reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dzień doberek!!

U nas dziś pięknie przespana noc bo aż do 8 godziny, ale wczorajsze wieczorne karmienie to była masakra!!!:wściekła/y: Daszka tak jak u Ciebie Wiktor zjadł troszkę i wrzask i za diabła dalej nie chciał:szok:, jakimś cudem go uśpiliśmy i dokarmiałam go dopiero przez sen po 23!!! To dziwne bo dawniej potrafił na noc zjeść naraz 180 ml a teraz podzióbie 20 i w ryk!!!

Viki fajny ten masaż, na pewno się przyda...:-)

Ataata powodzenia na szczepieniu:-), a odnośnie spaceru to wczoraj mieliśmy to samo!!! Ale chyba młody był tak ciekawy nowych widoków i dlatego w wózku nie chciał leżeć i to samo...na rękach było fajnie:-)

Sylwia u nas dawniej też spacer był wybawieniem bo ile bym nie chodziła tyle mały spał, a teraz lipa!!! Pośpi pół godziny i już się w wózku nudzi:crazy:

Sylwia, Weroniczka kurde dranie jedne!!!:angry::angry: Normalnie trzeba wszystkiego pilnować...odpukać u nas na razie nic takiego się nie dzieje chociaż dwa auta stoją pod blokiem i nawet radia nie wyciągamy...tfu, tfu....

Stefanka zdrówka życzę, już nic Ci nie poradzę bo wszystkie dobre sposoby już znasz od dziewczyn:tak:...

Kasia super że Oliś taki grzeczny i że wszystko jest w porządku!!:-):-)

Ann kurcze ale Cię dopadła ta anemia!!:szok: Oby szybciutko Ci się poprawiło...może ta piękna wiosna pomoże;-);-) a i fajnie że Madzia tak ładnie śpi:-)

Asmodis, Anetka powodzenia w śledztwie..obyście szybko znalazły przyczynę:-)

Miłego tego pięknego dzionka:)
 
reklama
Rany! godzine prawie zaleglosci czytalam:szok:;-)
Odpisze na wstepie Asmodis i Anetce bo mialam podobny problem.!!!
Maly mial bardzo brzydka buzke i czasem raczki.Nie wiem w sumie od czego ale zaczelam w koncu(po roznych innych eksperymentach)kapac go w krochmalu i smarowac calego oliwa z oliwekZnalazlam ta metode na jakims forum dla ludzi z AZS i powiem wam , ze baadzo szybko wszystkie wysypki mu zeszly:tak:
Poza tym Kasiu kibicuje rowniez w staraniach o druga dzidze:tak:
U nas pieekna pogoda , maz poszedl w koncu do pracy a ja po spacerku czytam co u Was:-)
Jutro maja byc w koncu wyniki meza ,wiec trzymajcie mocno kciuki.
A teraz to juz chyba uciekam bo troche za dlugo juz tu siedze;-):baffled:
 
Tyle dziewczynki od wczoraj wieczorem napisalyscie ze nie dam rady dzis o wszytskim napisac.

Daszka, Monia wspolczuje problemow z jedzeniem, ale mam nadzieje ze to chwilowe. A pic tez nie chca??

Anetka super fotki

Kasia super ze u lekarza OK.

Asmondis a moze sprobuj te kosmetyki OILATUM. Mojej szwagierki corka ma skore atopowa i alergie na mleko (pije NUTRAMIGEN) i lekarz im polecil wlasnie te kosmetyki. Juz nie maja problemow z zadnymi wysypkami.

Aneczka trzymam kciuki z meza.

U nas dzis piekna pogoda. Poszlismy rano o 10:30 na spacer do mnie do urzedu, potem do Rosmanna gdzie skusilam sie na soczki jablkowe, kaszke z jablkami i herbatke jablko z melisa :-D:-D:-D. W sklepie spotkalam kolezanke wiec poszlam do niej na kawke i nakarmilam malego i wrocilam do domku juz o 14:30. Zrobilam pewnie ponad 5 km. Ciekawe czy nie bedzie zakwasow :szok::szok::-D:-D.

A odnosnie pieluch to zauwazylam ze pampersy sa wieksze niz huggiesy. Mam 3 obu firm i pampersy troszke przy duze wiec zakladamy huggiesy.
 
jutrzenka ja tez tak uwazam i teraz np najlepszy rozmiar dla nas maja huggiesy 3
viki a ty jak?? kiedy ten Valdi wraca??
i czy wiecie co sie dzieje z belka ??
 
