reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej;-)

Viki zdrówka. Ja wczoraj przez chwilę też tak dziwnie się czułam. Oddechu jakby mi barkowało i serce waliło tak mocno że czułem je na żołądku, dosłownie. Nie wiem co to było ale na szczęście przeszło.

Asia a Fifi z Tobą w domu czy masz totalną labę?
 
reklama
Posprzątałam chatę...

Weroniczka, coś ostatnio mnie nie ciągnie do czytania:-(
Sylwia, Weroniczka mam totalną labę. Filip nie odpuściłby sobie przedszkola. Kocha tam chodzić. Wstaje o 6 rano i o 7 wrzeszczy, że chce do przedszkola, a jak jest weekend to trzeba mu godzinę tłumaczyć, że przedszkole zamknięte. Także mam luzik, ale dość sporo zaległej pracy ze szkoły, bleeeeeeee...
 
Asia to zupelnie tak samo jak Marcel. Jak ma rano jakieś fochy to wystarczy, że postraszę go że nie pójdzie do przedszkola to od razu robi co zechcę:-D W sobotę jak R zapytał się go czy był dzisiaj w przedszkolu to powiedział ze smutkiem, że mama mu nie pozwoliła:-D
Achh, właśnie sobie wyobraziłam jak cicho musi być teraz u Ciebie w domu.....:laugh2:
 
Dziendobry!
Wlasnie sie powoli szykujemy do przedszkola, moja krolewna to by byla szczesliwa jakby mogla ze mna w domu zostac hehe:tak: (ale jak juz posiedzi, to zaczyna tesknic za przyjaciolmi;))
Weroniczka, dobrze ze chociaz przez troche sobie odsapnelas, a szara rzeczywistosc, to niestety kazdego musi kiedys dopasc;)
Viki, nie wiem moze to cos z cisnieniem? Moja mama wlasnie takie cos miewa czasem i sie okazalo ze od podwyzszonego cisnienia... Mam nadzieje ze szybko minie
Asia, no to sie za duzo nie pobyczysz, ale mysle ze taki spokoj i cisza w domu i tak Ci dobrze zrobia:D
Jutrzenka, najwazniejsze ze sie polepszylo Kubusiowi, a dodatkowy dzien wolnedo nie zaszkodzi;)
Kata, a co tam u Kini bo dawno nie pisalas?:)
Sylwia, co za mamuska z Ciebie, ze zabraniasz dziecku do przedszkola isc:-D ? hehe Smieszne ze dzieciaki takie rzeczy czasem odbieraja w kategoriach kary;) Ale straszak w razie czego sie przyda:tak:.

No, mloda zjadla sniadanko i ide ja chlupnac lekko i ubrac.... Sniegu nam napadalo to szkoly pozamykane, ale przedszkola niestety nie;)
Milych Walentynek wszystkim!!!!!
 
weroniczka ale ci fajnie bylo :-) chciala bym miec pomoc mamy :-(
viki podobnie jak sylwia m tez mialam takie nierownomierne bicie serca i tez takie mocne ale to podobno moze byc z braku magnezu. ale mi nie bylo niedobrze wiec Viki moze jednak ciaza ?? :-D
asia, kata ja juz czekam w kolejce na DVD z tym filmem ale mysle ze jeszcze jeszcze...a do kina to mamy szanse pojsc w lipcu jak moi rodzice przyjada :-( taki los na emigracji...
ja dzis pierwszy dzien w pracy...
 
Stefa, ja też mam szansę na kino z sewerynem raz do roku, więc tym razem poszłam sama :-) z kumpelą. I już zapowiedziałam szanownemu małżowi, że takie wypady będę sobie robiła na różne babskie filmy.:tak:
 
a ja jutro juz do pracy, po pieciu dniach wolnego. Ech najgorzej rano wstac :baffled:
i kuba do przedszkola po tygodniu i znowu rano budzenie na sile bo on lubi pospac do 9 :baffled:

Asia ja mam teraz mozliwosc z pracy jechac do teatru wlasnie sama bo tylko dla pracownikow jest dofinansowanie i bilety bo droga sztuka.
Tylko szefowa uparla sie na termin 5 marca a na ten dzien juz praktycznie nigdzie nie ma biletow. To na co sa bilety to Rewia Forever Małgorzaty Potockiej tylko nie wiem czy jechac bo jakos to nie moj ulubiony rodzaj rozrywki :sorry:

Pryzy u nas tez sniegu napadlo i tez do pracy isc musze :baffled:

co robicie, mi R robi grzane piwo bo jakos nie moge sie zagrzac. Bylismy na miescie na kolacji i jak wracalismy to byl taki ziab ze szok, nawet w samochodzie. Bylo -12 jak wrcalismy. blleeeee ja chce wiosny :wściekła/y:
 
jutrzenka a u nas wiosna :-p
asia ja sama tez nie moge bo mi J nie pozwala :-D
jeszcze zapomnialam dodac ze G tez uwielbia przedszkole i w sobote juz nam mowila ze 'mamusiu do szeszkola musze!' i dzis to samo od rana :-)
 
Hejo Dziołszki :-)
Viki może Ty naprawdę zaciążyłaś? Fajnie by było :-D
Stefa u nas też wiosna, z 15 na plusie i do tego piękne słoneczko :-) Dawaj do mnie Gajutka i Rosie i sobie idźcie do tego kina ;-) Dla Rosie przewidziana dodatkowa atrakcja w postaci kotów w ogrodzie ;-)
Co do przedszkola to Oliś też kocha chodzić :-) Ja już w busie siedzi to mogę mu machać, stać na głowie i mnie w ogóle nie widzi :-D Za to jak wraca do domu i idę po niego do busa to jak mnie zobaczy to z radości o mało buzia mu się nie rozerwie, fajne to jest :-)
 
reklama
Do góry