reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Cześć wam ! U mnie dziś noc spokojna choć do 23 ktos puszczał disco polo nad nami i chcąc nie chcąc słuchać musiałam...
luuuzna ja przed wczoraj się tak nacierpiałam, spojenie mnie boli cały czas raz mocniej raz słabiej zależy ile chodzę....
Teraz wybieram się na miasto porobić reszte zakupów... Miłego dnia:-)
 
witam sie ja w sumie tylko na chwile sie przywitac troszke nadrobilam i pozniej sie tym zajmie ... nawet siedziec nie moge okropny bol bioder ahhh okropny....

mea wspaniale wiesci ,fajnie ze mala sie odwrocila:-)
 
od wczoraj mam straszne mdłości, co zjem to bleee, biegunkę :shocked2: i puchnę, mam nadzieje, że nie przyjdzie mi rodzić jeszcze w tym tygodniu, strasznie się boje tego wczesnego porodu, a tu teraz takie jaja jak berety, ni jesć, ni spać, ciagle się oczyszczam :/
 
Dzień dobry mówię i ja. U mnie również nadal nic nowego. Może ginka przesadziła z tą gotowością do porodu? Skurcze jakie były takie są może ciut mocniejsze, ale częstotliwość się nie zwiększa, regularność żadna. Moze jednak dotrwam do terminu? Pozdrawiam wszystkich i zmykam, póki mam siłę z rana, zeby co zrobić. Miłego weekendu :)
 
reklama
Ma któraś z was problemy z tym spojeniem?
Przeczytałam, że najczęściej dopada kobiety o wąskiej miednicy...a ja niestety się chyba kwalifikuję do nich, bo bioder to ja nie mam wcale:-(
Powinnam też wcinać jakąś żelatynę, galaretki...

Czesc dziewcznki.
Mysle ,ze to nie jest zalezne od waskich bioder. Ja nie jestem kolosem i moje bidra jakies baaardzo szerokie nie sa a urodzilam sna o wadze 4600 bez zadnych problemow. Moja siostra wazy 43 kg :) . Ona to bioder nie ma wcale . Uroszila corke 3700. Natomiast pierwszy raz slyszalam o rozchodzacych sie kosciach spojenia od kolezanki. Jej sie to przytrafilo. Miala cesarke. Do najdrobniejszych nie nalezy. Nie ze jakas wielka ale nie jest az taka waziutka. Tak wiec obstawiam raczej uwarunkowania genetyczne.
 
Do góry