reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja swojej szwagierki w łeb bić nie będę...:no: bo i tak nic nie pomoże...:no: Ma 34 lata i wymyśliła sobie że zapłaci kobiecie za urodzenie dziecka....:szok: Figury nie chce sobie psuć- oszołom!!!!

wka20 masz spokój ;-)

no braaaawooooo gratulacje pomyslu !!

BOŻE, ze 40 min moj syn kończy basen, w drugim koncu miasta a ja w piżamie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wszystko przez WAS:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

tylko nie przezemnie - mnie tu nie bylo !! ja konczylam szycie :)

No w sumie tak. Tylko czy nie bedzie spagetti z indyka za mdle?

jak go odpowiednio doprawisz to bedzie cacy :)

No tak :-). Jak ja przenosze dwa tug a Mea urodzi dwa tyg przed terminem to i sie w jednym dniu uwiniemy :)

ja prosze bez takich ... chociaz w obecnej sytuacji "swiatecznej" nie bylby to znowu taki glupi pomysl !! ale jednak obstaje za styczniem !!
 
reklama
Dotarlam do domu ledwo wlazlam na 4 pietro jak na wieloryba przystalo:) Moj T dzwonil ze kupili z tata auto od dziadka podobno super stan a dziadulek dobry czlowiek przyjechal po nich na stacje napoil herbatka nakarmil bigosem dal cos slodkiego oprowadzil po swoim domku i od razu opisal wszystko dotyczace budowy tego domu mojemu skarbowi bo on sie tym interesuje wiec jak widac sa jeszcze dobrzy ludzie lubie sluchac takich opowiastek bo az sie milo na sercu robi ze nie same chamidla na tym swiecie chodza:) Pojechali z tesciem do slupska bo on ma prawko ale nie jezdzil bo nie mieli auta i sie moj o niego bal ze nie dojedzie sam. NO i jak to w domku juz mi dzwoni ze imprezuja popijaja koniaczek na zmiane z metaxą jedza ciasto, salatke i zraziki bo mam nagotowala a ja nie moglam jechac grrr to kupilam sobie cieplego paczusia z marmoladka na pocieszenie i bountiego juz mi troche lepiej :DDD
 
W castoramie jeszcze bylam i mnie baba wpienila bo wykladala towar i akurat pianki czyli to co chcialam kupic i pytam grzecznie czy sa jakies kubusiowe ona mi ze nie ma ja ide metr dalej a tam 3 pudla z piankami i nie moglam wytrzymac hehe to zajrzalam a tam kubusie jedne drugie i tygryski i prosiaczki i cala ekipa naraz to sie troche zirytowalam i pytam czy moge sobie wziac z tego kartona sama ona taka zdziwiona ze jednak kubusie przyszlu chociaz w rece miala akurat prosiaczka jak sie okazalo i pyta czy mi pomoc to mowie ze nie dziekuje naschylalam sie nagrzebalam ale kupilam:) A jak dotarlam do domu to cale gaciory mialam mokre jakbym sobie wylala wode na nie mam nadzieje ze to pot bo w domu nic mi nie cieknie.
 
reklama
Ooo a ja myślałam, że dziś będzie dzień bez dzidziusiów. No ale w sumie teraz tak myślę, że jeszcze Akozka ma cc:-) Skleroza boli.

akozka i helcia !!

acha i macie pozdrowienia od kory i desmont !! kora miala wyjsc ale Zosia sie robi zolta ;( a desmont trzymaja w szpitalu bo ktg szaleje ale narazie nie mowie kiedy ciaza do rozwiazania ...
 
Do góry