reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Ataata, jak Darii w końcu przejdzie, to zacznie nadrabiać zaległości w uśmieszkach, gulganiach i zabawach. Nie nadążysz za nią ;-)
Na pocieszenie powiem Ci, że mam kuzynkę, która podobno była też płaczliwa, marudna jak Twoja Daria. Ciotka jak mi niedawno opowiadała co z tą moją kuzynką mieli, to byłam pełna podziwu, że to przeżyli.
A z kuzynki jest teraz bardzo fajna babka :-)

U nas poraszka z kaszlem :-(. Syrop prawoślazowy nie pomaga już. Kaszel zamiast mijać, to sie nasilił. Szymon w nocy sie budzi przez niego co chwila. Cholera mnie trafia, bo wychodzi na to, że samo musi mu minąć. Tylko jak długo jeszcze tych męczarni??
Jutro idę z Szymonem do lekarza, żeby osłuchał go, czy przypadkiem nie rozwija sie jakieś zapalenie
 
reklama
Kurcze, ale pustki ostatnio....

Agata, daj Darii jeszcze troche czasu:) Na pewno wkrotce zacznie odkrywac otaczajacy ja swiat i nie ma mocnych, zeby jej to nie zainteresowalo:) A potem nadejda i takie czasy, ze bedziesz sie modlic, zeby Twoja corcia choc na chwile usiadla na miejscu i nic nie mowila:-D

A i maly Tadziu tez wktotce obudzi w sobie wielkiego odkrywce, mysle, ze to tylko kwestia czasu i to niedlugiego:)

A my wczoraj bylismy u ginki na przegladzie i ze mna wszystko w porzadku, ladnie sie pogoilo po cc i na kolejna kontrole mam sie wybrac dopiero za rok:)
I jak narazie zdecydowalam sie na pigulki anty (tutaj dla karmiacych dostalam micronor), bo jakby co to jednak w kazdej chwili mozna odstawic:)
No a nasza niunia zauroczyla kobiety w rejestracji i poraz kolejny dowiedzialam sie ,ze malutka bardziej do tatusia podobna, wiec chyba cos jest na rzeczy;)
I fajny zwyczaj tu maja, bo poprosili nas o zdjecie Kayi i powiesili na duzej tablicy wsrod innych dzieciaczkow ktorym mozna powiedziec, ze "pomogli" przyjsc na swiat:D

Dziewczyny, a u nas ciagle tyle sniegu, ze zaluje ze nie mam wozka na plozach:-), zwlaszcza, ze jak nie ma wiatru to jest fajny delikatny mrozek i duzo sloneczka...
 
a co do herbatek ktore dajecie to wiecie ze przeczytalam na opakowaniu ze powoduja pruchnice??
 
Stefanka dziękuje kochana.
A sorka ze wczoraj na gg nie odpisalam, ale wtedy to moj staruszek siedzial na kompie i niemialam jak:baffled:;-)

Co do herbatek to tak wllasnie jest napisane, ale nasze dzieci jeszczę zębisk nie mają więc narazie mogą chyba pić do woli... ;)
 
Hej mamusie.
My dziś jedziemy na szczepienie. Ciekawe jak zachowa się Tadziulek malutki. Mam nadzieję że dobrze to zniesie i będzie spał dobrze w nocy. Bo dziś miałam koropną noc. Chłopaki budziły się na zmianę co godzinę ( Staś nie wiem czemu dwukrotnie się zsiusiał do łóżka a Tadziu na jedzonko). No i jestem strasznie zmęczona teraz.
A tak w ogóle to powiem Wam że wczoraj zadzwoniła do mnie Pani reporterka z TV Kraków żeby zaproponować mi wystąpienie w reportażu o młodych mamach, który ma być wyemitowany w kronice:szok::szok: Tylko że mam dylemat bo ja nie lubię publicznych wystąpień. No i miałoby to być najprawdopodobniej dzisiaj a ja nie mam czasu bo jadę na to szczepienie. Ach.. Jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Witam

Byłam wczoraj na szczepieniu Madzia się pobeczała ale się dała uspokoić :-( po szczepieniu przespała 4 godz. bez przerwy na jedzenie :szok:
Pani doktor powiedziała że Mała może mieć alergie na zwykłe mleko wiec mam przejść na bebilon peti.

Ogólnie u nas jeszcze zdrowo mała przybrała 1,5 kg to bardzo dobry wynik, dostałam wreszcie skierowanie do ortopedy.

Moja mała od nie dawna lubi poznawać świat jak ją biorę na ręce to ze skupieniem w oczkach się rozgląda po pokoju no i jak każda kobieta jak zobaczy coś błyszczącego to buziulka jej sie tak ciesz. Jeśli chodzi o gaworzenie moja mówi ciągle "o" "e" "gu" "hymm" to ostatnie to ona ciągle tak właśnie sobie wzdycha i jej to fajnie wychodzi:-)
 
Pryzybela to w sumie fajnie ze masz snieg w zimie, u nas ostatnio byl snieg na sylwestra i dzis troszke posypalo ale niewiele :-).

Stefanka tez widzialam tą informacje o prochnicy, ale narazie zebow brak a potem to trzbea bedzie szczotkowac:laugh2::laugh2:. Mysle ze musza ta informacje pisac bo to sa herbatki slodzone.

Anetka sporo malutka przybrala, rośnie jak na drożdzach. A po czym lekarz stwierdzila to alergię, miala Madzia jakies krosteczki czy plamki??
 
reklama
Jutrzenko po tym że miała suchą skurke na buzi i jej się łuszczyła ale myślę że to moja winna ponieważ ja ją posmarowałam 1 raz kremem na odparzynki i to mogło to spowodować powiedziałam to lekarzowi a on mi odparł że raczej nie, ale woli żeby mała przeszła na to mleko.
Lekarz był zaskoczony gdy powiedziałam że w rodzinie nie mamy alergików i że 2 pozostałych dzieci też wykarmiłam tym mlekiem i nie miały żadnej alergii.
Ale pożyjemy zobaczymy jakoś mnie to nie martwi ;-)
 
Do góry