reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Weroniczko mocno to ja sie nie znam ale wiem ,ze herbatka ze skrzypu polnego dobrze zmniejsza obrzeki, lub tez duza ilosc zielonej pietruszki.No ale jesli to duza opuchlizna i tylko jednej nogi to moze zadzwon na wszelki wypadek do lekarza?
 
reklama
Weroniczka mi puchną nogi w kostkach ale obie i równo wiem że może byc tak że jedna może mieć opuchliznę lub być może dzidziuś ci siedzi na nerce i ta noga może być opuchnięta.
Mi pomaga trzymanie wysoko nóg na przykład jak leże to podkładam sobie 2 poduszki pod łydki aby krew mi lepiej spływała i krążenie poprawić i wtedy mam mniejszą opuchliznę:tak:
 
witam serdecznie i
WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH JUZ URODZONYCH ORAZ ICH MAMAUS!!
na liscie mozna zobaczyc jak sie spelnia pierwsza polowa :)) wszystko zaczyna sie krecic a wy moje drogie forumowiczki ktore sa od poczatku ze mna Dota, EwA CZY Pryzybela doskonale wiecie jak dlugo na to czekalyscie.
teraz czas na nas!!! ehh tylko cierpliwosci juz mi brak...
coraz mniej sie nas udziela na forum ale co sie dziwic. pierwsza czesc zajeta dzieciaczkami a druga zajeta czekaniem!!
pozdrawiam was serdecznie...wciaz 2 w 1
 
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NARODZONYCH JUZ MALUCHÓW I ICH MAM:-)

Weroniczka na opuchlizne mi pomagało wypijanie dużych ilości czegokolwiek-po prostu musiałam dużo pić , wtedy przechodziło , co prawda czesciej do lazienki nogi juz nie byly wielkie jak banie :tak:
 
O matko a co tutaj takie pustki:confused::szok:
Rodzicie wszystkie naraz;-) Viki melduj sie co u Ciebie, Ataata, Weroniczka,Belka co z Wami?
U mnie dzis brzucho troche pobolewa ale staram sie o tym nie myslec bo to nieregularne skurcze tylko:dry: W ogole mam jakis troche lepszy humor bo doszlam do wnieosku ,ze Antos nie jest gigantem i jak urodzi sie w terminie to bedzie wazyl pewnie dokladnie tyle co Witus.Oby tylko go nie przenosic.;-)
Poza tym latam wciaz po sklepach, dzis bylam z Witkiem w Ikei, po obiedzie pojechalismy do hurtowni po spiworek.Co najsmieszniejsze, jak cala ciaze nie jezdzilam sama z Witkiem samochodem bo balam sie dzwigac i w ogole to teraz jezdze.Tylko parkuje mi sie ciezko bo tylko glowa ruszac moge a juz sie nachylic albo sie skrecic to nie moge bo brzuch o kierownice wadzi hihi:-D
 
Jestem jestem Aneczko;-)
Oczywiście standardowo 2w1 i cisza na froncie.
Ja tez dzis obleciałam Carrefoura i w końcu pokupowałam juz wszystkie prezenty na święta (tylko od tego łażenia mnie kręgosłup teraz napinkala):baffled:

A pustki tu faktycznie niesamowite
Ciekawa jestem co z viki bo dziś jej nie było... może rodzi w końcu!! Czego oczywiśćie jej życzę bardzo bardzo!!!

stefanka jutro Ci usunę suwaczek z listy to może wtedy coś u Ciebie ruszy... ;)
 
Dziewczyny dziś nam gdzieś poginęły:confused: belka rano była ale viki się nie zgłaszał od wczoraj może coś tam jej się właśnie wykluwa :tak:
Trzeba zrobić listę kto dziś się nie zgłosił :huh:
Ja bez zmian ale za to dzieci dziś już lepiej sie czują gorączka minęła, ból uszek miną dzięki bogu:-):-)

 
Hmmm podejrzana sprawa z Belka i Viki.Mam nadzieje,ze w takim razie przez pare dni ich nie bedzie i dostaniemy tylko wiadomosci o szczesliwych rozdwojeniach:tak:
Ja uciekam sie kapac bo plecy mnie bola , brzuch sie spina czesto i w ogole jestem jakas obolala.
Do jutra dziewczyny;-)
 
reklama
Czesc Mamuski :-)
No niestety poraz kolejny musze was rozczarowac bo u mnie bez zmian :no: Doszlam do wniosku ze juz sie przezwyczailismy wszyscy do mojego brzuszka i ze jest mi i Dzidzi dobrze tak 2w1 ;-) cieplutko i wygodnie :tak:
Dzis w nocy obudzil mnie taki bol brzuch i kregoslupa :dry: i pomyslalam ze moze to dzis ale przeszlam sie do lazienki a potem przytulilam sie do Karola i zasnelam :tak:

Na dzis male zakupy zaplanowalam :-) pozniej sie odezwe.
milego dnia papa

Ps. Viki, asmodis co z Wami?
 
Do góry