reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Magda teraz płaczę ześmiechu, bo pisałam już ofertę matrymonialną Alusia :-D
A wyglądała tak:

UWAGA! UWAGA!

Oferta matrymonialna


Alan poszukuje uroczej towarzyszki do wspólnych zabaw (yhyym)
minimalne wymagania:
- nadziani rodzice
- spory posag po małżeństwie
- wzrost <80 cm
- dobra ogólna prezencja
- uznanie ze strony przyszłej teściowej

Każde zgłoszenie zostanie poddane surowej ocenie eksperta ds związków.

Fotografia amanta:-)



luuuzna jestes niemowliwa! ty to masz pomysly.. jestem ciekawa tylko czy w przyszlosci ktores z naszych dzieic sie pozna i w sobie zakocha..a moze nawet cos wiecej....
ja bym tam cie3szyl,a sie jesli chodzi o Fifolka:):):):)
 
a my dzisiaj mieliśmy tragiczną noc
Lena co chwilę się budziła i płakała
ma biegunkę ale poza tym wszystko jest ok
to wszystko przez zęby-dziąsła ma już takie twarde jakby na dniach miało coś wyjść
biedny mój robaczek malutki
dzisiaj pokazała mamusi jak ślicznie potrafi się turlać:D
no i od kilku dni strasznie piszczy!
mój mąż wyjeżdza 9 maja a ja na początku czerwca wracam do pracy
Daffi u Ciebie też tak pada??
 
a my dzisiaj mieliśmy tragiczną noc
Lena co chwilę się budziła i płakała
ma biegunkę ale poza tym wszystko jest ok
to wszystko przez zęby-dziąsła ma już takie twarde jakby na dniach miało coś wyjść
biedny mój robaczek malutki
dzisiaj pokazała mamusi jak ślicznie potrafi się turlać:D
no i od kilku dni strasznie piszczy!
mój mąż wyjeżdza 9 maja a ja na początku czerwca wracam do pracy
Daffi u Ciebie też tak pada??

bidulka...oby szybko wylazły...
u mnie słoneczko śweci np :szok:
a jak wracasz do pracy to nianię bierzesz?
 
Natalko oby szybko ząbki wyszły!!!

luuuzna moja córa po zobaczeniu zdjęcia powiedziała "ale fajny ten dzidziuś, kiedy do niego pojade?" ;-)
 
a my dzisiaj mieliśmy tragiczną noc
Lena co chwilę się budziła i płakała
ma biegunkę ale poza tym wszystko jest ok
to wszystko przez zęby-dziąsła ma już takie twarde jakby na dniach miało coś wyjść
biedny mój robaczek malutki
dzisiaj pokazała mamusi jak ślicznie potrafi się turlać:D
no i od kilku dni strasznie piszczy!
mój mąż wyjeżdza 9 maja a ja na początku czerwca wracam do pracy
Daffi u Ciebie też tak pada??

u mnie jeszcze nie pada ale jest juz ciemne niebo wiec sie rozpada a mialam isc kolo netto do tesciowej formata kompa im zrobic ale w taka pogode z dzieckiem to ja sie raczej nigdzie nie wybiore.
 
Hej Laski,

U mnie pogoda barowa.
Zgadzam się :tak:
W listopadówkach (pamiętacie nie?:-D - to te co coś do mnie miały) był jakiś durny regulamin wewnętrzny, który nota bene złamałam :eek: :-D i o którym nie wiedziałam :-D
Ja bardzo polubiłam Kalę :tak: no i pamiętam, że też musiałam się napostować, żeby poczuć się tu jak w rodzinie :))))
MAggie do nas dołączyła i bardzo się cieszę, że napływ zewnętrzny jest :) Bo my otwarte babki jesteśmy i nie tworzymy chorej zamkniętej grupy!
Tak ma być :-)
Amen
Luuzna - ze mna to troche nie tak. Ja byłam na grudniówkach od kwietnia do porodu a potem miałam przerwe więc nie dołąśczyłam tylko powróciłam :)

dziewczyny mój pieś nas zaraz zagazuje!!kto miał do czynienia z bokserami to wiem o czym mówie!! to juz3 dzień!!masakra!!
hi hi hi, mój jamnik to tajniaki puszcza :D

Wszystkiego Najlepsiejszego dla Tomusia i Damianka.

Dziewczyny została jeszcze jakaś panna na wydaniu?

A co do odpisywania na posty to ja jak nie wiem co odpisać lub widze że już pare dziewczyn odpisału to nie odpisuje.
 
reklama
Do góry