reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a mnie za chwile szlag trafi...niedość ,ze wszystko ostatnio doprowadza mnie do szału, zgaga pali non stop, siedze a raczej leze całymi dniami sama to jeszcze sasiad (kuzyn mojego Radka) wlasnie remont mieszkania zaczyna ! noooo ku... nie ma jak remont na swieta i na dodatek doskonale wie,ze lada chwila nam się dziecko urodzi, to bedzie walil i kurzyl akurat teraz:wściekła/y: od 3 lat albo i lepiej stoi mieszkanie puste i tak sie pierdzieli z tym, robi po trochu i wlasnie teraz znow musi zaczynac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Chyba napije sie melisy:crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mea no tak, hehee jakbys na wczasy z kopalni wyjechała dopiero by było;-)
Tak serio to na podtsawie zdjecia niczego mi nie udowodnia, szkoda tylko, ze ludzie sa tacy falszywi i zawistni.

najwazniejsze zeby twoj pracodawca podszedl do tego z logika i rozsadkiem ... zeby nie zrobil afery ...

No i ja tak mam od ponad tygodnia. Zatykaja mi sie dziurki w nosie i tak jakby mi cos w gardle siedzialo. Normalnie nic w tym nosie nie ma bo smarkam i smarkam ale w nocy oddychac az nie moge.
Mtsle, ze jest to obrzek sluzowki. Podobno na poczatku ciazy tak jest bo progesteron wzrasta ale pod koniec tez wzrasta wiec moze to to.

ni sie nos zatyka juz ladnych kilka lat !! co poszlam z tym do lekarza to mowili ze to alergia ... leczyli na alergie i dupa - zero efektu !! a dzis musze isc na konsultacje do innego laryngologa to tez go o to podpytam ...
 
Ja się załamałam.Przed wczoraj zrobiły mi się rozstępy koło pępką, dopiero w 41 tygodniu.
Kurde jak by mały wyskoczył wcześniej to by mnie obeszły.

I jak ja mam sie nie załamać że to dziecko nie wyłazi;(((( I co chwila smsy i telefony czy już Janek wylazł:((

Nic mi nie mow. Juz ostatnio o tym pisalam i oczywiscie moja mama znow do mnie rano zadzwonila czy przypadkiem nie urodzilam. No powariowali Ci ludzie - niech dadza nam spokojnie czekac. nie dosc ,ze same jestesmy w nerwach to jeszcze an nas naciskaja.
 
no no jest sie z czego cieszyc !!! jeszcze 4 tyg i koniec meczarni zakonczony meczarnia !!!



te telefony potrafia wykonczyc psychicznie !! ja juz mam dosc a co bedzie za miesiac to wole nie mowic !!

Mea a ty nie badz taka pewna ,ze za 4 tyg koniec. Jak widzisz sporo z nas tez juz mysli ,ze jest na finishu a kto wie, moze jeszcze dwa tyg do przodu...
 
Mea a ty nie badz taka pewna ,ze za 4 tyg koniec. Jak widzisz sporo z nas tez juz mysli ,ze jest na finishu a kto wie, moze jeszcze dwa tyg do przodu...

ja mam termin CC na 27.12, wiec za 4 tygodnie to ja na bank bede tulić swoja niunie i jak bedzie wszystko ok to już szczęśliwie w domku bedziemy :tak:
 
cześć dziewczyny

vill a duże są te rozstępy????

emwu haha moja szwagierka dziś już 4 razy dzwoniła z pytaniem- Urodziłas????

U mnie codziennie są skurcze- wczoraj do 23-00 co 6 minut, potem STOP.
 
Mea a ty nie badz taka pewna ,ze za 4 tyg koniec. Jak widzisz sporo z nas tez juz mysli ,ze jest na finishu a kto wie, moze jeszcze dwa tyg do przodu...

jak nie urodze do 2 stycznia to pewnie wezmie mnie na wywolanie !!

dobra ja sie zabiore za to lozeczko bo was /i siebie/ trzymam w niepewnosci :) porobie to tak jak ma byc i zaraz sie bede chwalic :)
 
reklama
Co do prowadzenia samochodu to ja też cały czasz za kierownicą, choć zostały mi niby 3 dni. Jak się ma dzieci i rodzinę to niestety ( ale dlaczego znowu niestety) trzeba prowadzić normalny tryb życia.:-)
Ja właśnie zaraz lecę po synka na basen, po drodze zahaczę o sklep i wpadnę zamówić rolety do pokoiku Hani. Znowu będę gonić dzień, mam straszny niedoczas:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, położyłam się zdrzemnąć przed 9 i telefon obudził mnie o 13.30:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a miałam takie plany na dziś.
Teraz jem, piję w tzw międzyczasie Was poczytam i lecę :-)

Ogłaszam, że nie chcę urodzić w weekend, czy wszyscy słyszeli ( dotyczy to szczegolnie Hani i mojego organizmu): weekend mi nie odpowiada- :tak::tak:
 
Do góry