mea_osi
Mea, Agatka, Gabi i Mati
Ja dostałam od ginki 2 opakowania 0.5kg Jelpa - jakaś próbka większa hehe. No i w tym popiorę ciuszki Małej. Jak się nie uczuli to w tym prać już będę. Ale to chyba niezbyt tanie.
wszystkie te dzieciece proszki sa drogie jak diabli !! lovella u mnie 2 zl taniej za mala paczke w por z jelpem a jelp ponoc lepszy wiec ja ten kupilam