reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Sylwia- o wlasnie... jak tam Marcelek w przedszkolu? Obylo sie bez placzow? On teraz od stycznia poszedl, nie?
Stefanka- o nieeee, ja bede w skate parku J nagrywac.... to moze byc dobre....:-D:-D;-)Przyjezdzajcie przyjezdzajcie....:tak:
 
reklama
Stefa w alton towers jeszcze nie byliśmy więc możemy się zgadać:tak:
Alex no poszło super. Tak właściwie to tylko pierwszego dnia płakał jak Go pani odemnie zabierała. Przez kolejne kilka dni był bliski rozpłakaniu się ale był twardy. Teraz to już sam daje mi buziaka i leci się bawić.
Dzisiaj wparował i do pani "helooooołłłłłłł":-D
 
alex obawiam sie ze nie jest to takie smieszne bo ona raczej dobrze sobie radzi. to jest poprostu nudne :-D
sylwia no to super to sie zgadamy koniecznie!!
 
Sylwia- a no to dobrze... i on zdaje sie ma tam tez swojego kuzyna, nie?
Stefa- super, wpadajcie....
A do alton towers to juz sie kilka lat zbieramy i zebrac nie mozemy....
Kiedys bylismy w thrope parku kolo Londynu jak bylam w ciazy i jeszcze nie wiedzialam ze bylam w ciazy.... Biedny zarodek Oliwier... wytrzeslo go na tych roznych jazdach....:sorry:
 
Hej!

A ja muszę jechać dziś do pracy, buuuuuuu...........

Alex, gdzieś ty była jak cię nie było?
Paula, Julka coś chyba przeżywa okres negacji. Przejdzie jej, tak sądzę.:tak:

Pozdrawiam i miłego dnia dla wszystkich zaglądających i nic nie piszących!

p/s. Jutrzenka a ty co?? Laptok ci się zepsuł czy praca cię wykonczyla? Melduj się!
 
Hejka
Asia a co Ty tak sobotnio do roboty wezwana? Przekichane!

Stefa fajny będziecie mieć ten Peppa Park, Wiktorwi by się spodobał, uwielbia Peppe i o zgrozo....uwielbia różowy

Aneczka jak Twoje kolano?
Ja moge sobie z Tobą i Stefa rękę podać, wczoraj jak się poślizgnęłam na klocku to wylądowałam z całej siły kolanem na szafie i mam dzisiaj niedotyklaskie fioletowe kolano. Masakra.

Paula nie przejmuj się, dzici muszą trochę podokazywać. Przejdzie jej.

Miłej Soboty życzę!
 
hej hej no jak tam?? bedzie jakas imprezka grudniowek dzis czy nic ??
napisze wam taka ciekawostke :-) dzis na tvn bedzie film 'wolnosc slowa' to jest o mlodziezy w szkole i super nauczycielce, nawet fajny film. chodzi o to ze to jest film nakrecony na podstawie faktow opisanych w ksiazce. naprawde byla taka nauczycielka zreszta nadal isteniej tylko ze teraz naucza nauczycieli :-) wiekszosc uczniow zyje chociaz paru ktorzy byli czlonkami gangu zgineli. wiem to wszystko bo przerabialismy te ksiazke i mielismy wlasnie w czwartek spotkanie z jedna z uczennic z tej klasy ktora juz ma kolo 40 na oko. odbylo sie to przez skype bo oni sa w LA chyba w kazdym razie bylo nawet ciekawe posluchac.
a tak ogolnie to siedzimy sobie i czekamy na J :tak: opuscil nas chwilowo.
g oglada marte na minimini i zaraz idzie spac. a ja szukam farb bo musimy odswiezyc nasza chate.
 
reklama
No.... echo jak sie patrzy....:tak:;-)

Czesc...:-)

Asia- jak mnie nie bylo, to bylam u mamy w Szczecinie, a jak juz wrocilam, to mialam mega lenia...:-D:sorry2:

A mnie nieciekawie zaczal sie tydzien... Oliwier ma jakas infekcje moczu.:-( Rano mial takiego czerwonego siusiaka, ze myslelismy ze stulejka i nie obedzie sie bez jakiejs ingerencji, ale porobili mu badania i jakas infekcje znalezli. Dostal leki i masc no i zobaczymy.... Ale martwie sie jak nie wiem co.....bo ladnie to, to nie wyglada:-(
 
Do góry