reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Czesc dziewczynki:-)
Co do opalania to ja jakos nie jestem blada...Mnie szybko lapie sloneczko...
Wystarczy,ze ide do sklepu,na spacerek itp...
No a co do ruchow to ja tez jeszcze nic nie czuje...Cierpliwosci a sie napewno doczekamy:-)
Milego wieczorku:-)
 
reklama
oj Moniko ;p za domem.. mieszkam na Pszowskiej i za domem na ogrodzie mamy basen ;-D:-D
Ja bym chciała nawet taki:-)moge sie pochlustac tylko w mojej córki basenie ale to nawet nie wiem czy dupsko bym zamoczyła:-D
Co do tego usg połówkowego to nie mam pojecia bo cały czas chodze prywatnie ale moim zdaniem dziwne.

Co do wagi to ja raczej tez bym nie chciała jak narazie tyc,no ale cóz słodkosci poszły na bok tylko ciekawe na jak długo:-D
Ja ostatnio opaliłam sobie troche nogi co mi sie nigdy nie zdarzało:-)
 
a zeby nie bylo ze tylko marudze, to uwielbiam ten ciazowy stan:-), plan minimum 3 dzieci, max 5:tak:

A ja nie cierpię chodzić w ciąży! Zawsze mówiłam, że wezmę sobie "gotowca". Zdecydowanie wolę rodzić niż męczyć się przez 9 miesięcy!

Chyba oszalałam z nudów ale wziełam się za prasowanie.Zamiast cieszyć się swobodą to wyszukuje sobie prace:-(

Chcesz moje? Muszę iść sie trochę pomęczyć, ale taaaak mi się nie chce. Umyłam dzisiaj 3 okna, wyprałam firanki, zmieniłam pościel, pomyłam podłogi i mam dość.

Z chęcią bym Ci oddała, ja mam +6, przy czym +4 w ostatnich dwóch tygodniach, mam taki apetyt , że nie mogę się powstrzymać od jedzenia, nie wiem już co mam robić, jem wszystko, nawet to co nie lubiłam przed ciążą, a że jestem wiekowa ( raczej najstarsza z was) to strasznie się boję, że nie zgubię tego :szok::szok::szok: i córeczka nie dość, że będzie mieć mamę w wieku babcinym to jeszcze grubą.

Wątpię czy najstarsza;-) Ja też mam +6kg. Jestem załamana. Brzuch mam taki jakbym zaraz miała jechać na porodówkę. Aż sie boję pomyśleć co będzie dalej. A wbrew pozorom wcale nie jem tak dużo, tzn. na pewno mniej niż przed ciążą!

MamaStacha, jak tam??
 
a słyszałaś o tym, że prenatalne są robione w orzepowicach za 150 zł?
prawda to?

robiła któraś z Was albo ma zamiar robić prenatalne?

szczerze mowiac prenatalne mnie nie interesuja ... co ma byc to bedzie ... zadne inwazyjne metody nie wchodza w gre ... wiec nie powiem ci jak jest bo nawet sie tym nie interesowalam ...
 
szczerze mowiac prenatalne mnie nie interesuja ... co ma byc to bedzie ... zadne inwazyjne metody nie wchodza w gre ... wiec nie powiem ci jak jest bo nawet sie tym nie interesowalam ...
ja też nie bede robić.. ale myslalam ze te profesjonalne są robione w katowicach..
z reszta nieważne ;-D
 
reklama
Do góry