reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Ja też się witam w ten okropnie mroźny poranek. -10 stopni było jak szliśmy do przedszkola i trochę wymarzłąm.

Viki jak dziś zdrowie?
 
reklama
witajcie:-)

weronika dziekuje ze pytasz, zdecydowanie lepiej..ale nadal mam bol zoladka cokolwiek zjem... i chyba wiem co jest przyczyną....
jestem na diecie dukana, moze nie do konca tak drastycznej bo w ciagu dnia jeden posilek zjadam normalny, z reguly obiad lub kolacje. a w niedziele zrobilam sobie typowo proteinowy dzien i zylam na samych jajkach i chyba troche przesadzilam...
no to tyle.

za chwile zbieram sie na zakupy. musze sobie jakies buty kupic bo po ostatnim squashu niestety moje ukochane adidaski nadają sie juz do smieci...w zasadzie juz dawno sie nadawaly ale nie moglam sie z nimi rozstac:-p

czekam na odp faceta w sprawie zlotu tzn pokoi i jak juz cos bede wiedziala to zaraz wam napisze.

milego dzionka dla was wszytskich
 
Hello,
Alex, witaj w klubie ! :cool2:

Viki może jeśli nawet jest to skutkiem diety, może zrób sobie badania krwi.

Weroniczka ja siedzę w domu, za oknem niebieskie niebo i słoneczko, a ludzie mówią, że mróz na dworze to jakoś nie umiem uwierzyć ;-) Ale u nas tez podobno mroźno i do tego wietrznie brrr dobrze, że siedze w domku ;-)
Jak odgruzowanie poszło. Faceci to mają wrodzone zdolności w tym temacie, a potem fukaja jak jest bałagan :dry:

Kata, Asia jak dla mnie to film warto obejrzeć dla gry Natali i tej jednej sceny! A co do zakończenia to dla mnie jest jednoznaczne . A reszta tak jak Kata napisała - przewidywalna.

Kacha to u Was już takie małe dzieciaczki są odbierane busami? :szok:
Fajne udogodnienie, choc ja to lubie do końca wszystkiego przypilnować ;)

Fajnie ża dzeci już tak chętnie do przedszkola ganiają. A na poczatku jakie męki były ;)
Och żeby tak nie chorowały!

Miłego dnia Babeczki!
 
Ostatnia edycja:
pryzy u nas stara bieda ;-) mała rośnie zdrowo, mądrzy się ale jest przekochana czyli norma u 3-latka :-)
viki długo jeszcze będziesz dukanować? ja jestem od 10.01 i jakoś się trzymam, mam -8 kg a koniec przewidziany na koniec kwietnia ;-)

dziewczyny a oglądałyście jak zostać królem? bo u mnie następny w kolejce a zdania podzielone ;-)
 
Magda, a ja myślałam, że inną scenę chciałabyś w kinie z tego filmu zobaczyć;-)
Kata, nie oglądałam, zamiaruję też, może za 2 tyg. znów do kina skoczę jak będą jeszcze to grać. Kata, no ładny wynik dietowy, gatulejszyn:tak:
Viki, Kata napiszcie jaki jadłospis jest przy tej diecie i jak to wygląda, bo ja już myślę o odchudzaniu po ciąży, hehehe


A mi znów mdłości wróciły po jedzeniu tym razem. Masakra to jest jakaś.

A mam pytanie:
Dziewczyny, czy któraś z was oszczędza kasę na przyszłość swojego dziecka? Jakiś plan systematycznego oszczędzania? Jeśli tak, to poradźcie coś. Byłam już na dwóch rozmowach w tej sprawie, ale to, co proponują mi się nie podoba:no:
 
Asia "taką" scenę to wolałabym na żywo ;-P

ja mam konto w millenium banku, tam mają fajna ofertę lokaty długoterminowej z fajnym oprocentowaniem, jak spłacimy parę długów to sobie założymy. No ajkikolwiec cel w przyszłości. A to bardzo słuszna myśl, żeby na dziecko odkładać, bo studia na bank będą płatne
 
Ostatnia edycja:
viki ;-) cheer up.
alex oo widze ze P upil cie i ... ;-):-D
magdaleno co ty dzis tyle pytan ??
asiu tutaj daja ci na start chyba 250 funi ( nie pamietam juz ) ktore wplacasz na takie konto i mozesz doplacac a jak nie to zawsze z tego dziecko bedzie cos mialo bo tego nie mozna wyplacic do 18 r z. nie wiem czy jasno wytlumaczylam ale moze sylwia m mi pomoze ??
 
Stefa, dzięki, ale nie wybieram się do UK, żeby oszczędzać, niestety. Ale fajnie macie, że wam dają, nam to kurna nikt nic nie chce dać. Wręcz przeciwnie, wrrrrrrrr...

No spędziłam dziś 2h na zebraniu w przedszkolu. :szok: A tak mnie bolą zatoki (nie od zebrania), że nie wiem co. I co ja mogę zastosować na to?
 
reklama
Ach Stefanio, bo ja to taka bardziej głupawa jestem, więc muszę jakoś poznawać świat. Więc tak wpadłam na taki pomysł po 30 latach mojego życia, zeby zadać pytanie !
i nie wiem, czy Ty sobie zdajesz sprawę, że ja nadal czekam w nadziei !

A ja dostałam zaproszenie na występ chippendalsów w dzień kobiet :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry