reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Viki dzieki za troske ale moja Dzidzia tak jak i Twoja nie spieszy sie za bardzo na ten swiat :wściekła/y::zawstydzona/y: do terminu zostalo jeszcze 3 dni wszyscy sie dziwia ze jeszcze chodze o pracy nie wspomne ale mi tak szybciej dni mijaja i staram sie nie myslec o wydluzajacym sie czasie :tak:
Nie mam pojecia na co Nasze dziecko czeka :no: wszystko i wszyscy juz gotowi a dzidziusia nic nie rusza :-( ani prosby ani grozby :sorry:

A co do swiat to my narazie kupilismy stroiki i dzis zaczepimy na drzwiach :tak: lampki w oknach mamy juz od tygodnia :tak: a choinke bedziemy ubierac w sobote :tak: a i prezenty tez juz mamy ;-)
 
reklama
Witajcie!!!:-)

U nas też po staremu.

A i wielkie gratualcje dla Rybci!!! Wszystkigo dobrego!!!:tak:

My prezenty też już kupiliśmy, no bo potem to niewiadomo,a trzeba będzie jeszcze je wysłać pocztą...a przed świętami to wiadomo, dłużej się czeka.

Dziewczyny miłego dnia!
papa:tak:
 
witajcie kochane!!
ja dzis na sniadanie jem czeresnie bo juz sama nie wiem co bym chciala :-D
podobnie jak ty viki nocki mam ciezkie bo albo jak spie to budze sie z bolem bioder czy miednicy ( nie wiem ) albo budze sie co 2-3 godziny po takiej jakby drzemce ktora mi nie daje odpoczynku. a snia mi sie takie glupoty ze szok!!
u mnie kompletnie nie swiateczny nastruj...
rybcia gratulacje!!
 
hej hej

zycze szybkich i bezbolesnych porodów:) ja jescze czekam, ale mam wrazenie, ze to juz w tym tyg sie stanie..mam nadzieje, ze zdaze dojechac do Bialegostoku:)
pozdraiam cieplutko:)
 
Cześć wszystkim.
Ja oczywiście nadal w dwupaku, ale to chyba nic dziwnego...

Rybcia ogromne gratulacje.
Jezu marzy mi sie taki szybki, ba expresowy poród jak Twój:tak:

Renatko jestem jestem;-), dzięki za pamięć:-)

Ja umieram z nudów... skurczy zero, brzucho sie troche stawia bezboleśnie ale to temu że odstawiłam w końcu magnez. Pozatym to już marzę żeby urodzić, bo Daria już ledwo mieści sie w moim brzuchu... poważnie, czuje sie jak bym miała pęknąć, jakby już jej tam miejsca brakowało. Czuje ją od samiusieńkiego dołu, aż do żeber.. nawet nie chce myśleć ile już waży, ale pewnie coś koło 4kg:baffled: Matko przecież mnie to dziecko roztarga:-D
Jutro ide na KTG, może USG też zrobią więć czegoś sie dowiem może.

ciekawe co u soidki:confused:

A belka pozdrów Kasie odemnie;-)

Miłego dnia
 
O rany a co tu taka cisza?:confused:
Rodzicie wszystkie?;-) Mnie dzis pol dnia meczyly nieregularne skurcze.Wlasciwie to gdyby sie uregulowaly to pewnie juz pojechalabym do szpitala ale nieststy ucichlo:zawstydzona/y:
Zobaczymy, moze jutro jak lykne tego oleju to mnie znowu ruszy?Bardzo bym chciala.
A co u Was?
 
kochane rozdwojone! GRATULACJE NAJSZCZERSZE!

u mnie bez zmian
ogarnia mnie frustracja :wściekła/y:
to czekanie mnie dobija :wściekła/y:

nie będę Was zanudzała, bo pewnie u was wszystkich podobny nastrój :wściekła/y:
 
Ewa u mnie humor jest taki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: od samego rana dlatego unikam rozmów z kimkolwiek nawet ze Stasiulkiem boi za wszystku mu się obrywa i potem go przepraszam.
 
reklama
Do góry