagle cos nie mozna chwili w spokoju ytrwac.. poki co nie widze by jej jakos przeszkadzaly ale usta na dole i u gory sa w plesniawkach jedna wyglada tak jakby byl ten bily pecherzyk pekniety no i na jezyku tez sa takie delikatne! nie wiem jak w srodku bo za chiny nie chce dac spojrzec sobie! chyba konieczna bedzie wizyta u lekarza!
 
reklama
Zanim nadrobie napisze wam jakiego mam cholernego nerwa!!!!!!
niedawno ciemieniucha a teraz co????? PLESNIAWKI!!!!!!
ciagle cos nie mozna chwili w spokoju ytrwac.. poki co nie widze by jej jakos przeszkadzaly ale usta na dole i u gory sa w plesniawkach jedna wyglada tak jakby byl ten bily pecherzyk pekniety no i na jezyku tez sa takie delikatne! nie wiem jak w srodku bo za chiny nie chce dac spojrzec sobie! chyba konieczna bedzie wizyta u lekarza!

Spoko pleśniawki to pikuś w porównaniu z ciemieniuchą:tak:
Zapewne dostaniesz nystatynę od lekarza i wsio;-) Aluś mial, więc wiem, o czym piszę hehe
 
Ostatnia edycja:
Zanim nadrobie napisze wam jakiego mam cholernego nerwa!!!!!!
niedawno ciemieniucha a teraz co????? PLESNIAWKI!!!!!!
ciagle cos nie mozna chwili w spokoju ytrwac.. poki co nie widze by jej jakos przeszkadzaly ale usta na dole i u gory sa w plesniawkach jedna wyglada tak jakby byl ten bily pecherzyk pekniety no i na jezyku tez sa takie delikatne! nie wiem jak w srodku bo za chiny nie chce dac spojrzec sobie! chyba konieczna bedzie wizyta u lekarza!
Ja nie mam doświadczenia w tej kwestii, więc nic nie poradzę:( ale trzymam kciuki za szybkie pozbycie się pleśniawek.
 
Daffi wspolczuje plesniawek Juleczce :*
Luuzna jestem pelna podziwu jaka Ty opanowana jestes.. ja bym chyba w panike wpadla.. :-D


sie witam.. :)
i Wam powiem.. wczoraj wykąpałam maje nie o 19 a o 20 .. dałam kaszke ale rzadsza .. i.. spała do 1:30 pojadła zasnela , o 5 pojadla i teraz sie powoli zaczyna budzic ;)
moze wczesniej zrobilam za gęsta.. albo coś..
grunt ze dzisiaj znowu sie wyspalam ;)
 
Dziewczyny ja mam butelke aventu i do niej kupilam smoczki TROJPRZEPLYWOWE ktore sa wlasnie do gestszych pokarmow i maja taka szczelinke a nie dziurke taka kreske - i teraz w zaleznosci jak sie ustawi do noska dziecka to sa trzy jakby poziomy jak leci mleko, i to jest calkiem niezly smoczek do mleka z kaszką, przynajmniej dobrze leci.
dokladnie ja korzystam z tego samego i jestem bardzo zadowlona! zero problemu z piciem zageszczonego mleka:):):):))
 
hej dziewczyny,
wybaczcie ale ostatnio nie mam glowy do niczego....:( niestety ze zlych i smutnych powodow:(
nie dzieje sie u nas dobrze,
niedawno wyszlismy ze szpitala(nie minely nawet 2 tygodnie) a sie zapowiada ze znowu tam trafimy, Olek znowu dostal kaszlu cos mu tam swiszczy w klatce piersiowej...boje sie ze to znowu zapalenie pluc albo oskrzeli tym bardziej ze pediatra powiedziala ze to sie lubi powtarzac:(((((((
jutro znow idziemy do lekarza bo bylismy juz tydz. temu i wczoraj....
K. oblal mature z polskiego ustnego, i jeszcze Olek ma AZS, i ma to na powiekach i czole i drapie sie jak szalony, oczy ma tak czerwone ze wyglada jaky caly czas plakal....az mi sie chce plakac jak na niego patrze:(
z nerwow schudlam z 5kg, w szpitalu byla na tabletkach uspokajajacych i czopkach przeciw mdlosciom,
nie moge to nie na moje nerwy.
wybaczcie ze Wam sie tu zale ale juz nie mam sily, tak sie zamknelam w sobie ze nawet plakac nie potrafie, jestem zalamana,
od dermatologa dostalism dzis 2 mascie jedna na oczka druga na glowke i czolo, za 2 miesiace musimy sie znowu pokazac po typowe leki dla alergikow, mleko zmienili nam na HUMANE SL.
juz naprawde nie wiem co mam ze soba zrobic , czy ja robie cos nie tak? ryczec mi sie chce:(
aha i jeszcze jedno Olek mial w szpitalu kontakt z ospa wietrzna i prawdopodobnie moze tez distac ospe:(

boshe kochana ale sie u was nie wesolo dzieje! ja mam jednak nadzieje ze z Olkiem bedzie juz tylko lepiej i ze u was zacznie sie poprawiac.
 
Dzieki dziewczyny podczytalam wasszybko i lece sie zbierac i mala... bo na 10 do lekarza mamy!
 
reklama
Do góry