reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

czesc dziewczynki:)
Wczoraj przeszlam jakas masakre!!! moj maly nie spal caly dzien!!! do poludnia byl jeszcze spokojny ale popoludniu plakal i byl nie do opanowania:( mysle ze moze przez to ze troche ludzi sie kolo niego krecilo,bo goscie sie zwalili...ale wieczorem padl i o 20.20juz spal a obudzil sie dopiero po24tej na krotka chwile az sie nie najadl i spal dalej. mam nadzieje ze juz taki dzien jak wczopraj sie nie powtorzy. zal mi go bylo bo plakal tak bardzo jak jeszcze nigdy...a moze juz tak bedzie ze w dzien nie bedzie spania??? o rany!!!
 
reklama
hej dziewczyny.Pisalam troszke z wami na samym poczatku ciazy, potem pojawily sie problemy, wiec przestalam, ale podczytuje od dawien dawna.Fajnie tu u Was, prawie jak w rodzinie, wiec niesmialo pytam czy przyjmiecie do siebie?
Moja kruszynka urodzila sie 17 grudnia.Daje mi niezle w kosc, ale itak kocham ja najbardziej na swiecie.Gdyby nie forum i to co pidszecie juz dawno wpadlabym w depresje.Pocieszajace jest jednak to, ze wszystkie mamy podobne problemy.Mój ,,diabelek,, oczywiscie nie spi, aa ja padam, no ale cóz zrobic.:angry:

Witamy,witamy:tak::tak::tak:i Twojego diabełka też:-D:-D:-D
 
z tym moim dzieckiem to planowanie mozna sobie w D wsadzic !!! wtedy kiedy ja potrzebowalam czasu7 dla siebie to ona szalala ... teraz jak ja juz gotowa i moglabym sie nia zajac to ona SPI !!!!za 15 min ja obudze bo przeciez nie wyrobie sie inaczej !!!przed 10 musze ja nakarmic bo o 10.30 wyjazd a jeszcze ja musze soie ubrac /nie moge wczesniej bo na bank mi uleje na garsonke/ no i oczywiscie nie umiem meza zwlec z lozka!!! normalnie nerwicy sie nabawie !!
 
Hej laseczki witam w walentynkowy poranek hihi zycze wszystkim romantycznych walentynek ja jestem sama z Szymkiem dostalam serduszko internetowe hhihi. MOj maly szkrab to wcale nie chce spac po kapieli on by zasypial o 23 albo o polnocy najlepiej to staram sie go o 22 usypiac z czego jest na maxa niezadowolony i ryk jest straszny ale juz 2 dni mi sie udalo:) Dzis w nocy musialam go przebrac bo sie obsikal a jak go przebralam to ulal i znow musialam go przebierac i sie tak skubaniec rozbudzil ze sie zaczal w glos mi smiac i smieje sie do mnie i smieje to mowie sobie no matka masz juz po spaniu ale zgasilam swiatlo cisza wiadomo jak makiem zasial i naslu****e hihi no to maly gadal cos do siebie krecil sie ale nie zaplakal ani razu i w koncu sobie zasnal wiec chyba wie ze jak ciemno i cihco to numerow ma nie robic :)))
 
moje dziecko mnie zaskakuje... jak padł wczoraj o 21:15 to tak spał do 3:15... jeszcze NIGDY mu się to nie zdarzyło. zjadł cyca i zasnął znowu i obudził się po 6.
a teraz urzęduje na huśtawce a mama je śniadanie. ale coś znowu grymaśny i ziewa, więc zaraz pójdziemy do łóżka, może zaśnie.
 
leży grzecznie w łóżeczku - kolejny szok. ciekawe na jak długo...

a widzę że wczoraj to większość naszych dzieciaczków się zbuntowała i nie chciała spać w dzień :-)
yhm, już kwęki...
 
\hej laseczki,,,,:) mojej pannie wczoraj sie cos poprzestawialo i o 2 zdecydowala ze jej sie spac nie chce( fakt ze po karmieniu wieczornym spala od 19:30 d0 1:30...pozniej karmienie i,,,,,,,,,,,,ogladalysmy razem ceremonie otwarcia igrzysk...i jak tylko przeszla nasza reprezentacja Malenka padla jak zakleta:):):)

skonczylo sie juz dlugie spanie w dzien,,,, czasami godzine moze 2 a pozniej juz wcale mi yen diabelek nie spi...ale pocieszam sie tym ze po kapieli niemal od razu zasypia:-):-)

ja sie ostatnio czuje gruba i brzydka:angry: a moj\ maz nawet nie umie nic milego powiedziec,,,,, nawet jak sie kochamy mam wrazenie ze mysli o czyums zupelnie innym,,,,wrrrrrrrr juz chyba nic nie bedzie jak przed porodem.....:wściekła/y::no:

a wiecie co dostalam na "walentynki"...... balsam ujedraniajaco-wyszczuplajacy!!!!!!! no sie zalamalam,,,,,,,czy az tak zle wygladam?????:crazy::wściekła/y:

