reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witam wszystkie mamusie:-)

U mnie tez włosy wypadają do tego ja ciągle mam anemie, raz czułam się tak fatalnie miałam zawroty głowy i wogóle, hemoglobina ciągle 10,2 po porodzie miałam 8,4, moja lekarka się już niepokoi, do tego mam wysokie OB 53, robiłam większość badań i nie wiadomo skąd takie OB.

Co do kaszek to Magda je kaszkę jablkową bobowity, na 150 ml mleka daje 3 miarki kaszki. Magda śpi po kaszce chociaż nie wiem czy to od kaszki zależne bo ona już jak miała 6 tyg to przesypiała noce. Wogóle straszny z niej śpioch idzie spać ok 22 , o 6 rano zaczyna chrząkać nie budzi się tylko chrząka więc ją wyjmuje z łóżeczka przewijam - ona cały czas śpi - potem na śpiące zje 150 ml mleka - cały czas śpiąc - a potem ją odkładam i spi do 10 rano:-)
 
reklama
Wasze kciukasy pomogły :-) Oliś był grzeczny i świrował wszystkich jak popadnie swoimi uśmieszkami :-) Na szczęście wszystko jest w porządku i kolejną wizytę kontrolną będziemy mieć dopiero za 2 miesiące :-)
Agatko, trzymamy teraz kciukasy za Daruśkę ;-)
 
kacha to super wiadomosci :))
a moja malutka spala od 21.30 do 8.30 suuperrr ale obawiam sie ze to przez przestawianie czasu wczoraj byla szybciej zmeczona...chociaz mam cichutka nadzieje ze tak zostanie :)
ja nadal zdychammmm ratujcie mnieeee
 
kacha to super wiadomosci :))
a moja malutka spala od 21.30 do 8.30 suuperrr ale obawiam sie ze to przez przestawianie czasu wczoraj byla szybciej zmeczona...chociaz mam cichutka nadzieje ze tak zostanie :)
ja nadal zdychammmm ratujcie mnieeee

Ty karmisz piersią bo jak tak to nie pomogę na przeziębienie.

Jeśli nie to weź apsirynke lub polopirynke i wygrzej się przez noc w łóżku duża dawka witaminy C 3 razy dziennie po 2 kapsułki , zrób sobie rumianku do picia dobry jest na przeziębienia i na bolące gardło, miodek do herbatki wskazany;-)
 
Daszka ja przez pewien okres mialam to samo z Marcelem. Jak podalam mu cyca to byl straszny wrzask, myslalam ze mu moje mleko juz nie smakuje ale to samo bylo na sztucznym. Tez bylam przerazona ze on nic nie je wiec dawalam mu przez sen i na szczescie po jakims czasie wszystko wrocilo do normy:))
Do tej pory nie znam przyczyn y czemu tak sie dzialo, moze poprostu mial focha na jedzonko, hmmm.
Trzymam kciuki zeby i u was to szybko minelo:)

Weroniczka a nam niedawno wybili szybe w aucie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Ale co najgorsze, ze wzieli meza nawigacje:angry::angry::angry: i rachunki za paliwo ktore sa mu potrzebne do rozliczen!!!!! Co najsmieszniejsze nie wzieli tel komurkowego ktory lezal kolo nawigacji, hehe. Odciskow oczywiscie u nas tez nie bylo, bo pewnie mieli rekawiczki. Teraz maz grzecznie przynosi do domu wszystko co cenniejsze, hehe madry polak po szkodzie:))


Aneta fajnie masz z tym ogrodkiem:) Ja jak mieszkalam w Polsce to tez mielismy duzy ogrod, na ktorym przesiadywalismy calymi dniami. Och teskno mi do tych czasow. Teraz mamy przed domem....hmmm....nawet nie wiem jak to nazwac, to jest jakis kawaleczek asfaltu i nic wiecej. Ale moze, moze juz niedlugo bo kupujemy dom i tam bedzie fajny ogrod, moze nie wielki ale maly na pewo bedzie mial gdzie chasac. A jak juz bedziemy mieli druga dzidzie to bedzie dla mnie jak znalazl:)

Stefanka ale ty masz dobrze z ta Twoja Gajunia!!!!!

Pozdrawiam wszystkie mamusie i Wasze dzieciaczki:))
 
Stefanka powiadasz, że karmisz piersią tylko rano, to może zrób sobie jakiegoś grzańca i do wyrka się wpakuj... Mi jak karmiłam piersią na przeziębienie pomógł Calpol, który od Oliśka pożyczyłam ;-)
 
witam, ja tylko na chwilke

Asmodi i Anetka a na jakim materacyku śpią wasze maleństwa? Bo może są na materac uczulone? Ja tak z tadeuszkiem miałam. W koszyczku miał materac wypchany trawą morską i ciągle miał katar i buzię całą wysypaną jakąś wysypką. Przeniosłam go więc do łózeczka z materacem kokosowym i problem zniknął:tak::tak::tak::tak:

moj maly spi ze man na lozku...a tam jest tylko posciel. kalde mu pielyche zeby nie mial kontaktu z posciela..zobacze, najwyzej przeniose go do lozeczka..materac mam kokos-gryka.

[FONT=&quot]Witam was Kobitki :-)

Dawno się nie odzywałam bo czasu mało miałam, ale czytałam was i jestem na bieżąco;-)
Asmodis mam podobny problem co t tylko że Madzia ma całą buźkę wysypaną a potem ma łuszczącą i też szukam alergenu i powiem ci że podejrzewam leki na przykład syrop prawoślazowy, kropelki na wzdęcia, kremy do buziulki podrażniają te alergie oprócz babino, proszek u mnie odpad ponieważ ona ma tylko buźkę wysypaną na pewno nie uczula ją mleko krowie bo ona go nie je a uczulenie powraca po wyleczeniu :-(jak bede u lekarza to po proszę o skierowanie do jakiegoś alergologa bo już sama nie wiem co może być nie tak :-([/FONT]

Anetka..u nas bambino odpada, jak mu nogi posmarowalam to byl nawrot.
piszesz, ze proszek nie...ja bym tego nie wykluczala bo dzieci dotykaja raczkami buzi a przeciaz sa ubrane wiec moze byc podraznienie.

teraz odstawilam plyn do kapieli i zobaczymy....pozniej proszej odstawie i zobacze.

ja zobacze, teraz jeszcze poprobuje a jak pojde na szczepienie a nie uda mi sie nic z tym zrobic to poprosze o skierowanie

pozdrawiam i zmykam
 
reklama
asmodis moj Marcel mial dlugi czas bardzo sucha skore a szczegolnie na twarzy Byla taka twarda, szorstka i nawet o nierzyjemnym zapachu. Dostawalam od lekarza rozne kremy z lekarstwem. Nawet jeden to byl na atopowe zapalenie skory i egzeme ale nic nie pomagaly.
Wkoncu przepisala mi taki plyn z seriii OILATUM. Wlewam go troche do wanienki i woda robi sie biala wiec wydaje mi sie ze jest to cos na zasadzie krochmalu:). Powiem ci ze teraz jest rewelacja!!!!!! Kapie go w tym, potem tylko oliwka i to wystarczy. Skorka jest tak gladziutka jak byc powinna i zadnej plamki nie ma:)
 
Do góry