reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

jutrzenka po emce to juz chyba tylko moze byc gorzej...ten watek z kuba i ta oksana mnie doprowadza do rozpaczy.
 
reklama
Heloł!

Jutrzenka, toś się rozpisała, hehehe...
Kacha, nie wypluję ;-)

I co by tu jeszcze. Ziąb nieziemski, dobrze, że mam ferie i nie muszę jeździć do pracy, uffffff. Jutro jedziemy w odwiedziny do mojej mamy. Ale fajowo.
Miłego dnia!
 
dzień dobry
wpadłam się przywitać,poczytam co u Was,mam trochę zaległosci.
komp.nam się rozwalił i musieliśmy kupić nowy.

miłego dnia.

a...i dziękuję dziewczyny za zainteresowanie i sms-ki.
 
Ostatnia edycja:
Oj Viki, nie dołuj się... Zakopuj doła. Zobacz jak pięknie dziś słoneczko świeci.:tak:
Kasiamaj, no nareszcie jesteś:-) Stary komp się zepsuł, ale masz przynajmniej nowego.:tak:

Idę na spacer i odwiedzić koleżankę. Do sklikania, pa!
 
Asia-mam do Ciebie romans-ale to na PW-potrzebuję porady logopedycznej...(jak wiesz pisałam że idę z Kubą)-byłam ale babka jakaś taka....nijaka....
Viki-a co to za doły Cię atakują???
 
kasia maj!! pytalam kosmos o ciebie ale oczywiscie to dla ciebie sie nie liczy!!!!!!!
asia jak tam rumcajs z rodzina ?? i kiedy bedzie przelew na majty ??
boszee ale nie mam co robic w pracy, zaraz mam lekcje polskiego aaaaaaaa
 
reklama
Do góry