reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
U mnie jest bez zmian nadal 2w1 czuje się dobrze skurcze są ale tylko przepowiadające brzuszek się nie obniżył
Chce się pochwalić co zostawiłam sobie na pamiątkę po urodzeniu dzieci możecie zrobić to samo co ja to fajna rzecz po latach sobie to wziąć w raczki i sobie przypomnieć jak to było i jak ta chwila wpłynęła na nasze życie :-)
 

Załączniki

  • pamiatka.jpg
    pamiatka.jpg
    128,5 KB · Wyświetleń: 18
pokażę Wam mojego Kubę , na razie tylko 1 zdjęcie , na dzisiaj planujemy większą sesję:-)
 

Załączniki

  • IMAG0009.JPG
    IMAG0009.JPG
    76,6 KB · Wyświetleń: 30
Czesc Dziewczyny :-)
Ja tez nadal 2w1 :tak: Ale w sumie to sie nie dziwie mojej Kruszynce bo kto by chcial wychodzic w taki mroz :szok: dzis bylo rano -1 :baffled: szyby zaszronione brrr
Ja mam skurcze ale nie licze co ile :cool: juz jakas zrezygnowana jestem, i boli mnie brzuszek ale zobaczymy co czas pokaze :blink:

Rybcia maluszek jest przesliczny :tak: i jakie sliczne ma wloski ciemne :-)

Anetka24 to swietna pamiatka :tak: ale twoje dzieci maja tylko po kilka lat,a moja mama ma taka bransoletke jeszcze moja :-) i niedawno miala jeszcze pepek mojej siostry :tak:

Ewa a jak tam u Ciebie? Trzymasz sie jeszcze?
 
I ja jako kolejny dwupak melduje sie na posterunku;-)
Ewa jak tam po oleju?
Ja mam go wlasnie przed soba i mysle i mysle , brac czy nie :dry:Pewnie lykne ale mam troche stracha.nie przed biegunka ale przed tym , ze moze wywolac porod.Smieszne co? przeciez po to mialabym go wlasnie wziac tyle ,ze to taki glupi strach.Z jednej strony bardzo chce urodzic a z drugiej troche sie boje tego porodu.No ale co tam w koncu zeby miec dzidzie przy sobie to chyba nie ma wyjscia jak tylko ja urodzic;-)
No chyba ,ze ktos ma cc planowane
 
reklama
Witajcie!!!

Jejku Rybcia jaki Kuba śliczny:tak::tak::tak:

Ewa, Aneczka i co wzięłyście ten olej...ciekawa jestem jaka bedzie reakcja po nim...Ja na razie piję tylko herbatkę z liści malin , no i biorę ten wiesiołek.

Aneczka mam do Ciebie pytanie: czy ja mogę jechać tak po prostu na Zaspę do położnej i poprosić o zrobienie KTG? Nie mam już więcej wizyt u mojego lekarza i tak sobie myślę, że może w przyszłym tygodniu jak już będzie po terminie, żeby tam jechać....
Nie mam żadnego skierowania ...ani nic...Czy moga robić mi jakieś problemy?:confused:
 
Do góry