reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Z Lakcidem to prawda:tak:nie wolno go brac caly czas bo potem nie bedzie mialo dzialania:tak:jelsi juz to odstawic na jakis czas i potem znowu.
A jesli chodzi o te krostki to ja juz sama nie wiem,raz sa raz nie ma:baffled:sa to drobniutenkie malutkie,jedna przy drugiej,jak np placze to widac je bardziej,jas spi lub jest spokojny bledna:tak:po kapieli widac je najwiecej.

a masz wrazenie ze pod palcami masz taka kaszke ?? bo moze to tez pokrzywka !! dotknij skory w tym miejscu gdzie sa krostki i zobacz czy po dotknieciu jest taka biala - jak tak to bedzie to raczej pokrzywka i nie masz sie czym martwic ... nam na serio po oilatum przechodzi z dnia na dzien !!
 
czesc laseczki... pisze choc zazwyczaj i tak mi nikt nie odpowiada na te moje posty... no ale.,.. bywa,,, zwyczajnie nie mam czasu zbyt czesto tu zagladac,,,-uroki macierzyństwa,.... mala jest ogolnie bardzo spokojna wiec nie narzekam,,,,:-) juz zlapalysmy jakis system dnia i nocy,,, mam nadzieje ze tak bedzie dalej....

najgorszy byl ten pierwszy miesiac.... teraz juz do przodu:) dalej jedziemy na cycu,,, - choc zdarzylo mi sie dac malej butle- zwlaszcza kiedy w nocy cos spac nie chciala ,,, wiec ja butla zapchalam :):):)::-)

a teraz czekamy do wosny... bo nawet na spacer nie ma jak wyjsc,,,tak ziiiiiiiiimno:szok:
 
Z Lakcidem to prawda:tak:nie wolno go brac caly czas bo potem nie bedzie mialo dzialania:tak:jelsi juz to odstawic na jakis czas i potem znowu.
A jesli chodzi o te krostki to ja juz sama nie wiem,raz sa raz nie ma:baffled:sa to drobniutenkie malutkie,jedna przy drugiej,jak np placze to widac je bardziej,jas spi lub jest spokojny bledna:tak:po kapieli widac je najwiecej.




Tak ale czym nakarmisz go przy nastepnym karmieniu?Nie sciagaj wszystkiego bo moze byc mu potem malo:tak:

u mnie mala ma tak samo
widac ta wysypke jak sie zezlosci lub po kapieli jak sie rozgrzeje
pediatra mowila ze to od mleka
jak posmaruje sterydami to znika
ale nie chcem jej tym za czesto smarowc bo poznij bedzie miala problemy ze skora
 
czesc laseczki... pisze choc zazwyczaj i tak mi nikt nie odpowiada na te moje posty... no ale.,.. bywa,,, zwyczajnie nie mam czasu zbyt czesto tu zagladac,,,-uroki macierzyństwa,.... mala jest ogolnie bardzo spokojna wiec nie narzekam,,,,:-) juz zlapalysmy jakis system dnia i nocy,,, mam nadzieje ze tak bedzie dalej....

najgorszy byl ten pierwszy miesiac.... teraz juz do przodu:) dalej jedziemy na cycu,,, - choc zdarzylo mi sie dac malej butle- zwlaszcza kiedy w nocy cos spac nie chciala ,,, wiec ja butla zapchalam :):):)::-)

a teraz czekamy do wosny... bo nawet na spacer nie ma jak wyjsc,,,tak ziiiiiiiiimno:szok:
no chyba teraz to zadnej z nas sie nie nudzie:-)
jak sobie pomysle ze w ciazy nie miałam co z wolnym czasem zrobic:-D:-D
 
reklama
laseczki co moge wziac na przyziebienie??
katar mi wisi, stan podgoraczkowy mam...a w domu tlko fervex myslice ze moge wypic zaszetke??

Napewno mozna Rutinocorbin

a masz wrazenie ze pod palcami masz taka kaszke ?? bo moze to tez pokrzywka !! dotknij skory w tym miejscu gdzie sa krostki i zobacz czy po dotknieciu jest taka biala - jak tak to bedzie to raczej pokrzywka i nie masz sie czym martwic ... nam na serio po oilatum przechodzi z dnia na dzien !!

Jest taka kaszka,pozatym skore ma sucha na czole.
Moim zdaniem gdyby to byla alergia od mleka to bylaby caly czas a nie raz jest a raz nie ma,tak mi sie bynajmniej wydaje.
 
Do góry