reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Belka , Aneczka mój synuś jest bardzo grzeczny a przynajmniej tak mi się wydaje choc nie mam porównania z innymi maluszkami wiec moge się mylic;-)
Co do jedzenia to głodomorek z niego spory , jak robi sie głodny to pewnie wszyscy sasiedzi go słyszą:-D:-) i to jest w sumie chyba jedna sprawa która może go skłonic do płaczu ;-)tak to żadko płacze chyba że sobie tak czasem pomarudzi żeby dac nam do zrozumienia ze chce na rączki:tak: A co do spania to ma swoj system bo albo spi cały dzień z przerwami na jedzenie (nawet na śpiąco musze go przebierac) ale za to w nocy oka nie zmruzy bo wtedy chce sie bawic:-) albo jest odwrotnie cały dzień nie spi tylko sie rozglada i wogole lezy sobie czy cos ale za to w nocy spi cały czas ;-)Tylko jeszcze nie wiemy dlaczego jednego dnia jest ak a drugiego tak no w kazdym razie dla nas to małe cudo , oczko w głowie , obysmy go za bardzo nie rozpieścili bo nam na głowie kiedyś wejdzie:-D:-) a no i mój mąż czasem marudzi że synuś do niego tak mało podobny:sorry2: Michałek to wykapana mama:-) no ale mężowi staram się wmuwic że jest inaczej żeby nie czuł się pokrzywdzony;-);-):-) A fotki wstawie troszke pozniej bo dzisiaj planujemy sesjie zdjęciową:-):tak:
 
reklama
wiec trzymamy kciuki za Ewe , mozliwe ze to po olejku , jesli go pila
ja mialam tak ze nagle mi pecherz pekl i skurcze byly wlasnie bardzo czeste , nie wiem nawet co ile , mialam wrazenie ze trwaja bez przerwy , i jesli miala juz co 5 minut to pewnie juz ma malucha przy sobie:-)
 
Witajcie Dziewczyny! Ja tez nadal 2 w 1 i sie jeszcze nie zanosi na zmiane tego stanu:) Ale dzis mija 39 tydzien, wiec w sumie jeszcze mala ma z tydzien czasu;-) Chociaz jakby nie patrzec dzisiaj mija mi termin z ostatniej @:)
No nic jeszcze jutro idziemy do ginki, to moze powie co i jak w przypadku jakby niunia sie za dlugo chciala zasiedziec;-)
Jakos mimo calej ociezalosci mam dzisiaj wyjatkowo dobry humorek, ale to chyba zasluga wczorajszego milego wieczorka z mezem:-)

Rybcia, Gratuluje, synek sliczniutki, spi jak aniolek!:D

I naturalnie trzymam kciuki za Ewcie! Zeby to bylo TO! Kto wie, moze juz tuli malenstwo do piersi????:-) Czyzby faktycznie ten olejek zadzialal???:)

A macie moze jakies wiadomosci od Soidy? Bo cos mi sie zdaje, ze jej synus tez juz po drugiej stronie brzusia:-)

Anetka, takie pamiatki, to super sprawa! I musze przyznac, ze z tymi datami, to Ci sie ciekawie utrafilo:) Idac za ciosem, to tym razem powinno byc 12.12.07:-) (czego serdecznie zycze!!!!:)))
 
sms od Ewy


falstart...:-( Adaś nadal u mnie....


odpisałam zeby dowiedziec sie cos więcej , ewa napisała ze po drugiej wizycie i zastrzyku kazali jej isc do domu. teraz jest u rodziców bo stamtąd ma bliżej do szpitala. Adas fika w brzusiu ale skurczy brak....


tak więc nadal czekamy na kolejnego grudniowicza albo grudniuweczkę:tak:
 
Ech... Adas maly lobuziak! Narobil mamusi nadziei i tyle!
Kurcze, to ciekawe ile mnie malutka bedzie przetrzymywac, skoro poza bolesnym wierceniem wieczorami kompletnie nic sie nie dzieje... Mam wrazenie, ze tak do wiosny przyjdzie mi sie bujac z plecaczkiem z przodu;-)
 
Doticzka ja miałam całkiem inaczej niż ty :-) Moje dzieci po powrocie ze szpitala zawsze mi spały w nocy ciągiem od 6-8 godzin w dzień to samo ale spały jadły i czasem oglądały co się wokół nich dzieje;-) po ukończeniu 1 miesiąca spały juz po 8 godzin w nocy :tak: jadły jak w zegarku co 2.5 godziny nigdy nie przysypiały podczas jedzenia do póki sie nie na jadły jeśli chodzi o kolki to też nie miały problemów :tak: tylko 1 raz się meczyłam z kolką ale pediatra powiedział mi jak mam sobie z tymi kolkami radzić
Nie którzy mówią że mam złote dzieci ale jak tylko zaczęły chodzić to dopiero dają mi popalić tak jak i córka i synek są za ciekawi świata wszystkiego chcą spróbować miała z nim nie złe przejścia.:-D
 
Doticzka ty przynajmniej masz maluszka przy sobie :tak: ile ja bym dala za wstawanie do niego a nie do lazienki lub po to by zmienic pozycje :no: to poprostu straszne.


Ewcia no rzeczywiscie Adas to maly oszukaniec ;-) tak mame zwiesc :-D ale teraz widze ze co ma wisiec nie utonie, i jak porod ma sie odbyc pozniej to nawet olej nie pomoze :-)
A jak u ciebie Aneczka ?
 
No to Adaś łobuz jeden :-D....

Aneczka no ja też pije ten olej dzisiaj...wiem, że to mało prawdopodobne ale śmiesznie by było gdybyśmy spotkały się w szpiatalu na porodówce;-)

Doticzka jak fajnie poczytać o Twoim synku:tak:

Dziewczyny miłego popołudnia!!!:-)
 
reklama
Hmm u mnie narazie cisza:dry: za to jak mieszkanie pieknie wysprzatane hihi:-D
Szkoda ,ze Ewie sie jeszcze nie udalo ale moze akcja jeszcze wroci i sie rozwinie na dobre.Tego jej zycze.:tak:
No DotaZ smiesznie byloby jakby na nas ten olej dzis podzialal .Bankowo sie wtedy na oddziale spotkamy;-):-D
Doticzka to oby tak dalej bylo z synkiem no i czekamy na Fotki;-)
Zmykam obiadek dalej robic
 
Do góry