reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

U mnie też bez zmian chociaż zaobserwowałam obniżony brzuszek :tak:
I skurcze przepowiadajace mam już troszkę bolesne :tak: ale wole po świętach aby się zaczło coś dziać :-p

Belka może coś się już zaczyna jak cie budzą takie rzeczy to ja bym powiedziała że to lada dzień i się zacznie:happy::rolleyes2:

Viki, asmodis co z Wami? Zgłość się ;-);-)
 
reklama
Melduje sie i ja.
Belko no trudno , a myslalam ,ze juz moze tulisz malenstwo.Zycze ci tylko zeby do tego 26go sie udalo:tak:
Viki chyba juz urodzila co? jak myslicie? bo od przedwczoraj wieczorem jej nie ma.
Asmodis a co z Toba? nie pojawiasz sie bo czasu brak czy tez juz moze po?
 
i ja się melduję. U mnie wszystkie obiawy poznikały. Ani brzuch mnie już nie pobolewa, skurczy nie mam w ogóle. I dzidzuś zaczął na nowo rozrasbiać. Jedyne co mam troszkę więcej mleczka i jestem mniej rozdrażniona.
A do Viki zaraz napiszę.
 
Asmodis mi odpisała:
Przeczucie celne, już mam swojego malca. 17 o 23.50 urodziłam małego. Waga 3380 i mierzy 53 cm. Czujemy się dobrze.

Asmodis pozdrawia nas wszystkie.




IWONKO OGROMNE GRATULACJE. WASZYSTKIEGO DOBREGO DLA WAS
 
witam was wszystkie
OGROMNE GRATULACJE DLA IWONKI !!
mam najnowsze wiesci od viki. niestety nadal cisza chociaz jest w szpitalu, maly sprawdzany na usg wazy 3900 i viki ma czekac do piatku. jak nic sie nie wydarzy to wywolanie. pozdrawia was wszystkie serdecznie !!!
ja oczywiscie melduje sie nadal 2 w 1 !!!
 
Hehe ale super wieści...
a Ja bardziej obstawiałam viki niż asmodis:-D

Asmodisku Moje Ogromne Gratulacje
Wracajcie szybko do domku na święta!!

viki a Tobie szybkiego rozwiązania, oby i Tobuie udało się przed swiętami:tak:

A ja byłam na KTG. I jestem wkurzona troche. Było 10 bab przedemną, najpierw zajęlam kolejke i wiecie co, niektóre to chyba wogóle w ciąży nie były a pozostałe to tak na początku ciązy. Na ławeczce siedziały sobie nawet osoby towarzyszące, a ja z wielkim bębnem sobie stałam!!! Bo miejsca nie było dla kobiety która ma rodzić na dniach!!! Nawet żadne babsko nie wpadło na pomysł żeby sie troche ścisnąć albo poprostu mi ustąpić, albo chociaż z grzeczności spytać czy niechce usiąść to niet!! żadnej sie dupska nie chciało ruszyć!!
Więc sie wkur**** i nic nie mówiąc poprostu sobie ładnie zapukałam i weszłam na izbe przyjęć bez kolejki :-D
Uleżałam sie na tym KTG chyba z 30 minut bo cochwile mi przerywało, a powinien być zqpis ciągły!! No ale to mały pikuśk, wypięla mnie i mówi że musze poczekac na lekarke bo wszyscy są na oddziale i niewiedomo kiedy ktoś przyjdzie! No ale na szczęście Lekarka po cos wpadła na sekundke i przy okazji mi podpisała KTG!!
I dowidzenia!! Normalnie szok, zero badania, zero pytania poprostu podpisala i poszła!!! Więc mówie do położnej że mam brzydkie łożysko już od 32 tygodnia i jej pokazuje USG na co ta do mnie że to lekarce miałam pokazac a nie jej... Pytanie "jak i kiedy??" skoro uciekła po minucie. Więc poleciała za lekarką i jej pokazuije to moje USG a ta "e tam prosze sie nie martwić, łożysko tak wygląda na tym etapie" i poszła!!!
Normalnie olewka totalna, bo moja lekarka kazała sie upominac z tym łożyskiem bo ono nie jest normalne tylko dość kiepskie!!!
No i teraz jestem zła jak fiks, dzięki bogu jutro mam wizyte u swojej doktorki (na wszelki wypadek sie wpisałam bo juz mialam do niej nie iść , niby szpital mial mnie przejąć, no i przejął normalnie zaje*iście) także jutro mnie ktoś zbada przynajmniej, bo dziś to nic niewiem ( nawt niewiem jaka szyjka, jakie tam wszystko w środku) pomijając fakt że USG mi powinni zrobić bo łożysko to raz a dwa dziecko jest już naprawde duże!!!

Sorki że zanudzam ale jestem wściekła jak cholera!!
Sorki już kończe:-p
 
reklama
Asmodis Gratulacje!!!! wracajcie do nas szybko
Viki trzymam kciuki zeby szybko i latwo poszlo z dzidziusiem.
Ataata no tak to jest ,ze czlowiek sie tylko powkurzac moze a i tak niewiele wywalczy.:no: Nie martw sie jutro pojdziesz do swojej ginki to wszystko Ci powie a napewno jest O.K.:tak:
 
Do góry