reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
nom a mnie rozwalaja sasiedzi z mojego bloku i z bloku mamy gdzie wczesniej mieszkalam 20 lat i tu w okolicznych sklepach. ciagle te same gęby pytaja kiedy i kiedy ile razy mam im powtarzac ze termin mam za 4 dni!!! i ciagle to sama gadaja i o to samo pytaja i jeszcze na dodatek chlopiec czy dziewczynka???!!!! wqrw mnie chwyta w takich sytuacjach bo nie lubie jak chyba kazdy 1000razy powtarzac tego samego tym samym osobom!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mówiłam Wam już na początku naszych ciąż, że najgorszą rzeczą w końcówce są wieczne pytania i telefony, czy aby już urodziłam. Przez całe życie nikt się Tobą nie interesuje a tu nagle codziennie dzwoni :wściekła/y::wściekła/y:
 
Mówiłam Wam już na początku naszych ciąż, że najgorszą rzeczą w końcówce są wieczne pytania i telefony, czy aby już urodziłam. Przez całe życie nikt się Tobą nie interesuje a tu nagle codziennie dzwoni :wściekła/y::wściekła/y:

zabic to za malo !!

a moj maz dzis odpokutowywal to ze przez niego w nocy sie tak meczylam ... nosil mi herbatki, przytulal ... po czym na koniec przed samym wyjsciem powiedzial "a dzis tez moge spac na kanapie??" i dostal w leb!!
 
Mówiłam Wam już na początku naszych ciąż, że najgorszą rzeczą w końcówce są wieczne pytania i telefony, czy aby już urodziłam. Przez całe życie nikt się Tobą nie interesuje a tu nagle codziennie dzwoni :wściekła/y::wściekła/y:

monia niestety masz rację....:sorry: smutne to , ale prawdziwe.
Mnie ostatnio koleżanko dobiła....:wściekła/y:
Stwierdziła, że jej się wydaje że juz ponad rok jestem w ciąży...:szok::szok::szok:
 
monia niestety masz rację....:sorry: smutne to , ale prawdziwe.
Mnie ostatnio koleżanko dobiła....:wściekła/y:
Stwierdziła, że jej się wydaje że juz ponad rok jestem w ciąży...:szok::szok::szok:

moja siostra tez tak mowi "ty to juz prawie jak slonica !! tyle czasu w ciazy !!!" i tez dostala w leb :) obiecalam jej to przypomniec jak bedzie w 9 miesiacu ciazy :)
 
Mówiłam Wam już na początku naszych ciąż, że najgorszą rzeczą w końcówce są wieczne pytania i telefony, czy aby już urodziłam. Przez całe życie nikt się Tobą nie interesuje a tu nagle codziennie dzwoni :wściekła/y::wściekła/y:


a do mnie nikt nie dzwoni nikt nie pyta :-:)-:)-(ani jedna osoba :sorry:


heheheh
 
moja siostra tez tak mowi "ty to juz prawie jak slonica !! tyle czasu w ciazy !!!" i tez dostala w leb :) obiecalam jej to przypomniec jak bedzie w 9 miesiacu ciazy :)

Ja swojej szwagierki w łeb bić nie będę...:no: bo i tak nic nie pomoże...:no: Ma 34 lata i wymyśliła sobie że zapłaci kobiecie za urodzenie dziecka....:szok: Figury nie chce sobie psuć- oszołom!!!!

wka20 masz spokój ;-)
 
reklama
Do góry