reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
witam was wszystkie ale dziś popisałyście udało mi sie nadrobić.
a ja dziś pojechałam do rodziców i przy basenie w cieniu leżałam a dzieci brata tak dawały czadu :-) teraz wruciłam i jestem w szoku bo mnie tak opaliło to jest niemożliwe żeby tak w cieniu mogło opalić:szok:
ja tez tak ostatnio w cieniu siedzialam i co? tyłek mam blady jak ściana a plecy opalone..:-)
 
to oddaj mi troche ! ja nadal +0 ;-)
Z chęcią bym Ci oddała, ja mam +6, przy czym +4 w ostatnich dwóch tygodniach, mam taki apetyt , że nie mogę się powstrzymać od jedzenia, nie wiem już co mam robić, jem wszystko, nawet to co nie lubiłam przed ciążą, a że jestem wiekowa ( raczej najstarsza z was) to strasznie się boję, że nie zgubię tego :szok::szok::szok: i córeczka nie dość, że będzie mieć mamę w wieku babcinym to jeszcze grubą.
 
Powili przestaje mnie irytować a zaczyna śmieszyć, że nagke wszysc tak się znają na ciąży i wiedzą co dla nas dobre a co nie ;d

Też mnie to denerwuje :wściekła/y:.

Wiecie co... takie forum to jest super. 10 lat temu nie mialam dostepu do internetu i bylam zielona jak agrest a teraz rowniez dzieki WAM moge sie spokojnie usmiechac do spanikowanych kolezanek, rodziny i sasiadow :tak:

Zgadzam sie :tak:.

witam wszystkie mamy, ja narazie nie czuje ruchów baby, ale wiem ze do 20 tyg mam czas na ruchy, bardzo wam zazdroszcze ze wy juz macie ta przyjemność:zawstydzona/y:

Ja też jeszcze nic nie czuję :-(.


Ja byłam wczoraj u dentystki. Zapytałam ją o zęby w ciąży, to powiedziała, że z tym, że się bardziej psują to jest taki pół-mit. Że jeśli ktoś dba, to raczej nie powinno się nic dziać. Jedyne co to dziąsła mogą być podatne na krwawienia ze względu na zmiany hormonalne. Na szczęście u mnie nic nie znalazła, jedynie mało plamkę, ale stwierdziła, że nie jest to nic pilnego i lepiej z tym poczekać do "po porodzie", chyba żeby mnie na słodkie bolało, to mam przyjść, to będzie mi go robić. A poza tym ok. :-)
 
reklama
a ja z przodu opalona z tyłu biała zato w nocy za lampkę będe robić
hehe :-D:-D:-D


mam do Was takie pytanie.. moja koleżanka jest w 19 tygodniu ciąży i mi tu mówi że jej lekarka jej powiedziała, że badania połówkowe musi zrobić prywatnie bo tak się podobno robi..oO

to tak serio, serio?
czy jej ścieme waliła?
 
Do góry