reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
zimno źle...ciepło źle...co wy tak narzekacie... baby ach te baby,...;-)

a u nas w koncu mniej marudzenia, spedzilismy pol dnia na spacerku i zakupach w łodzkiej manufakturze... oczywiscie zakupy dla pawła, musialam kupic mu kurteczke bo wszystkie ktore mam w domu mają kaptur ktory strasznie mnie denerwuje jak mlody spi w wozku to musi miec go na glowie by nie ugniatal mu pleckow...a juz troche za cieplo na czapeczke bawelniana i jeszcze kaptur...
tak wiec kurtke kupilam w 5-10-15 i nawet mieli fajną przecene tak ze do tego jeszcze kupilam kapelusz a w h&m buty:tak:
pablo byl dosc grzeczny, wiec nawet zachaczylismy o mc donaldsa;-)

zasnął dzis w ciagu 10 minut i tak tez spi sobie juz od 19.45 do tej pory bez pobudek ale ciiiii
 
Viki, to swietnie, ze sie "wypad na miasto" udal;-)

Mamuski, a ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy Wasze maluchy tez tak wysypuje pod brodka od sliny? Bo moja od 2 dni ma czerwone krostki, ale co sie dziwic jak sliniak non stop mokry:baffled: Po nocy troche blednie, bo pielegniarka kazala smarowac kremem takim do pupci, ale w ciagu dnia znow poracha! No i takie nieprzyjemnie szorstkie sie tam zrobilo i juz nie wiem co na to stosowac??? Pomozcie cos prosze!
 
Pryzybelka nie pomoge w kwestii krosteczek bo nie spotkalam sie z tym u Kubcia.

Viki gratuluje udanego wypadu na zakupy.

Kurcze dzis tak cieplo bylo ze maly mial tylko skarpeteczki i dzinsy a na gore body z dlugim rekawkiem i bluze. Jak swiecilo slonce to nawet go nie przykrwalalm.

A ja dzis wreszcie kupilam parasolke do X-landera bo do tej pory nie bylo w sklepach bo najpierw nsezon zimowy i nie mieli a potem nie dojechaly jeszcze X-landery z zagranicy. Ale wreszcie sa i facet ze sklepu mi zalatwil. W sumie drozsza od tych standardowych ale pasuje kolorkiem i ma fajny kwadratowy kszatl. Wreszcie maly jechal i mu nie musialam pieluszki na budce wieszac zeby mu slonce nie swiecilo.
 
Pryzybela, u Wiktora tez wyskakują czerwone krostki i plamki od ślinienia. Jak wieczorem wymyje buźkę i nakremuje to rano ani widu ani sladu. A za jakiś czas nowe. Raz posmarowałam bepanthenem jak mu skórka pękła i szybciutko sie zagoiło.
Viki oby więcej takich uśmiechniętych dni !
 
Witam się dziewczynki...
Co do kremu z filtrem to my mamy na razie Ziaja Srednia ochrona ale kupię jakaś 30 bo ten ma tylko 8 faktor.

Viki super że pawełek miał dobry chumorek na zakupach.;-);-)
Julka też od trzech dni jest niesamowita. Gada jak najęta, cieszy się do wszystkich po kolei, zero płaczu, w wózeczku siedzi grzecznie, aż miło z takim dzidziusiem iśc na dwór. :tak::tak: :tak:Poza tym zaczęła robic ggggrrrrrrrrrrrr.... ;-)

Jutrzenka też się zaopatrzyłam w parasolkę bo Julka nie znosi jak jej słońce świeci.
Wózek jest szary, podusia i kocyk różowe i parasol różowo-bordowy.
 
Witajcie!!!:-)

Piekny dzis mamy dzień:tak:chyba wszedzie, co?:-):-)

My po spacerku, Dziubek jeszcze śpi....robie obiadek i potem jedziemy pospacerowac sobie nad morze:-):-)

Jutrzenka jak znajdziesz chwilke to wklej zdjęcie wózka z parasolką-plissss;-)

Ja tez się ostatnio umeczyłam, zakładałam pieluchę, prowadziłam tyłem..bokiem...hehe Tak na seri dopiero wczoraj sobie przypomniałam,że można kupić parasolkę. Kurde u nas nie ma ale juz widziałam na necie:-) Tylko właśnie ciekawa jestem jak to wygląda, czy oby nie za słodko;-)

Zajrze wieczorkiem na ploteczki z moimi KOCHANYMI GRUDNIÓWECZKAMI i aby pokonwesować z jedną taką Grudniówką...:-D

Kochane miłego dnia, spacerkowania itp.itd.:-)
 
Dota..naraziłaś mi się podwójnie! Raz że wspominasz o spacerze nad morzem, a nam pozostaje zazdrościć! Dwa - co to znaczy z ulubioną grudnióweczką :wściekła/y: powinnać kochać nas wszystkie jednakowo !

:rofl2:
 
reklama
Do góry