Ha a ja dostałam wczoraj mleczko do demakijażu do cery naczynkowej:-) Nie wiem skąd mu się wzięło żeby coś takiego kupić:-)
a my jutro gnamy z samego rana na IP!!!!!
julka ma cala twarz w czerwonych plamach!!!!!!! jest poprostu masakra!!!!!! tak nagle pod wieczor wyszlo jej tyle tego!!!!!! no szok normalnie!!!


Daj znać jak wrócicie!!!

ej laski, co ja mam powiedzieć? nie dość że słonica ze mnie to jeszcze mam masę rozstępów po ciąży i wiszący flak zamiast brzucha...

wieksza ode mnie na pewno nie jestes!!!!

Witam w klubie jak dla mnie to Ty slonicą zadna nie jestes za to ja jestem hipcio niezly wszedzie zwisy a rozstepy mialam juz przed ciaza wiec sie ja i moj T do nich przyzwyczailismy i juz ich nie przezywam:) Trzeba schudnac bo moj skarb jest na maxa i tak tolerancyjny mowi ze ja nie mam byc chuda tylko pulchniutka bo on tak lubi byle bym pudziana nie przegonila wspiera mnie i mi pomaga a ja juz duzo razy go zawiodlam i nie umialam sie odchudzic teraz koniec orbitrek masazyki i dietka do wiosny musze zrzucic 15 kg;)


Wy jesteście oślice:-):-):-)
Widziałam każdą na NK i jak wy się uważacie za grube to mi brak słów po prostu:no::no::wściekła/y:
Przez kolano i nawalić:-)
A na odchudzanie przyjdzie czas jak skończymy dzieci rodzić:-)

hej dziewczyny.Pisalam troszke z wami na samym poczatku ciazy, potem pojawily sie problemy, wiec przestalam, ale podczytuje od dawien dawna.Fajnie tu u Was, prawie jak w rodzinie, wiec niesmialo pytam czy przyjmiecie do siebie?
Moja kruszynka urodzila sie 17 grudnia.Daje mi niezle w kosc, ale itak kocham ja najbardziej na swiecie.Gdyby nie forum i to co pidszecie juz dawno wpadlabym w depresje.Pocieszajace jest jednak to, ze wszystkie mamy podobne problemy.Mój ,,diabelek,, oczywiscie nie spi, aa ja padam, no ale cóz zrobic.:angry:

Witamy i zapraszamy serdecznie:tak::-)

A my wczoraj mieliśmy gości..i siedzieliśmy do 3:szok::szok::szok:
Wypiłam sobie dwie lampki wina więc mały o 1 dostał flachę:sorry:
A o 3 to już dawno wszystko wywietrzało:tak:
Tylko jak na złość o tej 3 mały jak pił to walnął kupsko i trochę się rozbudził więc wzięłam go do łóżka i usypiałam cycem:confused2:
Jak już zasnął to Hania zaczęła płakać i go obudziła:wściekła/y: A ze nie chciało mi się z nim chodzić to wzięłam go na klatę potrzepałam dupcią i zasnął w momencie;-)
W dodatku zjadłam wczoraj ze 4 kawałki pizzy....ale na razie nic mu nie jest:-)
I życzę wszystkim miłych Walentynek:-):-):-):-)
 
reklama
Hej laseczki witam w walentynkowy poranek hihi zycze wszystkim romantycznych walentynek ja jestem sama z Szymkiem dostalam serduszko internetowe hhihi. MOj maly szkrab to wcale nie chce spac po kapieli on by zasypial o 23 albo o polnocy najlepiej to staram sie go o 22 usypiac z czego jest na maxa niezadowolony i ryk jest straszny ale juz 2 dni mi sie udalo:) Dzis w nocy musialam go przebrac bo sie obsikal a jak go przebralam to ulal i znow musialam go przebierac i sie tak skubaniec rozbudzil ze sie zaczal w glos mi smiac i smieje sie do mnie i smieje to mowie sobie no matka masz juz po spaniu ale zgasilam swiatlo cisza wiadomo jak makiem zasial i naslu****e hihi no to maly gadal cos do siebie krecil sie ale nie zaplakal ani razu i w koncu sobie zasnal wiec chyba wie ze jak ciemno i cihco to numerow ma nie robic :)))

moje nie sa od rana romantyczne od kad uslyszalam magiczne :SPIER...."!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry