reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kasiek pas neoprenowy nie sciska ... mozna go zalozyc zupelnie luzno ... on tylko podnosi temperature przy skorze !! a pas z fiszbinami wlasnie sciska !!

w jakiejś gazecie babskiej pisało że Kasia Cichłopek czy jak jej tam, po porodzie schudła 19 kilosów dzięki jakiejś terapii ciepłem, haha pewnie tym pasem sie obtoczyła skoro podnosi temperature :-) albo kilkoma nawet-dla zwiększenia efektu hehe
 
reklama
bo te pasy neoprenowe to sa chyba do cwiczen...przynjmniej u mnie na silce zawsze panowie takie zakladali:-D
a ja zamowilam gosert i majtasy wyszczuplacjace w fiszbinami bo kuzynka powiedziala mi zeby jak najszybciej zaczac uzywac ze wtedy sie skura na brzuchu ladnie zbiega...
a cwiczenia swoja droga hehe:-D
na poczatku ciazy zaczelam wyrywac z gazet wszystkie cwiczenia i wkladalam do skoroszytu jak tylko zaczne funkcjonowac to sie biore za siebie..
i piec lat przerwy w dzieciach:-D
a potem chce coreczke:-D:-D:-D
 
a mi juz do bezpieczenstwa starczylo by Twoje 36tc ,choc wiadomo,ze do 38 byloby najlepiej :tak:

mój doktorek /25 lat jest dżinem/ mówi że tydzień donoszony to 37, a od 34 tygodnia u dzieciątka już sprawnie pracują płuca. Mnie powiedział że jakbym jużrodziła to jest wszystko okej, wage ma prawie 3 kilo, no i tydzień 35 /na suwaku mam 34/. Ale jeszcze poczekam z rodzeniem i bede unikać schodów heh :]
 
daffodill ja też wolę się rozbierać niż leżeć bez majtek. A potem może położne będą miały pretensje, że brudzę prześcieradło. Majty muszą być. Ale z tą piżamą dwuczęściową to nie wiem czy będzie Ci tak wygodnie, ale wyjdzie w praniu, że tak powiem.
Cherie w tych majtasach jednorazowych, które kupiłam, jedne są właśnie takie wysokie coby nie urażały szwa.
Ja do porodu biorę jedną starą koszulę i podkoszulek męża, zobaczymy co się lepiej sprawdzi. A w ogóle co ja piszę skoro i tak będę miała cesarkę. Poniosło mnie.

dzieki kochana a juz myslalam ze nikt mnie nie zrozumie
 
reklama
SAUNA SUIT - odchudzający dres z efektem sauny :: PICCO.pl


hahaha moze tego Kasia Cichopek uzywala:-D:-D

ja tam tluszczu spalac nie chce bo akurat na brzuchu go nie mam..
chce tylko zeby skora nie wisiala...

ja chcę jednego i drugiego. dieta dietą - już się jej nie mogę doczekać ale pewnie zakupię i ten pas (ponoć i rany się szybciej goją, także w razie cesarki będzie wskazany :-p) i się zabiorę za ćwiczenia.
w planach mam 25-30 kg zrzucić :laugh2:
 
Do góry