reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
patrze sobie na te bobaski na liscie, takie sliczne sa,
z waga roznie, ale dlugasne.... boje sie, ze mi ciuszki szybko wymiekna
dobrze, ze wiekszosc 62 i wiecej ...
 
Kurde a ja mam od paru dni zapchany nochal caly nie mam kataru tylko zawalone wszystko i mi prawa dlon dretwieje w nocy tak ze ja sciskam a to nie przechodzi chcialabym juz urodzic miec maluszka cieszyc sie nim i troche zrzucic wagi bo sapie jak lokomotywa wieczorami:)
 
Furagin jest podawany w ciąży, nie ma skutków ubocznych dla jej przebiegu.Gorzej nie brany:)

Oczywiście po 1 trymestrze
 
Ostatnia edycja:
ja pierwsze co robie rano jak wstane to sniadanko...
przed ciaza nie jadlam sniadan..wypijalam kawe i jadlm dopiero obiad...
a teraz bez sniadania bym chyba zemdlala....

mam tak samo, przed ciążą na śniadanie były ze dwie mocne kawy, do tego papieros i dopiero obiad ok 14-15. a od kwietnia zdrowy tryb :-)

jedyną alternatywą dla bolących okresów jestu mnie branie tabletek antykoncepcyjnych.

jakbym siebie czytała. chociaż i tak ból nie był nigdy wyeliminowany w 100% a tylko przytłumiony.


Witam Wszystkie GRUDNIÓWECZKI- Te ,,rozpakowane" oraz jeszcze Te w ,,Dwupaku";)))
Bardzo dawno się nie udzielałam, ale to przez fakt, że ciąża cały czas była zagrożona- nie chciałam,,zapeszać"...Jednak do 24.11 byłam z Wami myślami , bo dzielnie śledziłam Wasze wątki...Piszę, że do 24.11, ponieważ wtedy trafiłam do szpitala w 36 tc, z odchodzącymi wodami...
Następnego dnia- 25.11 o godz. 8,45 przez cc urodził się nasz drugi synuś Kubuś;))) 2400 gr i 52 cm naszego Wielkiego Szczęścia ;)!
Wiem, że Mea jest ze śląska i kilka innych forumowych Grudnióweczek więc moge troszkę opowiedzieć ( na odpowiednim wątku) o Szpitalu w Raciborzu- bo w nim przyszedł na świat nasz synek( niestety nie jestem teraz na bieżąco- a wiem, ze nie jestem w stanie ogarnąc ,,zaległości" na BB forum)i nie wiem czy któraś planuje poród w tym właśnie szpitalu...
Jeśli będziecie chciały chętnie podzielę się z Wami wrażeniami...

Póki co lece karmić naszego SMERFIKA!

Jeszcze raz bardzo serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Wszystkie Dwupaki;)))

gratulacje!

a ja dzis mialam cazka nocke bo cos mi sie niedobrego z gardlem dzeje i tak harcze w nocy ze sie sama od tego budze !! na dodatek mariusz sie wqrza i dzis sie spakowal spac na kanapie w duzym pokoju na co ja zareagowalam godzina ryczenia do poduszki !! bo ja naprawde ni potrafie nic na to poradzic ... dzis ide jeszcze do laryngologa wieczorem i moze on mi powie co sie dzieje bo narazie wszyscy rozkladaja rece ...

ja też charczę... a dziś mnie obudził w środku nocy, uhahany i mi mówi: "co Ty robisz? od 15 minut mruczysz jakbyś miała orgazm..."
 
reklama
Do góry