reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mnie lekarz dzisiaj tym USG uspokoił, chociaż z drugiej strony dał mi skierowanie do szpitala. Mam się położyć na tydzień. Na razie jestem szczęśliwa i mam nadzieję, że tak pozostanie. PS - strasznie bolą mnie piersi. Nie umiem wstawić takie suwaczka jak macie :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
CZEŚC DZIEWCZYNY!!!!

MAM TAKĄ WIADOMOŚC, ŻE SZOK NORMALNIE! WIZYTA WRESZCIE SIĘ ODBYŁA, LEKARZ SUPER POPROSTU, WSZYSTKO JEST JAK NAJBARDZIEJ OK, MAM TYLKO ŁYKAC AŻ 2 TABLETKI KWASU I SIĘ OSZCZĘDZAC PONIEWAŻ BĘDĘ MIAŁA BLIŹNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:
NORMALNIE MÓWIE WAM SZCZĘKI NAM POOPADAŁY!!!!!!!!!!!

MALEŃSTWA MAJĄ PO 22MM I JESTEŚMY W 8 TC
MAJĄ CUDOWNE SERDUSZKA, KTÓRE BIJĄ MIAROWO:-)

NORMALNIE JESTEM W TAKIM AMOKU, ŻE NIE WIEM CO ZE SOBĄ ZROBIC:-p

A PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM WAM PIERWSZĄ FOTKĘ MOICH SŁODZIAKÓW:-)
picture6949.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jutka podwójna mamusiu Gratulacje !!!
To piękna wiadomość i nie potrafię sobie wyobrazić jak strasznie musieliście się cieszyć :-D:-D:-D
Ależ Nas zaskoczyłaś nie ma co !!!!!
 
CZEŚC DZIEWCZYNY!!!!

MAM TAKĄ WIADOMOŚC, ŻE SZOK NORMALNIE! WIZYTA WRESZCIE SIĘ ODBYŁA, LEKARZ SUPER POPROSTU, WSZYSTKO JEST JAK NAJBARDZIEJ OK, MAM TYLKO ŁYKAC AŻ 2 TABLETKI KWASU I SIĘ OSZCZĘDZAC PONIEWAŻ BĘDĘ MIAŁA BLIŹNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:
NORMALNIE MÓWIE WAM SZCZĘKI NAM POOPADAŁY!!!!!!!!!!!

MALEŃSTWA MAJĄ PO 22MM I JESTEŚMY W 8 TC
MAJĄ CUDOWNE SERDUSZKA, KTÓRE BIJĄ MIAROWO:-)

NORMALNIE JESTEM W TAKIM AMOKU, ŻE NIE WIEM CO ZE SOBĄ ZROBIC:-p

A PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM WAM PIERWSZĄ FOTKĘ MOICH SŁODZIAKÓW:-)
picture6949.jpg
Gratuluję!!!!!
 
Hehe nie ma to jak na setnej stronie Jutka nas zakasowała :-)
Ciekawe, czy jeszcze jakaś podwójna mamusia do nas dołączy ?!
Jak się czujecie dziewczynki wieczorną porą?
Ja właśnie obejrzałam film na jedynce i wyłam jak bóbr, bo był o dziecku, które odebrano matce... ech gdybym znała fabułę, to bym go nie oglądała ... W ogóle ciąża mnie tak rozmiękcza, że nawet na reklamach się odwadniam, bo beczę :szok:
 
reklama
Nie wiem czy zasnę dziś z tych emocji! Normalnie nie mogę w to uwierzyc u nas nikt nie ma bliźniaków...:happy2:

Jutka ja nawet liczyłam,ze mogę mieć bliźniaki, bo u mnie w rodzinie ich masa. A ponoć dziedziczenie w 90% jest w lini męskiej, więc raczej szukajcie przypadków u Twojego małża :tak:
 
Do góry