reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hejka

kope lat mnie nie bylo

dzieki Asia ze pytasz co u mnie :tak:. Jak sie czujesz??

Kasia dzieki za sms :tak:

wiec u mnie standard, w tej chwili ciagle na 2 etatach pracuje bo kolezanka sie uczy i musze za nia ciagnac rejon, swoj i jeszcze ja uczyc. Do tego druga ktora zastepuja ma tydzien urlopu wiec ma 3 rejon do roboty, Po prostu wymiekam momentami.
W pracy juz wogole ostanio nawet nie czytam bo nie mam kiedy.
A w domu to ostatnio nawet nie wlaczalam kompa, nie dosc ze mi mulil to czesto po prostu mi sie juz nie chcialo. 8 godzin w pracy siedze przy kompie i juz mi sie ulewa patrzec w ekran :wściekła/y:

poza tym troche chorowalismy.

Alex zdrowka dla Oliwierka.

poza tym to nie jestem w temacie co u kogo.
Musze poczytac zeby zobaczyc co tam u Was.

ide na emke a potem pewnie spac.
postaram sie byc bardziej aktywna, choc juz kilka razy probowalam i ostatnimi czasy nie daje po prostu rady.

buziaczki
 
reklama
Hej hej.

Mam wieści od Basi. Wróciła od lekarza i dziś ląduje w szpitalu. Na pytanie czy od ostatniego razu rozwarcie się powiększyło ( 4 cm) lekarz odpowiedział baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo. I powiedział ze poród bedzie szybki i z tych lekkich. Tak więc kochane pewnie dziś lub jutro zostaniemy znów ciotkami:)
 
Pół godziny temu o 16.45 urodziła się piękna Lilii ( wiem co mówię bo mam zdjęcie przed sobą ) i waży 3600 i mierzy 55 cm.


Kochana wielkie gratulacje.
 
o prosze trochę mnie nie było i akurat trafiłam na takie wieści :)
Basia- ogromne gratulacje

a ja wam powiem że chyba mam za sobą najgorszy okres w moim życiu dotychczasowym (ale nie będę jeszcze się cieszyć żeby nie zapeszyć) to co się miałam z Łukaszem wiele mnie zdrowia kosztowało ale chyba będzie już lepiej. Sam znalazł sobie sposób na rozładowywanie emocji. Bardzo dużo rysuje i choć jego rysunki z początku ładne po chwili są całe zamazane to przynajmniej on jest spokojny:tak::tak::tak:
I przyznaje się szczerze do błędu że dopuściłam go do komputera. Teraz już wiem że umysł trzylatka nie jest w stanie ogarnąć tego co się dzieje w grach komputerowych. W tej chwili Łukasz nie siedzi przed komputerem i wcale się tego nie domaga i jestem z siebie dumna że i ja nie poszłam na łatwiznę i odzwyczaiłam go od tego. Ucierpiała na tym tylko moja obecność na forum ale było warto:tak::tak:
Asia miałaś rację:tak::tak::tak:
alex- zdrówka dla Oliwiera, przechodzi mu trochę?
jutrzenka- trzymaj się dzielnie i nie dawaj się wykorzystywać w pracy:tak::tak:
kata- a co tam u ciebie?
paula- ja to z Łukaszem robię tak że wcześniej pytam co chce bo jak sama mu coś próbuję narzucić to jest od razu na nie. Już głowa mnie boli czasem od wymyślania sposobów na niego:szok::szok::eek:
 
Basiu- ogromne gratulacje!!!!
Poszlo chyba jak z platka, co?;-)
Duzo zdrowka dla was...:-)

Aga- a no 3-latki chyba juz takie sa....:sorry2: Oliwier zawsze taki grzeczny byl, a teraz tez sie niedobry zrobil....:sorry2:
Przechodzi troche to zapalenie, juz widac poprawe...bardzo mnie to cieszy....:blink:
 
reklama
Aga-dobrze że wytrwałaś...
powiem Ci że u nas większość dni jest takich że mamy dość...Kuba jest niegrzeczny,nie słucha,albo udaje że nie słyszy....
zaczynał już nawet przedrzeźniać....
trudny to czas...ale musimy WSZYSTKIE dać radę.
trzymam za Was.
 
Do góry