Faktycznie Belki dawno tu nie było. A my dziś jesteśmy po pierwszych jabłszkach:tak: Oj i bardzo nam smakowało. Nie mogłam nadązyć z wkładaniem ich do buzi małemu tak szybko łykał i krzyczał o jeszcze;-);-);-);-);-);-)
 
Kuźwa to daria ma chyba tak wielkie dupsko że hej, bo u na Huggisy 3 juz zamałe (nogi jej obciskają i sa krótkie w stanie) a pampersy 3 takie że ino ino:szok: Musze 4 kupić i tym razem beda to Pampersy bo mają gumeczki

My juz po szczepieniu:-)
Darusia oczywiście sie popłakała, ale już nie wrzask, tylko głośny płacz a po przytulasku biadolenie... ale dała sie uspokoic czybciutko... nawet z lekarką pogaworzyła, na poczekalni z innymi dziećmi tez pobajerowała:-) Tylko był wrzask przy ubiieraniu czapy i kurtki:crazy: ale ogólnie git!

daszko no i sparaw sie ma tak, że mówie lekarce że płakusia przy jedzeniu a ta "pewnie jej mleko nie smakuje"!! więc sie wkurzyłam i ucięłam temat!! Bo cholera jasna przez 3 tygodnie jadła z uśmiechem na bużce i co odwidziało jej sie??!! Niech spada, ja sobie dam rade!!
Powiem Ci tyle, że u mnie jak mała zaczyna płakac przy karmieniu to jej siup szybko wyciąga,m butle z buzi i wkładam smoczka. Usopkaja sie w sekunde, po czym znów podmianka na butle... i tak w kółko az do skutku. W koncu Daria "zaskakuje" i już je normalnie... a jeszcze dodatkowo cały zcas jej grzechocze grzechotką przed oczami.. To tez pomaga ito Bardzo!! Także może poprubuj:tak:Monia Ty tez ;-)

Jutrzenko gwarantuje ze kUbuś pokocha tą cherbatke z jabłkami i melisa, jak Darusia

Asmodis również polecam Oilatum do kąpieli płyn... jest dośc drogi ale rewelacja!! A no i krochmal nie zastąpiony...kąpałam Darie w krochmalu jak miała własnie suchą skure i wysypke:-)

Aneczka kciuki nadal zaciśnięte:tak:

Stefanka grzaniec i do wyrka;-)


A no i wógóle kupiłam Darusi kaszke ryżową z jabuszkiem... dzis na noc zaczynamy podawanie, oby pospała dłużej jak Pawełek Viki ;-)
Az sie zdziwiłam bo lekarka że spokojnie moge kaszke na noc już podawać:szok: powiedziała tylko że soki wprowadzac jak napóźniej bo cośtam cośtam, już nie pamietam, w każdym razie lepiej najpierw zupki i deserki i kaszki a potem dopiero soczki:baffled:

No i wogóle dzis nas 4 godziny w domu nie było... spacer, szczepienie spacer i mała spała:-) przyszłyśmy do domu, pobawiła sie pouśmiechała, pokazała jak głośno umie już piszczeć z radości, zjadła i chrapie jak stary we wózku:-D

O włąśnie wstała!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ehhh dziewczyny ja to jestem pewna ze nie dam swojemu malutkowi nic do jedzenia innego niz mleko az bedzie miala 4 miesiace :))
ostatnio delikatnie wiecej je bo 180ml na kazdy posilek a nawet czasem popoludniu 200ml mimo wszystko nadal miesci sie w 3 huggiesy !!
a teraz spi slodziak na lezaczku.
aa ataata Gajutek tez zaczyna juz piszczec :)) i w dodatku oglada sobie rece tak smiesznie podnosi i patrzy na ramiona ze sie smiejemy ze "muły swoje podziwia" :)
 
dzien dobry dziewczynki ;-)
tak dawno do Was nie zagladalam ,Dominik nam troche pochorowal , teraz znow smutna historia mojej mamy :-( ale powoli nadrabiam i juz niedlugo na bieząco bede , obiecuje :-), jakie te maluchy piekne i duze :-)
 
reklama
Rybciu, trzymajcie się cieplutko ;-)
Jeśli chodzi o Belkę to niedawno z Nią rozmawiałam i wszystko jest w porządku, niedawno miała rodzinkę u siebie:-) Zosieńka waży już cosik ok. 7 kg i robi się coraz bardziej rozgadana ;) Po prostu Luizka coś jakoś weny twórczej ostatnio nie ma ;-)
 
Do góry