reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Aj ja z Wami jestem cały czas tylko ciagle nadrabiam i co nadrobie i chce cos napisac to znow mam do nadrobienia.A raczej chce wiedziec co sie z kazda dzieje.W poniedzialek mam gina(jak wytrzymam:tak:) to Wam opisze :tak:co i jak ale czuje ze bede musiala isc juz do szpitala

A do lezacych mam: Trzymajcie sie dziewczyny dacie rade ja leze od 4 m-ca.Co prawda tak od 23tyg nie mam juz wskazan ale robie to sama dla siebie bo wiem ze to jedyne lekarstwo na skurcze.
dzielnie sie trzymasz :tak:
beda super chlopaki!
 
reklama
ten nowy wątek chyba nie powinien nosić tytułu bolące sutki tylko jak przygotować się do karmienia piersią.
i nie róbmy tu śmietnika... Mea masz dobry pomysł żeby zrobić porządek z niektórymi wątkami! bóle do bóli, np. dolegliwości w ciąży, tego nowego wątku raczej tam nie wliczajmy tylko nadajmy odpowiedni tytuł.
takie moje zdanie i propozycja.
 
Nie moge sie doczekac mojej Perelki, jak widze/slysze swiezego :) dzidziusia to juz tez bym chciala swoje trzymac i zazdroszcze, ze kobieta juz po,
Bede mega szczesliwa jak juz bedziemy razem w domku i ten Okruszek bedzie sobie lezal obok. Rozmarzylam sie :happy:
 
ten nowy wątek chyba nie powinien nosić tytułu bolące sutki tylko jak przygotować się do karmienia piersią.
i nie róbmy tu śmietnika... Mea masz dobry pomysł żeby zrobić porządek z niektórymi wątkami! bóle do bóli, np. dolegliwości w ciąży, tego nowego wątku raczej tam nie wliczajmy tylko nadajmy odpowiedni tytuł.
takie moje zdanie i propozycja.
tez jestem za porzadkiem, pozniej sie szybko odnajduje potrzebne info,
ja dzis o malo tu nie zaczelam wklejac linkow z 'cudenkami' ale nie chcialam podpadac pani moderator wiec sobie dalam na wstrzymanie ;-)
 
Nie moge sie doczekac mojej Perelki, jak widze/slysze swiezego :) dzidziusia to juz tez bym chciala swoje trzymac i zazdroszcze, ze kobieta juz po,
Bede mega szczesliwa jak juz bedziemy razem w domku i ten Okruszek bedzie sobie lezal obok. Rozmarzylam sie :happy:
Ja też, szczeg., że Myszka taka aktywna i daje o sobie cudnie znać:-) Niby czas zapieprza ładnie do przodu, ale z drugiej str ciągnie się strasznie....;-)
 
Ja już też robię się głodna. Mam smaka na chlebek z ogórkiem kiszonym, ale takich niestety nie posiadamy. Zresztą jak głodna jestem to wiele bym zjadła, nawet pizzę, nawet Longera, nawet Frutellę;D
 
reklama
co do chrzesnych moja jest stara panna nadziana ktora lubi sie napic, a chrzesny juz nie zyje, ale tez nie byl przykladem..
a moj maz genialny chce wziac kuzyna ktory ma przeszlosc kryminalna...
ja sie nie zgadzam na to ani o dziwo tesciowa tez nie....

Mea a roc co chcesz w koncu rzadzisz:-D:-D:-D

je leze ale dzis znow gorszy dzien...
az sie boje nastepnej wizyty a jade we wtorek...;/
 
Do góry