reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja swojej szwagierki w łeb bić nie będę...:no: bo i tak nic nie pomoże...:no: Ma 34 lata i wymyśliła sobie że zapłaci kobiecie za urodzenie dziecka....:szok: Figury nie chce sobie psuć- oszołom!!!!

wka20 masz spokój ;-)

hehe sory ze tak ja nazwe ale dla mnie tacy ludzie to idioci :tak:

hehe bo u mnie wszyscy uwazaja ze jeszcze jest czas i ze sie rodzi po terminie duzo duzo .... wszyscy masz jeszcze duzo duzo czasu a mnie to doprowadza do :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: NIKT NIE POCIESZY I NIE POWIE juz tylko chwilka i bedziesz miala swoje dziecie tylko bratowa (ktora miesiac temu urodzila) wiec zapewne to samo czula,,,ale do cholery przeciez inne nasze matki ciotki itd tez rodzily i co zapomnialy jak to bylo.... wiadomo ze nic nie pomoze nie przyspieszy gadanie ale zawsze jakos milej jest ... poprostu ... jak sie tak czeka i doczekac nie moze niz jak ktos mowi ze moze w styczniu dopiero byc... itd itp a nie lepiej juz na mikołaja moze bedzie ,,,,, ehhh rodzinka kochana :cool::cool::wściekła/y::wściekła/y::crazy::crazy::crazy::confused2::confused2::confused2:
 
a ja mam wrazenie , ze to 50 tydzień ciąży....:szok::szok::szok:
miałam iść na spacer, ale doszłam tylko do pobliskiego sklepu- dostałam zadyszki, skurczyki i wracałam szybko do domu....:-D
 
i oczywiscie hania nie smie sie sprzeciwiac woli mamy !!!

Jeżeli ma charakterek swojego starszego braciszka- wrednej małpy- to kto wie, czy w weekend nie wylezie.
Mój synalek, na każdą moją uwagę w jego stronę, a nie daj boże mój podniesiony głos ( jego zachowanie wymusza na mnie niestety wrzeszczenie) reaguje, "Bożżżże, znowu szalejesz", albo " Tato, mama znowu szleje ..." Q... zabić to mało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Oczywiście po jakimś czasie przychodzi i mnie przeprasza, ale mam to w nosie- wredota ruska dobrze wykorzystuje sytuacje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. On niestety charakteryzuje się tym, że jak tylko nadarzy się moment to próbuje ustawić sobie otoczenie, byliśmy kiedyś u psychologa , a ten spryciarz opowiedział babce, jakie metody na nas stosuje- jak usłyszłam, to myślałam, że spadnę z krzesła :-D:-D
No i niestety teraz jest taki moment, gdzie próbuje przejąć stery, a że raz usłyszał, że szaleje, tak teraz to bez przerwy wykorzystuje:wściekła/y::wściekła/y:

Dodam, że córeczka tatusia, lat prawie 19 niczym od braciszka się nie różni. wyobraźcie sobie, że oni posuwają jednymi tekstami, jedną intonacją i jednymi gestami oraz minami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
To się ciesz:tak::tak::tak::tak:, choć może wydawać Ci się to smutne, ale gwarantuję Ci to, że ludziska dzwonią nie w trosce o mnie tylko z własnej CIEKAWOŚCI:tak::tak:


Ciesze sie chodz moze po terminie beda dzwonic ale mam nadzieje ze urodze do tego czasu :-) jeju jakbym chciala nawet sobie tego nie wyobrazacie ,,,,, zrobilabym wszystko zeby to bylo juz.... tak bardzo sie nie mnoge doczekac....
 
reklama
Do góry