reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Czesc....:-)
Viki mnie przywoluje do porzadku, wiec rada nie rada musze sie stawic.....:-D;-)

Co prawda nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, ale mam nadzieje, ze i tak wybaczycie.....:-)


Kacha- co ja widze.... nowy suwaczek!!!! No kochana GRATULACJE!!!!:-)
 
reklama
oooo Alex witaj!!! Jeszcze trochę to byśmy zapomniały że znamy jakąkolwiek Alex :-p:-p:-D:-D:-D A Ty już na wyspach czy jeszcze w kraju?

Mówię wam to moje dziecko jakieś dziwne... :szok::wściekła/y:
Dziś wszystkie dzieci pięknie tańcowały w kostiumach, a ta ropucha nie dała się przebrać... :wściekła/y: ehhh... Zabrałam ją po obiadku. Byłam ciekawa jak minął dzień, a tu pani mi z takimi informacjami wyskakuje... :eek::-D Jak powiedziałam D. to skwitował to tak: "Co Ty chcesz? To jest myślące dziecko i nie chciała z siebie wariata robić. Sama się ubierz w kostium biedronki... " :-D:-D:-D:-D:-D:-D Już wiem kogo ona ma charakter :-p:-D
 
Paula to widać ,że nie lubi robić tego co wszyscy;-) a ona wcześniej chciała ten strój?mówiła Ci czemu się nie chciała przebrać?
A ja sobie dziś w kolanie coś zrobiłam i nie mogę nogą ruszać:wściekła/y: a Bartek dopiero po 18.30 wraca:-(
 
bosze Aneczka ja sie wczoraj tak walnelam w kolano wiesz w ten taki czuly punkt ze mi swieczki w oczach stanely!!
alex alex sluchaj czytalam ze otwieraja za 70 dni Pepa Pig park rozrywki kolo southampton no i my na pewno z gaja pojedziemy bo fajnie to wyglada, moze pojedziemy razem kobietooo ??
paula no niestety dzieci nasze zaczynaja miec swoje zdanie na kazdy temat. moja np teraz po domu chce chodzic non stop w pizamie w malpki tylko jednej ?!?! i chce tez w niej spac...
nawet nie wiecie jak sie ciesze ze juz jest weekend...cale szczescie jeszcze tydzien do wolnegooo
 
Ania:tak::tak::tak: jak ją ktoś pytał to zawsze mówiła że chce strój biedronki.
Duży wpływ na pewno ma fakt że od poniedziałku siedzi w domu i dopiero dziś poszła do przedszkola a tu od razu takie wydarzenie...
A jak ją zapytasz czemu się nie przebrała to mówi "Bo nie!"
Już w drodze do przedszkola nawijała jak nakręcona w kółko że nie będzie tańczyła i że się nie przebierze. Myślałam że jej minie jak zobaczy wszystkie dzieci... a ta nie... :no:

Stefa :-D:-D:-D to musisz dokupić jeszcze kilka piżamek w małpki i będzie po kłopocie :-D:-D:-D
I masz rację. Na wiele tematów 3 latki mają już swoje zdanie... ehhh...
To ferie macie za tydzień?
 
No przerwa w przedszkolu robi swoje.Moj Witus tez jak teraz dlugo nie chodzil to powiedzial ,że on nie lubi przedszkola i nie pojdzie bo nikogo tam nie lubi a zawsze uwielbial swoje przedszkole:eek:
Paula to Jula przynajmniej nie będzie może szla z tlumem tylko bedzie miala zawsze swoje zdanie jak madra dziewczyna;-)
 
Oj tak, mój też czasami jak się na coś uprze to nie ma mocnych żeby go przekonać. W przedszkolu mają worki z kapciami i rzeczami na przebranie w razie wpadki. Wszystkie dzieci je zostawiają a mój Marcel zawsze zabiera, bo on chce wziąć swój "plecak" i koniec:baffled:
Nie chce ostatnio też ubierać żadnych nowych rzeczy. Zaczeło się od jeansów które bardzo mu niepodpasowały bo były za sztywne i teraz już nic nowego nie chce ubrać:wściekła/y:

Stefa aż sprawdziłam jak daleko do Southampton odemnie ale porażka bo ponad 4 godziny a mialam nadzieję że chociaz troche bliżej w moją stronę to i ja bym z Wami się wybrała:sorry:
 
reklama
paula ja mam ferie co 4-5 tygodni :-D
i wiem ze musze dokupic pizamki ale nie mam kiedy nawet...
alex pewnie niedlugo cie odwiedze bo J sie dowiedzial ze jakis super skate park jest u was w P. :tak: a my moze bysmy poszly na jakis szoping w tym czasie jak on bedzie jezdzil ??
woww superrr ze jutro sobotaaaaaa
sylwia no szkoda bo ten park wyglada super slodko http://www.peppapigworld.com/home zobacz sobie moze jednak sie skusisz ??
ale my tez chcemy pojechac w tym roku do alton towers to jest tak juz calkiem calkiem kolo was :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry