reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Zajrze wieczorkiem, min. po to aby pokonwesowaćz moja ulubioną Grudniówką...:-D

Kochane miłego dnia, spacerkowania itp.itd.:-)




E tam dziewczynki a nie lepiej było odpowiedzieć Docie: Skoro tylko dla konwesecji z ulubioną grudniówką ( czyli ze mną;-);-);-)) tu zaglądniesz to będę;-);-);-);-);-);-);-).

:-)
 
reklama
Ale o co chodzi????:baffled::baffled::rofl2:

Ojej dziewczyny znowu jaikieś problemy na forum...pewnie nie wyświetlił sie cały mój post...ale widze, że teraz juz jest ok:tak::-D;-):rofl2::rofl2::rofl2:

(Weroniczka tylko mnie wydała, tym cytatem):tak:ale dobra odpowiedz:tak:
 
witam mamuski
długo mnie nie było ale miałam urwanie głowy
po p[ierwsze dziekujemy za zacisniete kciuki ogromne buziaki za nie
szczepienie sie udało przy pierwszym kuciu w raczke wcale nie płakała[ale za to mama sie popłakała], w pierwsza nóżke tylko zakwekała no i w druga nóżke zabolało i był płacz ale taki krótki dzielna ta moja kobitka dumna z niej jestem
wypad do kwidzynia sie udał i nawet kupilismy samochód bo te nasze malenstwo już sie rozpadało no i dlatego miałam urwanie głowy
przepiekna pogoda az chce sie zyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grzechotka jak tam sprzedaz mieszkania?
viki co do odbijania to ja swoja biore i coraz czesciej jej sie nie odbija wiec daje na luz
przybela mojej tez wyskakuja krostki i to nie tylko na brudce ale i na ustach smaruje sudokremem i schodzi ale szybko wraca
a wogóle to jak wam minał wekeend dziewczynki jak wasze maluszki?
a tu moja niunia tak wyglada po marchewce z jabłuszkiem
 
Ela Oliwka słodka po tym pysznym jedzonku.
U nas weekend ok. Mała grzeczniutka, dużo na powietrzu. Pogoda po prostu genialna...

U nas krostek na buziaku nie ma więc nie jestem w temacie.:no:
Sylwia... Czekamy na relacje z Marcelkowych chrzcin...;-)
 
melduję się i ja ;-)
Viki super przeczytać, że z Pawełkiem tak fajnie udał się dzionek.
U nas wczoraj i dziś spacerowo, bo szkoda w taką piękną pogodę siedzieć w domu.
Mały jak nie śpi, to niestety woli oglądać świat z naszych rąk niż siedząc w spacerówce :baffled::baffled: więc w użycie poszło nosidło i ... Tata nosił Adaśka.

Jutro wizyta kontrolna z bioderkami.

Ela Olivka piękniusia z tym marchewkowycm "makijażem'
Magdalena u nas oczka z grantowych zrobiły się niebieskie. Podejżewam, że mogą już takie zostać, bo mój mąż ma takowy kolor ;-)

A co do kremiku - to u nas od momentu gdy słoneczko zaczęło figlować, to smaruje 30 faktorem (Nivea).

Viki udało mi się kupić ten śmieszny smoczkowy gryzaczek ;-) fajny, fajny.

Aaaa... Dotka no mi też smutno ;-(
 
Ale pustki, napewno maluszki sie z tego ciesza.

U nas dzis super dzionek, bylismy w lokalu na obiadku, na dlugim spacerku a potem na imieninach u bratowej meza. Maly grzeczniusi, czarowal usmiechem.

A pogoda po prostu bomba. Maly mial tylko body z krotkim rekawiem i bluze oraz sztruksy i skarpeteczki i czapeczke. Super ze nie trzeba juz tak cieplo ubierac.

A i wzielismy malego do spacerowki. Nawet mu pasowalo. Jak nie spal to sie rozgladal. Nie wiem czemu poprzedni wypad spacerowka byl porazka bo teraz poszlo nam calkiem niezle.

Dotka jutro postaram sie zrobic fotke wozka z parasolka. Ona ma inny kszatalt niz te standardowe bo jest kwardatowa ale ma specjalny przysick do ustawiania pozycji i oprocz tego wyginana raczke.

Jutro idziemy z malym do ortopedy zeby go jeszcze raz obejrzala jak te bioderka.

Co do koloru oczu to u nas niebieskie od urodzenie.

Ewa tez mam ten krem Nivea tylko on ma podstawowa wade. Brzydko pachnie.
 
reklama
a ja zapomniałam sie pochwalic ze my dzisiaj tez bylismy na obiadku w miescie i to pierwszy raz od urodzenia małej i jestem zszokowana ze oliwka była taka grzeczna :szok::szok::szok::szok::szok:
 
Do góry