reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja też nie bede robić.. ale myslalam ze te profesjonalne są robione w katowicach..
z reszta nieważne ;-D
Też mnie jakoś ten temat nie interesuje... Chyba nawet gdyby mi gin zaproponował - nie zgodziłabym się. Już kocham to Maleństwo a teraz miałabym mieć jakieś wątpliwości, za nimi może jakieś głupie propozycje.. :no:
 
reklama
Dziewczyny, chwalę się chwalę - MOJA DZIDZA MA CHYBA CZKAWKĘ!!!!!!

Tym oto miłym akcentem kończę dzien dzisiejszy i kładziemy się spać. Miłych snów dziewuchy, dobranoc!! :*:*
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
Niestety nie udało mi się nadrobić zaległości. Strasznie dużo napisałyście od wczorajszego popołudnia. No a teraz zasypiam na siedząco i łóżeczko mocno kusi. Jutro uciekam na działkę i już się boję ile stron do nadrobieia będę miała w poniedziałek!
Życzę wszystkim dobrej nocki i udanego weekendu!
 
a my z mezem dis zrobilismy sensacje w poczekalni u ginekologa :D
bo sie troszke nudzilismy (ladna mi troszka ... siedialam od 13 do 16.30) i w pewnym momencie stanelam sobie przed mariuszem a on dawaj zaczol dyskutowac z brzuszkiem :) i nadaje ze mama maruda jest i ze na tylku usiedziec nie umie :) i ze niepotrzebnie tatusia poganiala jak teraz tyle trzeba czekac a do tego tatus glodny i zali sie temu maluszkowi :) pani jedna najpierw nas obserwowala i w koncu nie wytrzymala i mowi z oburzeiem "a co pan tak mowi do tego brzucha jakby to dziecko moglo pana slyszec !!" a moj maz ze stoickim spokojem i zdziwionym wzrokiem mowi "no i slyszy ... prawda maly??" a pani myslac ze dostanie wsparcie reszty osob w poczekalni zaczyna nadawac ze teraz to mlodziez rozwydrzona i niewiadomo co sobie wyobraza ... i odkad to faceci do ginekologa chodza ... ze to nowa moda i te porody ... i jak tak dalej pojdzie to beda rozkraczac nogi na fotelu ... na co moj maz i jeszcze trzech tatusiow parskaja smiechem w glos :) i kazdy z nich z mety zaczyna do "swojego brzuszka" gadke :) no wygladalo to przekomicznie :D no a pani nie wytrzymala i wychodzac rzucila tylko ze "ona przyjdzie jak w poczekalni beda ludzie sie zachowywac jak u lekarza a nie jak w psychiatryku" :) na co jeden z tych tatusiow rzucil "dziekujemy mamy jedna osobe mniej w kolejce :)"

kurde ja juz naprawde myslalam ze gdzie jak gdzie ale w poczekalni u ginekologa to nie jest cos sprosnego owic sobie do brzuszka :) z reszta jak pani wyszla to sie fajna rozmowa wywiazala i wszyscy zesmy sie posmiali :)
 
Hehehe, uśmiałam się Mea z opowieści:)

Mój dziś się żalił córeczce, że jej ciocia (jego siostra) zamiast pocukrować mu herbatę to mu specjalnie popieprzyła pieprzem a on nawet nie zauważył tylko potem się skapnął;)) Wreszcie coś mówi do brzuszka:)

Gdzie ta Mama_Stacha!?:p:p
 
hehe :-D:-D:-D


mam do Was takie pytanie.. moja koleżanka jest w 19 tygodniu ciąży i mi tu mówi że jej lekarka jej powiedziała, że badania połówkowe musi zrobić prywatnie bo tak się podobno robi..oO

to tak serio, serio?
czy jej ścieme waliła?


Ja jestem w 20 tyg ciąży, wczoraj miałam usg połówkowe i jednocześnie drugą część badan genetycznych ( pierwsza część w 12 tyg)
chodzę do lekarz prywatnie, wszystkie badanie krwi, moczu itp robię prywatnie odpłatnie, jestem ubezpieczona i badanie genetyczne miałam bezpłatnie- a podobno ok 6 stówek kosztuje. Uważam więc, że usg połówkowe jeżeli chodzicie państwowo do lekarz też powinno być bezpłatnie. Jeszcze w 30 tyg zlecane jest takie kompleksowe usg.
 
Zauważyłam, że na początku II trym. chodziłam spać o 22, obecnie mogę chodzić o 1 a to i tak z przymusu bo rano zazwyczaj trzeba wcześnie wstać;)
 
reklama
Prenatalne chyba są obowiązkowe? Tak czy siak chodzę prywatnie, wszystkie badanka mam porobione, o nic się martwić nie muszę, wsjo mam robione we właściwym czasie:)
 
Do góry