reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dziewczyny mam smsa od ewy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Adaś jest juz z nami. 4100 i 56 cm. jednak zakonczyło sie cesarką. jest piekny!! ja padam"


Adaś witamy po drugiej stronie brzusia:-) Ewa, Piotr - wielkie gratulacje
 
reklama
:-):-):-):-) Ufff... odkąd Dota jest w szpitalu, to tak sobie Was odwiedzam i mam zadanie monitorowania tego co się dzieje i informowania Doroty. Podobnie jak Wy wszystkie bardzo się martwiliśmy. No ale teraz już mogę jej przekazać naprawdę dobrą wiadomość na zakończenie dnia! Brawo dla nowej mamusi. Ale GIGANT! :szok:
 
Ewo i Piotrze ogromne gratulacje!!! no Adas to duzy chlopiec :tak::-)

A u nas bez zmian :zawstydzona/y: nadal jestesmy 2w1. ale coz ja moge :zawstydzona/y:
Za oknem jakos pochmurno, ale musze sie wybrac na zakupy i na poczte.

Milego dnia mamuski :-)
 
EWUNIA GRATULACJE!!!!!:-):-):-):-):-)
a to sie biedna nameczyla i jak ja to mowie 2 porody zaliczyla bo i sie nameczyla naturalnie i zalapala sie na cc na koniec.No nic oby teraz jak najszybciej wracala do siebie przy swoim wielkim Adasku:tak:
 
U mnie bez zmian nadal 2w1

Za to dzieci są chore mają zapalenie uszek i w domku jest mały sajgon.
Byłam u lekarza dostałam antybiotyk ale już mam dosyć to już ich 5 antybiotyk od września :baffled:przeszkolę jednak w pierwszym roku jest ciężkie mała mi cały czas jakieś infekcje przechodzi szkoda mi jej bo to wymęcz organizmy i te antybiotyki pomagają ale też szkodzą na coś innego jak to lek:-:)-(
 
Ewciu ja też gratuluje powitania Adaśka po drugiej stronie brzuszka :tak::tak:
Jak ja Wam zazdroszczę tego rozdwajania się a gdyby którejś skurcze były potrzebne chętnie oddam moje bo na mnie jeszcze za wcześnie :baffled: a skurczyki paskudne ostatnio
 
reklama
Dziewczyny powiedźcie mi czy wam też tak okropnie puchną nogi? Bo ja mam okropnie spuchniętą zwłaszcza prawą stopę. I zaczyna mnie to martwić bo opuchlizna praktycznie nie schodzi, co najwyżej trozke sie zmniejsza, a rano swędzi mnie ta opuchlizna.
 
Do góry