reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

nom a mnie rozwalaja sasiedzi z mojego bloku i z bloku mamy gdzie wczesniej mieszkalam 20 lat i tu w okolicznych sklepach. ciagle te same gęby pytaja kiedy i kiedy ile razy mam im powtarzac ze termin mam za 4 dni!!! i ciagle to sama gadaja i o to samo pytaja i jeszcze na dodatek chlopiec czy dziewczynka???!!!! wqrw mnie chwyta w takich sytuacjach bo nie lubie jak chyba kazdy 1000razy powtarzac tego samego tym samym osobom!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

napisz sobie kartke na plecach - "jak mnie ktos zapyta kiedy rodze to zdziele po mordzie" moze poskutkuje !!

a ja wróciłam.. i co?
na moje szczęście miałam przeczucie żeby zrobic tego GBSa.. bo co? wyszedł mi 'pieknie' dodatni :(:(
we wtorek mocz i krew do badania..w czwartek znowu do kontroli..
ale sie załamałam tym GBSem.. :(
poza tym wszystko gra..co prawda usg nie robilismy bo zrobimy za tydzień..
oby przynajmniej z tych wyników hemoglobina skoczyla.. zebym wiedziala ze daremnie tabletek nie łykam..


GBS to nie koniec swiata !! spokojnie !! dostaniesz antybiotyki przy porodzie i bedzie luzik !!
 
reklama
a ja wróciłam.. i co?
na moje szczęście miałam przeczucie żeby zrobic tego GBSa.. bo co? wyszedł mi 'pieknie' dodatni :(:(
we wtorek mocz i krew do badania..w czwartek znowu do kontroli..
ale sie załamałam tym GBSem.. :(
poza tym wszystko gra..co prawda usg nie robilismy bo zrobimy za tydzień..
oby przynajmniej z tych wyników hemoglobina skoczyla.. zebym wiedziala ze daremnie tabletek nie łykam..
i dal Ci cos na tego GBSa??
czy dostaniesz antybiotyk przy porodzie??
nie lam sie pamietaj tylko o nim wspomniec jak juz pojdziesz;-)
 
napisz sobie kartke na plecach - "jak mnie ktos zapyta kiedy rodze to zdziele po mordzie" moze poskutkuje !!




GBS to nie koniec swiata !! spokojnie !! dostaniesz antybiotyki przy porodzie i bedzie luzik !!
już od razu nawet antybiogram dostałam.. :-(
ale mnie to zmartwiło..
z dwojga złego mogłam uznac ze nie mam nic.. i nie robic badania.. na szczescie cos mnie podkusilo by je zrobić..
 
i dal Ci cos na tego GBSa??
czy dostaniesz antybiotyk przy porodzie??
nie lam sie pamietaj tylko o nim wspomniec jak juz pojdziesz;-)
jak mi robil wymaz to juz mi przepisal czopki dopochwowe i maść..
bo jakby mi tego brakowało to wyszły liczne bakterie w moczu .. no i we wtorek ponownie musze zrobic badania..
całą ciąże mialam idealne wyniki i na koniec się mi pindoli :(
 
Ja się załamałam.Przed wczoraj zrobiły mi się rozstępy koło pępką, dopiero w 41 tygodniu.
Kurde jak by mały wyskoczył wcześniej to by mnie obeszły.

I jak ja mam sie nie załamać że to dziecko nie wyłazi;(((( I co chwila smsy i telefony czy już Janek wylazł:((

Przeciez nawet po porodzie moga zrobic sie rozstepy :-p:-p:-p wiec raczej by nie obeszly niektore laski wogole nie maja a zaraz po porodzie sie pojawiaja :cool2: niestety....
 
jak mi robil wymaz to juz mi przepisal czopki dopochwowe i maść..
bo jakby mi tego brakowało to wyszły liczne bakterie w moczu .. no i we wtorek ponownie musze zrobic badania..
całą ciąże mialam idealne wyniki i na koniec się mi pindoli :(

Pisałysmy chyba wczoraj o tym ze prawie kazda z nas ma te liczne bakterie w moczu ze to normalne na tym etapie ciazy:tak:
 
dzień dobry - pierwsza :laugh2:
wstałam, wyprawiłam męża i naszła mnie ochota na herbatę z miodem i cytryną, to sobie popijam, zaraz pójdę po dolewkę (Wam też tak chce się pić?!). czuję się lepiej, przynajmniej pospałam trochę w nocy, budziłam się tylko 3 razy...

i co tu robić... jak spać się nie chce? :laugh2:
Ja to bym co chwilę Colę piła.. ale niestety tak nie można:sorry: Nockę miałam do dupci bo skurczybyki nachodziły. Nie jakieś bardzo bolesne, ale na tyle odczuwalne, że ciągle mnie wybudzały. Nospy na tym etapie ciąży już w ogóle mi nie pomagają.
 
a mojego gina to niepokoi.. przez to wlasnie przepisal mi te czopki i maść.. no i teraz kazal powtórzyć badania.. zobaczymy czy coś to dało..

Tzn, ja tez dostalam zalecenia uniral 3x dziennie po 2 tabletki i pic herbatke z suszonych owocow z zurawiny i w poniedziałek (jak nie urodze jeszcze:-p ) jade do labola zawiesc mocz na skontrolowanie czy pomoglo cos....
 
reklama
Do góry