reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witajcie Dziewczynki i Maluszki, wpadłam się do Was przywitać, a właściwie siedzę prawie cały dzień na bb, ale kompletnie nie mam nastroju na pisanie:-(Weekend delikatnie mówiąc do d..., Młody cały czas się wydziera (na szczęście teraz już usnął), w środę mamy na dodatek kardiologa, a ja mam ochotę się pochlastać, bo obawiam się, że wyznaczy nam termin operacji, a coraz bardziej nie chcę na nią wyrażać zgody, chociaż wiem, że bez operacji też będzie lipa... :-(K...wa mam po prostu dość, zaczynam wszystko widzieć w ciemnych barwach chociaż wiem, że nie powinnam...
Trzymajcie się Dziewczynki i życzę, żeby Wam się nie udzielił taki podły nastrój jak mi...
 
reklama
A mnie się wydaje, przepraszam - jestem pewna że Darusia to wykapana mamusia :tak::tak::tak::tak::tak:
Oj Madziu niestety, ale po mamusi to ma tylko... to tamto... no wiesz..;-):-D no i moze te piwne oczy sie zrobią... bo reszta to,,,! Do bani:wściekła/y: nie miała do kogo sie upodobnić:wściekła/y:

Ataata to pakuj nosidełko do wózka ;-) o niebo lżej prowadzić wózek ;-):-D
No Ewcia spakowac moge, ale hmm wozić zbędny balast to :no: bo Daria nienawidzi swojego kochanego nosidełka:crazy: po 5 minutach sie drze i trzeba ją uwalniać od tego "potwora"!!!
 
Grzechotka kochana, zębiska straszne wrrrrrr to fakt. Trzymaj się i nie dawaj smutkowi i depresji... Ściskam mocno na pocieszenie!

Sylwia super, że chrzest udany i wzruszający. Czekamy na foteczki ;-)

Ataata oooo no to nieźle ;-) cała Daruśka ;-)
 
Kasiu nie wiem co Ci powiedziec żeby cię rozweselic:no::no: Myślami jestem cały czas z Tobą:-):tak: Będzie dobrze, kto ma sobie poradzic z problemami i dylematami jak nie Ty??:-):tak:
 
Wiesz Sylwuś tylko ja się zastanawiam jaka jest granica ludzkiej wytrzymałości, bo ja cyborgiem nie jestem:-(Chodzą mi różne myśli po głowie i nieustannie krąży jedno pytanie... Po cholerę Bóg daje dzieci kobietom, które ich nie chcą, a te które pragną dzieci karze?? Co jeszcze się w tej naszej rodzinie wydarzy?? Bratanek z białaczką, bratanica urodzona w 27 tc ma teraz porażenie mózgowe, Oliś ma ZD i chore serduszko.Dobrze, że przynajmniej moim Aniołkom jest już dobrze...
 
kasia trzymaj sie jakos to bedzie...
ataata a jakie ty masz nosidelko??
sylwia fajnie ze wszystko wyszlo ok ja tez bym pewnie plakala bo ja ogolnie sie szybko wzruszam ostatnio.
viki ogladalam dzis te gryzaki ktore masz na zeby no ale jeszcze nie kupilismy bo narazie Gajutek nie ma zebow :)) aaa i pokaz koniecznie Pablowi zdjecie Gajutka !!! a Valdim sie nie martw, wiem ze ci przykro ale wiesz...przyjedzie bardziej steskniony ( moze jeszcze coreczka sie trafi hhehhe )
aaa jutrzenkaaaa no no
aaa magdalenkaaaaa moja pupilka :))
 
a jednak się wtrącę
Kasiu NIE MOŻESZ TAK MYŚLEĆ TO NIE JEST KARA bÓG OBDARZYŁ CIE TAKIM DZIECKIEM A NIE INNYM BO WIEDZIAŁ ŻE BĘDZIESZ DLA NIEGO CUDOWNA MATKĄ NAJLEPSZĄ WŁAŚNIE DLA NIEGO
I NIE MARTW SIĘ WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE I SERDUCHO BĘDZIE ZDROWE I DZIECKO SPRAWNE I ZADOWOLONE ŻE MA TAKĄ KOCHANĄ MAMUNIĘ
 
Kasiu wierze ze jest Ci ciężko:-:)-:)-( Wiem że los bywa niesprawiedliwy, ale zobaczysz że jeszcze nieraz pomyślisz że Bóg Cię baardzo hojnie obdarzył dając Ci Oliśka:tak: A Aniołki.....cuż....
[*]
[*], nic więcej nie potrafie powiedziec:-:)-:)-(
 
reklama
kasiu...widze , że masz doła...masz do tego prawo, ale wiesz ja wiem i ty zreszta tez ze jutro wstaniesz i nie bedziesz pamietała o dzisiejszym dołku....weźmiesz sie w garść i stwierdzisz ze wszystko co dobre jeszcze przed wami , ze masz cudnego synka i wogole ....wiem ze tak wlasnie bedzie.

stefa..zdjecie gajutka mam pokazac pablowi..hehe
a valdi i tak juz jest steskniony...ale mowisz ze dziewczynka...haha no tak Paweł tez zrodzil sie z postatkowej tęsknoty,,,,na szczescie - bo przez te jego wyjazdy to czasem trudno bylo trafic w odpowiedni dzien...;-)no ale przez tą cesarke to i tak nie moge zbyt duzo myslec na ten temat...poza tym valdi juz nie chce...no le moja w tym glowa by zmienil zdanie


sylwia super ze wszystko sie udalo i wklejaj foty
 
Do góry